پنجشنبه , ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

پیام تبریک امام جمعه شهرستان دلفان به مناسبت هفته نیروی انتظامی

بسم الله الرحمن الرحیم
(وَ اَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّه وَ مِن رِباطِ الخَیل تُرهِبونَ به عَدُوَّ اللِّه وَ عَدُوَّکُم) 

?تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی ایران همواره مشحون و مملو از افتخارها و سربلندی‌هایی است که صفحات این کتاب درخشان به واسطه رشادت‌های فرزندان مؤمن، جان بر کف و انقلاب این مرز و بوم رقم خورده است.
?بلاتردید در این میان بخش بسیار بزرگی از این صفحات زرین مرهون تلاش‌های مخلصانه، مؤمنانه و بی‌دریغ فرزندان این مرز و بوم است که پای در راه حفظ نظم و ارزش‌های این انقلاب نهاده و در این مسیر لباس سبز خدمت و ایثار را در بر کردند.
از همین‌رو فرارسیدن هفته ناجا فرصت مغتنمی است که اقدامات مقتدرانه و هوشمندانه نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در تأمین نظم و امنیت پایداربه آحاد ملت شریف ایران اسلامی معرفی و بازنمایی شده و از زحمات شبانه‌روزی جان برکفان این مملکت ولایتمدار تقدیر و تشکر به عمل آید.

▫️ضمن تکریم یاد و خاطره شهدای گران‌قدر و والامقام و تقدیر از ایثارگران نیروی انتظامی، فرارسیدن هفته ناجا به پیشگامان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی در سراسر کشور خصوصا سبزپوشان سپید دل، حماسه سازان پیروزو سنگرداران همیشه بیدارشهرستان شهیدپرور و انقلابی دلفان تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزومندم امنیت، اعتماد، سلامت، پویایی و نشاط حاصل فعالیت‌های جان بر کفان نیروی انتظامی باشد.
عزت همگان را تحت رهبری‌های داهیانه فرمانده معظم کل قوا(مدظله‌العالی)از درگاه خداوند قادر و متعال آرزومندم.

محمدیوسف خانی یوسف آباد / امام جمعه شهرستان دلفان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *