پیام تبریک مدیر مسئول نشریه و پایگاه خبری نسیـم دلفان به اصحاب رسانه

… روز گام نهادن در وادی آگاهی و نیک اندیشی گرامی باد …

پیام تبریک “بتول رحمتیان” مدیر مسئول نشریه و پایگاه خبری نسیم دلفان به اصحاب رسانه استان لرستان و شهرستان دلفان به مناسبت فرا رسیدن ۱۷ مرداد ماه روز خبرنگار…


روز خبرنگار روز بزرگی است، روزی است که اهل قلم و بیان باید به آن افتخار کنند که در خدمت بشر و بشریت هستند و برای آگاهی و پیشرفت انسان ها گام بر می دارند، خبرنگارانی که در کمال حُریت و آزادگی تا پای جان می کوشند تا رسالت انبیاء و اولیاء را در رساندن ندای حق و حقیقت به گوش مردم عملی سازند و جامعه را از گزند غفلت و تغافل نگاه دارند.

این روز، روز بندگان پر تلاش و صالح خداست برخی از همین بندگان صالح خدا در مسیر حرفه و تلاش خود جام شهادت را سرکشیدند و نمونه ی بارز این رشادتها و جانفشانی ها ، خبرنگار شهید محمود صارمی است.

این شهید بزرگوار در عرصه خبر و رسانه برای ما لرستانی ها افتخاری بزرگ شمرده میشود و مفتخریم که روز شهادت این عزیز به عنوان روز خبرنگار در کشور عزیزمان شناخته شده است.

خبرنگاران درطول سال با مشقتها و رنجهای فراوان و تحمل مشکلات عدیده انعکاس دهنده شادیها و غم ها و همچنین دردها و درمان های مردمی هستند و صد البته تا زمانی که چرخ فلک (روزگار) بر وفق مراد می چرخد، تنها کسی که دیده نمی شود و مورد توجه قرار نمی گیرد خبرنگاران عزیز و پرتلاش هستند و اگر یک موقع خدایی نکرده کوچکترین خطائی از این قشر زحمتکش سرزند همه متولی تنبیه هستند و خبرنگار خطا رفته (البته از دید آنان) به شدت مورد بازخواست قرار می گیرد ، تنها کسی که در این گونه موارد دیده می شود فقط و فقط خبرنگار است و از این لحاظ همیشه درخط مقدم بوده ولی در تشویق ها و پشتیبانی ها همیشه غایب اند.

آیا زمان تجدید نظر نرسیده است ؟ زمانی که همه مسئولین بتوانند به این درک صحیح برسند تا بدینوسیله مقام و منزلت این قهرمانان و سربازان گمنام را در عرصه ی مطبوعات و رسانه ارج نهند؟

اینجانبه به عنوان عضو کوچکی از اصحاب رسانه ، این روز بزرگ را به تمامی همکاران خود ، اصحاب رسانه در استان لرستان و به طور خاص خبرنگاران شهرستان دلفان چه در عرصه نشریات مکتوب و چه در عرصه فضای مجازی مانند پایگاه های خبری و خبرگزاری ها تبریک و تهنیت عرض نموده و برای همگی آرزوی موفقیت و سربلندی را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

بتول رحمتیان صاحب امتیاز و مدیرمسئول نشریه نسیم دلفان

۵ نظر

 1. علی رضائیان

  بنده نیز روز خبرنگار را که میتوان روز خرد و آگاهی بخشی نامید خدمت همه اصحاب رسانه و فعالان عرصه خبری تبریک میگویم.

 2. انصافأ شما خبرنگاران عزیز هم از ناحیه مسئولین (ریگ به کفشها) تحت فشارید و هم از طرف برخی مخاطبان بدبین
  اما در هر حال از رسالت خود کوتاه نمیایید خصوصأ نسیم همیشه طوفانی دلفان
  روزتان مبارک باد انشاءالله

 3. نوری .از صنعت مس

  روز خبرنگار بر همه خبرنگاران و فعالین عرصه اطلاع رسانی و خردورزی ایران زمین مبارک باد.
  و یک تبریک ویژه خدمت جناب رضا محمدی عزیز و همسر گرامیشان بعنوان مدیران وبسایت نسیم دلفان که در آگاهی بخشی و حمایت و انعکاس و پیگیری مجدانه مشکلات دلفان و دلفانیان شهامت و تعصب منحصربفرد دارند.
  درود

 4. باسلام و خسته نباشید خدمت همه خبرنگاران عزیز و زحمت کش بلاخص شما عزیزان در سایت همیشه کوشا نسیم دلفان امیداورم هم چنان در رسالت بی طرفانه خود کوشا و موفق باشید

 5. روز خبرنگار را به تمام زحمت کشان عرصه رسانه تبریک می گویم و امیدوارم مظلومیت این قشر زحمت کش بیش از پیش دیده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.