دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۴۰۲

پیام انتقادی شهروند در رابطه با کتابخانه مرکزی شهر نورآباد

 

یکی از شهروندان دلفانی با ارسال پیام زیر نوشت:

✍️سلام لطفا این خواسته رو به گوش مسولین از جمله فرماندار. امام جمعه و مسئول کتابخانه برسونید
تا یک ماه پیش هر دو شیف آقا و خانم می‌توانستند هر روز از سالن مطالعه و دو سه اتاق خالی و فضای مخزن کتابخانه عمومی شهر استفاده کنند. (که به این روال بود که یک روز آقایان از دو تا اتاق خالی کتابخانه و سالن مخزن برای مطالعه استفاده می‌کردند و خانم ها در سالن اصلی کتابخانه و روز بعد آقایان در سالن اصلی مطالعه بود و خانم ها در سالن مخزن و دو اتاق . و یه اتاق هم برای سالن مطالعه و بازی کودک هر روزه فراهم بود (ولی همیشه حضور کودکان کمرنگ بود)

متاسفانه الان استفاده از کتابخانه شهر یک شیفتی شده که روزهای زوج برای آقایان و روز های فرد برای خانم ها.
الان متاسفانه اتاق ها خالی رو بسته اند و از فضای مخزن هم برای سالن کودک استفاده کردند.

سوال من از مسولین این هستش با توجه به نرخ بیکاری جوانان لرستان اولیت برای بچه‌ های کنکوری و استخدامی واجبتر هست یا برای کودکانی که تازه حروف الفبا رو یاد گرفتند.
هرچند کودکان برای همه ی ما عزیز و محترم هستند ولی شرایط بچه های کنکوری و استخدامی واجب تر هستش.

جای تاسف داره که بگم برای شهرستانی با این جمعیت کتابخانه عمومی شهر که یکی از مکان های پیشرفت جوانان در سطح شهر میباشد شیف بندی بشود.

از مسولین و کسانی که دستشون به جای بند هستش خواهش و تمنا دارم که اولا سالن مطالعه کتابخانه عمومی شهر مثل تمام شهرستان های کشور دو شیفتی باشه که بچه ها بتونن برای مطالعه هر روز به کتابخانه مراجعه کنن . چرا که دلفان محروم فقط یک کتابخانه مرکزی دارد و این ظلم است که برای همینم شیفت بندی شود .و دوما از مسئولین میخوام حداقل سالی یک بار هم که شده سری به این کتابخانه بزنن و خودشون از نزدیک ببین تا شاید متوجه بشن که یک سالی هستش اکثر لامپ های این سالن مطالعه سوخته و از لحاظ امکانات رفاهی در شرایط خوبی نیست.

با تشکر


 

» سایر پیام های شهروندان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *