یکشنبه , ۲۳ مرداد ۱۴۰۱

پیام تبریک فرماندار دلفان به مناسبت ۱۴ تیر ماه روز شهرداری و دهیاری ها

بسم الله الرحمن الرحیم
نام‌گذاری روزی به‌عنوان “شهرداری و دهیاری” در تقویم کشور شاید در نگاه نخست تنها معطوف به نام‌گذاری بوده ولی در عمل روزی برای پاسداشت و قدردانی از زحماتی خالصانه، شبانه‌روزی و دلسوزانه دغدغه مندان مدیریت شهری و روستایی است.

شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به‌ عنوان نهادی تصمیم گیر و تصمیم‌ساز همواره به دنبال ارتقای سطح خدمت‌رسانی زندگی مردم و اثرگذاری در مسائل شهری، اجتماعی، عمرانی و فرهنگی بوده‌اند که در کنار همدلی و هم‌افزایی با مدیران شهرستانی و استانی سبب ایجاد روحیه امید برای آحاد جامعه شده‌اند.

خادمین مردم در سطح شهرستان با عزمی جهادی در حال فعالیت بوده تا از طریق برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات جدید فضا را مناسب زندگی و کارنمایند و با ارائه خدمات مطلوب و بی‌منت به مردم به‌ ویژه اقشار ضعیف و محروم و تلاش برای برقراری عدالت و پیشرفت باعث ارتقاء سطح زندگی مردم شوند.

اینجانب این روز فرخنده را به شهرداران و دهیاران محترم شهرستان دلفان و خانواده بزرگ شهرداریها و دهیاریها تبریک عرض نموده و در کنار آرزوی توفیق روزافزون خدمت در راستای ایجاد رفاه و آسایش عمومی، ارتقای کمی و کیفی خدمت صادقانه به مردم بزرگوار شهرستان را از درگاه پروردگار متعال خواستارم.

✍ اصغر قهرمانی / فرماندار شهرستان دلفان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.