شنبه , ۲ تیر ۱۴۰۳

پدر هرسینی خانواده اش را تیرباران کرد

 

یک پدر معتاد و خلافکار در شهرستان هرسین اعضاء خانواده خود را به قتل رساند.

♦ بر پایه این گزارش عصر روز گذشته در شهرستان هرسین از توابع استان کرمانشاه، یک پدر پس از مصرف بی رویه شیشه و ایجاد حالت توهم، اقدام به قتل پنج عضو خانواده خود می‌کند.
♦ این قتل با سلاح گرم صورت گرفته است‌.

جزئیات بیشتری از این قتل هولناک / مردی در زیر زمین به همراه اعضاء خانوده همگی قتل عام شدند!

روز قبل ماجرای شلیک های هولناک در هرسین اهالی محل را از خانه هایشان بیرون کشید و این در حالی بود که مردی با خروج از خانه اش پا به فرار گذاشت.

اهالی محله وقتی وارد خانه مرد فراری شدند با صحنه هولناکی روبرو شدند و مشخص شد مرد مسلح همسر و ۳ فرزندش را هدف گلوله مرگبار قرار داده و خیلی زود تیمی از ماموران پلیس برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

ماموران با حضور در صحنه جرم متوجه شدند که مرد جوان دیگری در زیرزمین خانه هدف گلوله مرگبار قرار گرفته است.

تجسس ها برای دستگیری قاتل فراری در هرسین کلید زده شد و با گذشت یک ساعت از این جنایت قتل عام خانوادگی ابوطالب ایتوندی فرماندار هرسین از دستگیری عاملان جنایت خبر داد.

تحقیقات پلیسی نشان از آن دارد که این مرد بخاطر مشکلات مالی که در زمینه خرید و فروش غیرقانونی اسلحه با شریک خود داشته او را به زیرزمین خانه اش کشانده و دست به قتل او زده است و در ادامه وقتی خانواده اش به رفتار او اعتراض می کنند همه اعضای خانواده اش که ۲ دختر و یک پسر و همسرش را هدف گلوله مرگبار قرار می دهد.

گزارش های مردمی نشان از آن دارد که این مرد قصد داشته پدر و مادر خودش را نیز به قتل برساند که با سر و صدای اهالی محل پا به فرار می گذارد.

♦ به گفته فرمانده انتظامی شهرستان هرسین نیروهای پلیس این شهرستان موفق شدند در کمترین زمان ممکن عامل اصلی وقوع این جنایت را که در یکی از روستاهای هرسین مخفی شده بود شناسایی و دستگیر کنند.


 

» گزارش های داغ صفحه حوادث را در نسیم دلفان دنبال کنید (اینجا کلیک نمایید)

» گزارش های جنجالی و پربیننده (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *