چهارشنبه , ۶ مهر ۱۴۰۱

پیام امام جمعه نورآباد دلفان بمناسبت هفته دفاع مقدس

امام جمعه نورآباد دلفان با صدور پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

به گزارش نسیم دلفان ؛ در متن این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

(اِن الّذینَ قالوا ربناالله ثمَ استقاموا تَتَنزّلُ علیهم الملائکه اَن لاتخافوا ولاتحزنوا…)

هفته دفاع مقدس، یادآور هشت سال رشادت ومعامله با خدا در راه دفاع از کیان اسلام و ایران عزیز ونمادی از مقاومت وبذل جان، درخشان ترین برهه از تاریخ معاصر ایران و مظهر حماسه، وحدت، ایثار و ازخودگذشتگی ملت بزرگ ایران است.

حکایت دفاع مقدس حکایت ماندگار دلاورى شهیدان و شاهدانى است که با خون و جانشان سطر سطر تاریخ این مرز و بوم اسلامى را نگاشته‌اند.

رزمندگان اسلام طی هشت سال تمام هستی خود را در راه دفاع از ارزش‌های اسلامی، عزت، شرف و موجودیت میهن اسلامی در طبق اخلاص گذاشتند و در سایه رهبری مدبرانه بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی(ره) عظیم‌الشأن حماسه‌ای ماندگار را خلق کردند که جهانیان را به تحیر و تحسین واداشت.

در زمان حاضر نشر و ترویج ارزش های دفاع مقدس از مهمترین ضروریات جامعه در مقابله با جنگ نرم دشمن بشمار می رود تا فرهنگ ایثار و شهادت بیش از گذشته در بین نسل امروز انقلابی امان نهادینه شود.

اینجانب فرا رسیدن هفته دفاع مقدس که نمودار برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است را به ساحت مقدس حضرت بقیه الله(عج)، رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت امام  خامنه ای(مد ظله العالی)، خانواده معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران عزیز خصوصا دیارانقلابی وقهرمان پرور دلفان مان تبریک عرض نموده و تعالی ملت همیشه سربلند ایران بخصوص مردم شهید پرور و شریف شهرستانمان را از خداوند منان مسئلت می نمایم.

(والسلام علیکم ورحمه الله)

یوسف خانی یوسف آباد
خادم وامام جمعه شهرستان دلفان

درج خبر : بتول رحمتیان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.