پیام تبریک نیمه شعبان / شورای وحدت نیروهای انقلاب شهرستان دلفان

شورای وحدت نیروهای انقلاب شهرستان دلفان بمناسبت سالروز ولادت خجسته امام زمان (عج) پیام تبریکی به شرح زیر منتشر کرد

قطعه‌ی گمشده‌ای از پر پرواز کم است
یازده بار شمردیم، یکی باز کم است
این همه آب که جاری است نه اقیانوس است
عرق شرم زمین است که سرباز کم است

سالروز ولادت با سعادت خورشید مغرب و بشیر فرجام سعد جهان و انسان؛ هماره مایه روشنی چشم و مایه آرامه‌ی خاطر آزادگان و عدالت‌خواهان عالم بوده است.

مهدی فاطمه روحی و ارواحنا لتراب مقدمه الفداء نه فقط ذخیره‌ای برای شیعیان بوتراب؛ که بشارت و سعادتی است برای همه صاحبان اندیشه و دلِ ناب.

بخت و اقبال موافق و مراد سعد مرافق است که آغاز و پایان واپسین سال از قرن چهاردهم خورشیدی مزین به سالروز طلوع خورشید فروزان محمدی است.

شورای وحدت نیروهای انقلاب اسلامی دلفان ضمن تبریک این خجسته میلاد به محضر مولود منتظَر و قائم سعید المنظَر و نائب برحقش مقام عظمای ولایت و ولی امر مسلمین جهان، عامه مسلمین منصف گیتی خصوصاً همشهریان شریف و ولایت‌مدار دلفانی و با ادای احترام به مقام شامخ شهدای عرصه امنیت و درود به ساحت خستگی ناپذیر سربازان گمنام امام زمان علیه السلام که چنین روز فرخنده‌ای در تقویم انقلاب اسلامی مقرر به یادمان و پاس‌داشت مجاهدت‌هایشان ‌شده است؛ دست سائل بر آسمان حائل و کرم و رزق وافر حضرت ناظر دارد که فرج دوست را مقید به قید عاجل دارد.

رجاء واثق داریم در این خجسته سالی که آغاز و پایانش مزین به نام موعود مصطفی صلوات الله علیه است، شاهد گشایش و فرج در امورات جاریه ممالک اسلامی خصوصاً ایران عزیز اسلامی باشیم.
بی شک آغاز سعد این راهبرد عظیم و آرمان حیاتی؛ روی کارآمدن دولتی مردمی، عدالت محور و فسادستیز و ظلم گریز است که با تکیه بر ظرفیت‌های بزرگ و عظیم داخلی و خط بطلان کشیدن بر سهم خواهی‌های نااهلان از هر طیف و جناحی بتواند با تکیه بر جوانان و ثروت‌های خدادادی‌ بیشمارش، ملت بزرگ ایران را به جایگاه شایسته و درشانشان مترقی سازد و قطعاً حمایت از چنین دولتی منحصر به طیف خاصی نبوده و هرکس با هر سلیقه‌ای می‌تواند به حکم عِرق و غیرت انقلابی و فطرت و همت عدالتخواهی‌ و مردم دوستی‌اش یار و یاور باشد.

والعاقبه للمتقین
شورای وحدت نیروهای انقلاب شهرستان دلفان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.