پیام‌ شهروندان / اداره جهاد کشاورزی دلفان پاسخگو باشد

اداره جهاد کشاورزی دلفان پاسخگو باشد

✍ سلام میخواستم منتشر کنید که آیا واقعا جهاد کشاورزی و امور عشایر دلفان وظیفه‌ای هم در قبال حمایت از دامداران این شهرستان دارن یا فقط بلدن یه اطلاعیه منتشر کنن واسه رفع تکلیف؟
اون از نظارت‌شون واسه جلوگیری از خروج کاه و علوفه از شهرستان ؛ اینم از نظارت روی کار کمباین‌ها ؛ کمباین باید هکتاری و یا ساعتی کار کنه اما الان دارن باکی کار می‌کنن؟ بعد جالب اینکه باک ها رو نصف و نیمه به قیمت یک باک کامل اونم تازه به دوبرابر قیمت واقعی به دامدار بیجاره قالب میکنن در حالی نصف باک هم نیست ولی باید قیمت یک باک رو بدیم. هیچ‌کسی هم نیست برخوردی بکنه ؛ هر کی هر کی شده ؛ اصلا انگار نه انگار قانونی هم هست! نظارتی هم هست! اداره‌ای هم هست!

⁦✍️⁩ سلام و خسته نباشید لطفا به گوش مسئول جهاد کشاورزی برسانید که کمباین‌های موجود در شهرستان بابت هر باک کاه مبلغ ۴۵۰ هزار تومان پول از کشاورز بی‌پناه دریافت می‌کنند ؛ بنده که یک قطعه کمتر از یک هکتاری گندم داشته ام سه باک کاه داشته که مبلغ یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان پرداخت کردم. در حالی که طبق مصوبه جهاد باید برای هر هکتار ۳۱۱ هزار پرداخت شود نه یک میلیون و ۳۵۰ هزار (تصویر پیوستی زیر) . لطفا مسئول جهاد درباره این اختلاف فاحش و این مصوبه بدون پشتوانه نظارتی و حیطه اختیارات خود توضیح دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.