سه شنبه , ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

پیام شهروندان: مدیر راهداری دلفان چند نفر دیگر باید کشته شود تا یک خط کشی ساده انجام گیرد!

 

شهروندان خطاب به مدیر راهداری دلفان نوشتند: چند نفر دیگر باید کشته شود تا جنابعالی و پیمانکاران شما در رفع نواقص کارهای انجام گرفته گام بردارید!

پیام رانندگان مسیر نورآباد به مرکز استان:
♦ از سمت نورآباد تا فیروآباد و بالعکس شاهد هستیم که برخی نقاط جاده با آسفالت جدید روکش شده است اما متاسفانه هیچگونه خط کشی و یا علائم هشدار دهنده در این نقاط وجود ندارد!
♦ مسئول راهداری دلفان آیا شب ها و در هوای تاریک از این جاده عبور کرده اید؟ آیا در چنین جاده ای شب های تاریک بدون خط کشی و علائم می شود رانندگی کرد؟
♦ آقای زمانی حتمأ چند نفر باید کشته شوند و خانواده هایی داغدار شود تا جنابعالی و مسئولان بالادستی تان در استان فکری به حال رفع نواقص و معایب نمایید.
♦ جناب آقای قهرمانی فرماندار دلفان لطفأ شب ها یه سر تا فیروآباد برید و وضعیت جاده و نقاطی که روکش آسفالت شده را ببینید بلکه چاره اندیشی شود.


 

» سایر پیام های شهروندان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

یک نظر

 1. حمله تلفنی و توهین رییس اداره راهداری نورآباد به مدیر پایگاه خبری نسیم دلفان بخاطر انتشار انتقادات مردم

  مسیر نورآباد تا فیروزآباد در چندین قسمت جدیدأ روکش آسفالت شده اما هنوز خط کشی انجام نگرفته و یا حداقل تا فراهم شدن امکان خط کشی از علائم هشدار دهنده استفاده نکردند تا رانندگان با خطر مواجه نشوند!

  ما برابر رسالت مطبوعاتی خودمان پیام گلگی مردم را منتشر کردیم و حتی شب گذشته خودم که از کرمانشاه بر می گشتم وضعیت جاده را شخصأ ملاحظه کردم و متوجه شدم گلگی رانندگان بحق بوده است.

  اما آقای زمانی مدیر راهداری دلفان زنگ زده و با پرخاشگری و در کمال بی ادبی آنچه در شأن خودش بود را نثار ما کرده و وقتی به وی گفتیم انتقاد مردم بحق بوده و من خودم به قرآن از اون مسیر عبور کرده و وضعیت رو دیدم…

  در جواب بنده گفت: قرآن بزنه توی کمر آدم دروغگو!!!!

  اتفاقأ بنده هم میگم قرآن بزنه توی کمر آدم دروغگو ، بنده شخصأ دیشب که از کرمانشاه به سمت خرم آباد بر می گشتم مسیر را از نزدیک دیده و سختی عبور رانندگان از قسمت های بدون خط کشی را به عینه ملاحظه کردم ، پس ان‌شاءالله همانطور که آقای زمانی خودش فرمودند قرآن بزنه توی کمر آدم دروغگو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *