جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲

پیام قابل تأمل یک معلم / سرسنگینی بانک ملی با فرهنگیان دلفان

ترفند بانکی: پاس کاری پرونده‌های «وام مرابحه» در بانک ملی به اسفندماه و برداشتن آنها از روی میز تا اردیبهشت ماه سال بعد

بعد از آن همه سر وصدا و اعلام از شبکه‌های گوناگون با موضوع پرداخت وام مرابحه به فرهنگیان و بعد هم قرعه کشی و مشخص شدن شانس دار و بی شانس از بین فرهنگیان بالاخره عده‌ای معرفی نامه در دست راهی بانک ملی مرکزی شدند تا بتوانند در این ایام پایانی سال با دریافت این تسهیلات مشکلی از هزاران مشکلات خود را برطرف کنند.

بانک ملی هم با کلی منت و بعد از اخذ استعلام های گوناگون عده‌ای را از فیلتر خود عبور داد و در نهایت برای چند نفری هم که از هفت خان رستم عبور کرده بودند تشکیل پرونده داد اما حالا بعد از گذشت ماه‌ها هنوز «پرونده‌های وام مرابحه فرهنگیان» بر روی میز مانده و از پرداخت آنها خبری نیست.


?ریاست بانک ملی مرکزی هدف از این همه امروز و فردا چیست؟
?آیا پرداخت این تسهیلات را حق فرهنگیان نمی دانید؟
?آقای رئیس گویا نمی دانید حقوق فرهنگیان از همین بانک پرداخت می گردد و اگر مانده حساب فرهنگیان را در نظر بگیرید پرداخت این گونه وام ها را باید بدون منت پرداخت کنید؟

و اما…
?جناب آقای فرماندار این روزها مدیران بانکی سطح شهر خیلی با مردم سرسنگین شده اند، خیلی از مدیران بانک جواب سربالا را در دستور کار خود قرار دادند و خود را از مردم نمی دانند، این مدیران بدون در نظر گرفتن مشکلات مردم فقط دنبال این هستند تا پرداخت وام‌ها را به اسفندماه موکول کنند و از ترفند بسته شدن سیستم تسهیلات تا اردیبهشت ماه استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *