پیام قدردانی منتخب مردم "عالی رستمی" به مردم شریف سلسله و دلفان

علی رستمیان منتخب مردم در حوزه سلسله و دلفان که در انتخابات اخیر به مجلس دهم راه یافت ، اولین پیام خود را پس از پیروزی در انتخابات در فضای مجازی منتشر کرد…


متن پیام ایشان به این شرح است:

بسمه تعالی  –  من لم یشکرالمخلوق، لم یشکرالخالق

حماسه در حماسه
ای نام تو بهترین سرآغاز/ بی نام تو نامه کی کنم باز     ،     ای یاد تو مونس روانم/ جز نام تو نیست بر زبانم.
حمد بی حد و سپاس بی قیاس مر خدای را – عز و جل – که همیشه لطف عامش را شامل بندگان ضعیف خود کرده، ذره را به خورشید رسانده است. خدایی که یونس را در دل ماهی و یوسف را در چاه کنعان و ابراهیم را در آتش نمرودیان حفظ و حراست کرد.
خدا را شاکرم که در تمام لحظات و ایام عمر یاریم کرده، بخصوص در این حماسه اخیر، احسانش را به اکمال رساند.
در اینجا بر خودم فرض می دانم حماسه جمعه هفتم اسفند نود و چهار را به ملت بزرگ ایران، بالأخص مردم نجیب سلسله و دلفان تبریک بگویم. باید گفت برنده اصلی این حماسه بزرگ شما مردم شریف بودید نه بنده و سایر منتخبان
این شما بودید که با حضور آگاهانه ی خود، دوستان نظام مقدس اسلامی را شاد و دشمنان را مأیوس و مغموم و مغبون نمودند.
photo_2016-02-29_00-01-14.jpgمردم بزرگوار این دو خطه محروم اما با صفا بدانند ؛ عالی رستمی نماینده منتخب همه شماست از آنهایی که مرا انتخاب کرده تا عزیزانی که به رقبای من رای دادند ٬ بنده خودم را خادم همه شما می دانم و هیچ تفاوتی بین سلسله ی سرسبز و نخبه پرور با دلفان مهد تمدن و فرهنگ نیست.
در اینجا باید فرصت را مغتنم بشمرم و ضمن آرزوی توفیق خدمتگزاری به شما مردم نجیب و فهیم سلسله و دلفان ، از همه تشکر کنم و تلاش و همت والایتان را با این زبان و قلم الکن، بستایم.
قبل از هرچیز، از رقبای انتخاباتی خود تشکر می کنم که با ماندگاری در صحنه، زمینه حضور حداکثری مردم و تثبیت نظام را فراهم آورده و موجب شدند.
همچنین از مسؤولین اجرایی شهرستان ٬ شورای نگهبان، ادارات، نیروهای نظامی و انتظامی ٬ فرمانداران محترم شهرستانهای سلسله ودلفان تشکر و قدردانی می کنم.
از رسانه های جمعی و گروههای مجازی تشکر می کنم که موجبات خلق چنین حماسه عظیمی را با حضور حداکثری مردم فراهم کردند.
اما تشکر و سپاسگزاری اصلی و عمده اینجانب از تمام طوایف مختلف دلفان و سلسله است.
فرهنگیان فرهیخته، دانشجویان و دانش آموزان متعهد و مخلص، همه سلایق سیاسی، اصناف مختلف ، کارگران، کشاورزان، کسبه و بازاریان و کلا” مردان و زنان پاک سرشت و پاک سیرت این دو شهرستان ، از حرمت و تجربه پیران گرفته تا شور و شعور و غرور جوانان!
و سرانجام از اعضاء ستاد انتخاباتی خود و همچنین همه کسانی که در معرفی این حقیر به مردم و نهایتا” حصول پیروزی، تلاش کرده و نقش داشتند، تشکر و قدردانی قلبی خودم را اعلام می دارم.
در پایان، خداوند بزرگ را به خون شهیدان و امام شهیدان سوگند می دهم که مرا در خدمت به این مردم شریف، یاری و مدد فرماید.
والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
خادم مردم سلسله و دلفان/علی رستمیان


» تصاویری از حضور سبز مردم دلفان در هفتم اسفندماه

» گزارش تصویری از همایش بزرگ قدردانی حامیان عالی رستمی پس اعلام نتایج قطعی آراء


• تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری نسیم دلفان دریافت کنید.
برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

۱۶ نظر

 1. درود بر عالی رستمی

 2. اقای رستمی مواظب برخی آن … نماهایی باش که…به شما پیوستند ولله برخی از آنها در نزد معلمان منفور هستند حضور آنها یعنی پراکندگی فرهنگیان و اموزگاران از اطراف شما و این یعنی حضور یک دوره ای شما در مجلس ، چیزی که قطعا شما هم دوست ندارید
  محض رضای خدا نظر ما را حذف نکن بلکه به گوش اقای رستمی برسد

 3. …فرشته در آید
  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت مردم با غیرت نورآباد و مردم با صفای الشتر
  بعضی از افراد کوته فکر و بی جنبه هم در نورآباد و هم در الشتر به دنبال تفرقه افکنی هستند و نسبت به شهر همجوار و همزبان خود فحاشی کرده و آنها را متهم میکنند.
  مردم فهمیده و مومن سلسله و دلفان ، باید اتحاد خودمان را حفظ کنیم و با پایان انتخابات رقابت ها را تمام و رفاقت ها را جایگزین کنیم ، با همفکری و کمک به نماینده منتخب، در آبادانی سلسله و دلفان بکوشیم.
  و در آخر با آرزوی موفقیت روزافزون برای آقای عالی رستمی
  شب عالی متعالی

 4. سلام.تبریک به خاطر موفقیتتان .آرزو دارم نماینده ای لایق برای دو شهرستان باشید و صدای مردمان محروم این دو شهرستان رو به گوش مقامات برسانید. از شما اتظار شق القمر نداریم.همی که سخنرانی های خوب و قاطع و کوبنده در مجلس داشته باشد همه را کفایت میکند خواهشا مثل بیشتر نمایندگان قبلی البته بجز مهندس حسنوند فقط به نشستن رو صندلی خود در مجلس اکتفا نکنید.آرزوی سربلندی و موفقیت و شادکامی شما و تمام مردم شریف و فهیم سلسله و دلفان را دارم.

 5. دوست عزیز و با جنبه
  اگه عالی الشتر از نورآباد جدا نکنه دور بعدی الشتر اجماع میکنن و دکترای ادبیات عربشونو میفرستن به مجلس اوونوقت ما میمونیم و چهار سال زیر دست الشتر و تمامی امتیازات میره برا اونا
  لطفا تایید کنید

 6. خداوند لعنت کند بر کسانی که برای سید مظلوم پا پوش درست کردنند . دست از طلب ندارم تا کام من بر اید

  نسیم دلفان عزیزلطفا تایید کند چون هر نفری این کامنت را بخواند یک لعتنت فرستاده می شود برا تخریبکاران سید علی نوربخش

 7. نوری از صنعت مس

  با سلام و احترام
  ضمن تبریک انتخاب شایسته و آگاهانه برادر عزیزمان جناب علی رستمیان به ایشان و مردم شریف و فهیم سلسله و دلفان ، انشااله که این عزیز محترم و منتخب با تمام توان با پشتوانه اعتماد حداکثری و رای قاطع و بیسابقه مردمی و بهره گیری از تجربیات ارزنده خویش و استفاده از ظرفیتها و پتانسیلهای موجود بتواند در رفع مشکلات عدیده دو شهرستان محروم گامهای بلند و ماندگاری بردارند و با فیدبک مثبتی که به موکلان خود خواهند داد ضمن پاسخ شایسته به حسن اعتماد مردم، موجبات انتخاب در دوره های آتی و تداوم سازندگی و برون رفت از محرومیت دو شهرستان را برای خود و همگان فراهم نمایند.
  موفقیت و سلامت روزافزون برای جناب رستمیان عزیز و مردم شریف حوزه انتخابیه آرزوی قلبی ماست.
  یا علی مدد.

 8. سید محمد رضا

  به عقیده ی من جدا از بحث لیاقت داشتن یا نداشتن جناب عالی رستمی برای نمایندگی و یا خوبی و بدی در فهم عام، این شخص شبیه ترین شخص به عموم مردم دلفان هستند؛ با همه ی نیک و بدش. یعنی به سادگی قابل تفکیک نیست که یک دلفانی به طور عام چقدر از ایشان بهتر یا بد تر هستند . عالی معدل خوبی و بدی مردم دلفان است . مردم سلسله را به درستی و دقت نمی شناسم و نمی توانم درباره ی ایشان قضاوت درستی داشته باشم.نظر این بنده ی کمترین این است که کمی – فقط کمی – کتاب بخوانند و چند مشاور آگاه انتخاب کنند برای خودشان و فکر نکنند یک نماینده باید همه چیز دان باشد . در همه جای دنیا آدم های سیاسی و فرهنگی تعداد زیادی مشاور رسمی دارند در حوزه های مختلف علمی و فرهنگی . پیشنهاد دیگرم هم این است که عکس هایشان را اینقدر با فتوشاپ روتوش نکنند . خیلی تابلو است و نتیجه ی عکس می دهد . زشت است برای یک فرد سیاسی که این اندازه شیفته ی دستکاری های تصاویر باشند .
  باقی بقایتان حق یارتان .

  • خدا را شاکرم که بعد از گذشت سی و هفت سال از انتخابات دلفان شما هم توانستید زبان بگشایی مسائل ریز را هم مطرح کنی درست است که نظام مقدس جمهوری اسلامی حق انتخاب را آزادانه به مردم واگذار کرده است ولی چرا بعد سی و هفت سال هیج اعتراضی نداشتید که بگوی کو کارخانه جات کو استخدام های به حق کو آ بادانی شهرمان کو رفع بیکاری و بزه کار در شهرمان

 9. هدایت از نفت

  تبریک به مردم سلسله و دلفان…
  امیدواریم در سالهای آینده کشور عزیزمان ایران اسلامی وارد جهشهای بزرگ در حوزه مختلف علم و فرهنگ و صنعت و فناوری شود و به تناسب آن ملت شریف سلسله و دلفان به مدد الله و تدبیر نماینده محترم ( آقای رستمی) و همکاری و همدلی مردم و نخبگان دو شهرستان، به حقوق از دست رفته خود برسند.

 10. سید محمد رضا

  سپاسگزارم از اینکه مطلب اینجانب را بی کم و کاست نشر دادید . جای تقدیر دارد .

  • مخلصم دوست گرامی
   اما اگر اجازه بفرمایید بنده توضیحاتی خدمت حضرتعالی و سایر دوستان عرض کنم.
   فرمودید : عالی معدل خوبی و بدی مردم دلفان است…
   این حرف کاملأ درستی است ، ایشان و تلاش های ایشان و رفتار ایشان در مجلس بعنوان خانه ملت نمایانگر شأن و منزلت شهرستانهایی است که این نماینده را انتخاب کرده اند. باید مراقب رفتار خود باشد ، باید کاری کند که وقتی نام ایشان بعنوان نماینده سلسله و دلفان در تریبون مطرح می شود به خوبی یاد شود نه با تذکر و یا تأخیر یا غیب و امثالهم
   نطق های ایشان در مجلس میتواند باعث افتخار ما باشد و یا بلعکس سبب سرافکندگی و شرمساری
   به هر حال باید مراقب رفتار خود باشد ، اگر می خواهد در دوره های بعدی هم مردم وی را انتخاب کنند باید کار کند باید به وعده هایی که داده جامه عمل بپوشاند ، باید خواب و استراحت را از حود سلب کند و خیلی بایدهای دیگر
   یک نکته درباره عکس های فتوشاپ که فرمودید.
   برادر عزیز ، خیلی از عکسهای ایشان توسط طرفداران که دستی در کار طراحی و فتوشاپ دارند نشر پیدا کرده است ، اما در سایر موارد هم خوب این طبیعی است عکس های تبلیغاتی همه نامزدها اینگونه بود ، انصاف نیست این را فقط به ایشان تعمیم دهیم
   به طور حتم عکس های بعدی ایشان که در جلسات و گفتگوهای خبری منتشر می گردد هیچگاه اینگونه نیست ، تاکنون هرچه بوده تبلیغاتی بوده است.
   موید باشد انشاالله

 11. مهدی حسنوند

  جناب آقای رستمیان ضمن عرض تبریک به شما بد نیست نکاتی را به شما یادآور شویم؛
  موضوعی که سالیان درازی است سد راه توسعه ما زاگرس نشینان گشته، اصرار بر قوم و قبیله حتی از سوی نخبگانمان است.
  جوانان ما دانشگاه میروند،تحصیلات عالی و تخصصی دارند،محصولات تکنولوژیکی مثل اینترنت،اتومبیل،تلفن،رادیو و تلویزیون را لمس میکنند، تحت همین آموزش و تکنولوژی قدم در راه مدرن شدن گذارده اند.
  ما بزرگ شده اییم، جوانان ما استدلال میکنند و به ابزار تحلیل مسلط گشته اند؛
  چه کسی می گوید محبوبیت فرخشاهی،عبدالهی،آیت اله کاظمی،حاج والی حسنوند،شیخ امیدعلی یوسفوند به خاطر داده های قبیله ایش بوده است ؟!
  چه کسی می گوید بنان به خاطر داده های قبیله ایش بزرگ می شود !!!!
  نگاه فرا قبیله ایی آن ها و نگاه انسانی آنهاست که از آنها قهرمان ساخته.
  ########
  برادر زبانی باش که اندیشه اش همه ما الشتری و نورآبادی ها هستیم و نه فقط یک شهر و نه یک طایفه.

  شعار روز نخست،
  که در پی سلسله و دلفانی آباد با تمام طوایف آن باشیم را از زبان تو شنیدیم، تو به ما قول داده ایی هر دو شهرستان را ۲۰ سال یا کمتر و یا بیشتر پیش ببری، ما جوانان نشسته اییم به نظاره؛
  با امید لرستانی سربلند…
  جمعی از جوانان الشتری

 12. سید محمد رضا

  این دیگه نظر من است دوست عزیز . شما می توانید به مواردی که گفتید اعتراض کنید . من از اساس با صنعتی شدن که بلای جان محیط زیست است مخالفم .

 13. باسلام و تبریک به محضر مردم عزیز هردو شهرستان الشتر و نورآباد و هچنین نماینده خوب ولایق چرا که درصد رآی این عزیز که بنده حتی تاکنون هیچ گونه تصویری ازشون ندیدم نشان از لیاقت این بزگوار است. حقیر درحدود۲۰سال است که از دیار شما مردم خالص بدور هستم و در تمامی این سالها حسرت داشتن نماینده کارا و توانمندی که بتوانم به آن افتخار نمایم، در دلم سنگینی میکند.امیدوارم این نماینده عزیز بتواند در جهت کاستن از فراموش شدن نام عزیز الشتر و نوراباد در مجلس ،موجبات سربلندیمان را فراهم سازد. ناصر ندری

 14. باسلام و ادب خدمت عالی عزیز و تبریک موفقیتش به دو شهرستان دلفان و سلسله و شخص ایشان و حامیانش. بنده یک تقاضا از جناب رستمیان دارم و آن اینکه افراد نااهل را که وجهه خوبی در دلفان ندارند را از اطراف خود دور کند همچنین به خانواده اش تذکر دهد که در کارهای ایشان دخالت نکرده و خود را صاحب عالی و برتر از دیگران ندانند (چنانکه در برخی ها متاسفانه چنین چیزی ملاحظه شده است)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.