سه شنبه , ۱ خرداد ۱۴۰۳

پیام شهروندان و پاسخ مسئولان ، گلگی از وضعیت نوبت دهی درمانگاه بیمارستان دلفان

 

یکی از شهروندان با ارسال پیامی نوشت:

✍️سلام و عرض ادب
ما روز گذشته رفتیم دفترچه مون رو گذاشتم داخل قسمت چشم پزشکی برای نوبت چشم بعد گفتن به ما ساعت ۳ بیاید برای گرفتن نوبت ، بعد که مراجعه کردیم ساعت ۳ کسی که پشت میز ثبت دفتر چه های درمانگاه تخصصی بود گفت نه خیر من تا ساعت۳:۳۰ دست به دفتر چه ها نمی‌زنم برای ثبت کردن ….
بعد ساعت ۳:۳۰ شروع به ثبت کردن کرد باعث شلوغی و تجمع جمعیت شد اونم نه کم ،بلکه حدود ۳۵_۴۰ نفر ، با وجود این همه بیماری…
بعد مایی که صبح زود مراجعه کردیم بدون اینکه کسی هنوز دفترچه ای برای نوبت گذاشته باشه ، الان مراجعه کردیم از نظام پزشکی شهرمون دلسرد شدیم… نوبتمون نه تنها جز چند نفر اول نبوددد بلکه حدود ۲۰ نفر از مریض ها جولمون بودن….. بعد فکر کردم شاید اینترنتی نوبت گرفتن تا اینکه یه نفر مراجعه کرد گفت من ۲۴ ساعت قبل اینترنتی نوبت گرفتن نوبت منو می شه ثبت و چاپ کنی؟ اون کسی نوبت می داد گفت خیر ! چون باید صبح یه کارت شناسایی یا کاغذی می زاشتید اینجا !! اگه اینترنتی هست چرا این طور باید باشه
اینا همه به کنار ،حیف الان اینجا نیستید که نارضایتی مردم ، نفرین مردمی رو ببینید که صبح بیدار شدن برای نوبت ولی نوبتشون از اخر اول بوده (با اینکه از ساعت ۳ حضور داشتن در درمانگاه)

آقای مسئول که نظارتی نمی کنی ، تو‌ خودت صبح در خواب شیرین هستی بعد ما آمدیم برای گرفتن نوبت اونم از روستا ، ولی… از آخر شدیم اول
به قول رهبر معظم انقلاب: اگر توان مدیریتی ندارید، مسئولیت نپذیرد.

.

.

جوابیه روابط عمومی بیمارستان ابن سینا

✍️ با سلام خدمت شما و همشهریان عزیز
در رابطه با پیامی که ارسال شده از شهروندان ، باید عرض کنیم خدمتتون که کلینیک ویژه بیمارستان جدای از کلینیک تخصصی، در شیفت عصر فعال بوده و مراجعین محترم با توجه به قطع بودن سامانه نوبت دهی در آن روز می بایست جهت دریافت نوبت بصورت حضوری مراجعه می نمودند.
ضمنا نوبت دهی پزشک متخصص چشم پزشکی در ساعت ۱۵:۳۰ بر اساس دفترچه های حاضر در نوبت و البته به شرط حضور شخص انجام می گیرد.چه بسا به کرار پیش آمده که شخص جهت دریافت نوبت خود در شیفت عصر مراجعه ننموده و جهت جلوگیری از ایجاد بی نظمی،دریافت نوبت منوط به حضور شخص در درمانگاه می باشد.
لازم به ذکر است سامانه نوبت دهی اینترنتی مجددا از امروز فعال شده و همشهریان محترم می توانند جهت اخذ نوبت به سامانه (پذیرش ۲۴) مراجعه نمایند.


 

» سایر پیام های شهروندان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *