جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲

پیام شهروند و پاسخ مسئول / کلاس های درسی که آغاز نشده تعطیل شد

 

اولیاء دانش آموزان مدرسه طالقانی شهر نورآباد با ارسال پیامی به این رسانه از ابراز نگرانی خود نسبت به فرزندان شان سخن گفته و نوشتند:

✍️سلام. تو را خدا به گوش مسئولان آموزش و پرورش شهرستان و استان برسانید که دانش آموزان مدرسه شهید طالقانی الان یک هفته است که تعطیل شده و معلوم نیست تا کی باید بلاتکلیف باشند ، این بچه ها سرمایه های ما و این شهرستان هستند لطفاً پیگیری کنید.
ساختمان مدرسه طالقانی علارغم وعده های زیاد متاسفانه هنوز تکمیل نشده اینکه سازمان نوسازی مدارس استان باید جوابگو باشد یا دیگران نمیدانم ، ناچارأ بچه های این مدرسه را به ساختمان مدرسه قدیمی (کیانوش سابق) بردند و اکنون ظاهرأ بعلت ترک سقف یا دیوار یا هر چیز دیگری حدود یک هفته هستش بچه های ما بلاتکلیف هستند!!!


پاسخ رییس آموزش و پرورش نورآباد به پیام شهروند

علی احمدی با ارسال پیامی نوشت:
♦ ساختمان مدرسه طالقانی از لحاظ استحکام شرایط خوبی ندارد و طبق مصوبه شورای تامین برگزاری کلاس درس در این مدرسه بسیار خطرناک بوده و برای دانش آموزان خطر جانی دارد. همانطور که اوضاع تحصیلی دانش آموزان برای ما مهم است بیش از آن سلامت و امنیت آنان برایمان در اولویت است.
♦ شایان ذکر است ، برای آماده سازی مدرسه جدید (ساختمان در حال تکمیل) کار به سرعت در حال انجام است و به محض اینکه شرایط حضور دانش آموزان فراهم شود کلاسها در محل جدید برگزار خواهد شد.
♦ ضمن اینکه تا زمان برگزاری کلاس ها آموزش به صورت غیر حضوری ادامه خواهد داشت.


 

» سایر پیام های شهروندان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *