جمعه , ۱۴ بهمن ۱۴۰۱

پویش مردمی «جان فدا» در لرستان برگزار می‌شود

معاون فرهنگی مطبوعات و رسانه فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان، از برگزاری پویش جان فدا در لرستان خبر داد.

نسیم دلفان _ به گزارش ایسنا ، اعظم روانشاد هشتم دی ماه در جمع خبرنگاران با اشاره به فرا رسیدن ایام سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: با توجه به فداکاری های بسیار حاج قاسم سلیمانی برای ملت ایران در عرصه‌های مختلف داخلی و بین‌المللی و در راستای به اشتراک گذاری محتوای فاخر، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آثار برگزیده تولید شده در رابطه با این شهید عزیز را بازنشر می‌کند.

وی افزود: اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برای سومین سالگرد برنامه‌های متنوع و متعددی دارد که یکی از این برنامه‌ها پویش ارسال آثار خود تحت عنوان «پویش جان فدا» است.

روانشاد ادامه داد: این پویش در سه بخش مردمی، کودک و نوجوان و هنرمندان و از تاریخ هشتم تا هجدهم دی‌ماه برگزار می‌شود.

معاون فرهنگ، مطبوعات و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان تصریح کرد: در بخش مردمی و کودک و نوجوان علاقمندان می‌توانند آثار خود را در قالب‌های مختلف از جمله عکس، نقاشی، شعر، کلیپ و … برای دبیرخانه پویش ارسال کنند.

وی ادامه داد: در بخش هنرمندان نیز پویش در قالب‌های انیمیشن، موشن گرافی، موسیقی و… برگزار می‌شود.

روانشاد گفت: در پایان در هر بخش به ۱۰ اثر برتر و برگزیده هدایایی اهدا خواهد شد.

معاون فرهنگی، مطبوعات و رسانه اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ادامه داد: آثار شرکت کنندگان پویش در صفحه جانفدا به آدرس @janfadalorestan در پیام‌رسان‌های ایرانی ایتا، بله و روبیکا منتشر می‌شود و علاقمندان می توانند آثار خود را در این شبکه‌ها برای شماره ۰۹۳۵۹۵۵۴۶۸۶ ارسال کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *