شنبه , ۱ مهر ۱۴۰۲

پیام تبریک مدیرکل ورزش و جوانان لرستان درپی نایب قهرمانی بانوی مدال آور دلفانی در رقابتهای لیگ جهانی کاراته

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان طی پیامی نایب قهرمانی غزل فتحی شیر دختر مدال آور دلفانی در رقابتهای لیگ جهانی کاراته جوانان در کشور امارات را تبریک گفت

در متن این پیام چنین آمده است :
نایب قهرمانی دلنشین و مقتدرانه شیر دختر شایسته لرستانی«غزل فتحی» را که به دریافت مدال نقره رقابتهای لیگ جهانی کاراته جوانان در کشور امارات را تبریک می‌گویم.

کسب این مدال ارزشمند که شایستگی‌ها و توانمندی‌های جوانان غیور این سرزمین را نشان می دهد موجب خوشحالی وشعف مردم ایران ، بویژه هم استانی ها عزیز شد.

بدون شک کسب مدال در رقابتهای لیگ جهانی کاراته جـوانان در امارات نشان از توانایی های جوانان ما دارد که با پشتکار و تلاش در خور تحسین، توانسته اند تنها گوشه ای از شایستگی های خود را بروز دهند.

درخشش جوان لرستانی در این مسابقات مایه خرسندی است و این افتخارآفرینی ها از آینده ای درخشان نوید می دهد که همه مردم عزیزمان لیاقت آن را دارند.

اینجانب دستیابی به مدال نقره ایران در مسابقات لیگ جهانی کاراته جوانان توسط شیر دختر لرستانی که از افتخارآفرینان این مسابقات است را به مردم و جامعه بزرگ ورزش لرستان تبریک گفته و با قدردانی از تلاش های مربیان، هیات کاراته استان و دیگر ورزشکاران حاضر در مسابقات، موفقیت این جوان پرتلاش را در تمامی عرصه‌ها از خداوند منان خواستارم.

سید آرش قیاسیان
مدیرکل ورزش وجوانان لرستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *