پدری "غیر مسلمان" به خاطر برهنه شدن دخترش خودکشی کرد اما پدر هنرمند و مسلمان ایرانی در مقابل بی عفتی های دخترش چه کرد؟

لوردانا چیرو” مدل اهل رومانی” که خود را برای عکس های تبلیغاتی یک مجله برهنه کرده بود، موجب خود کشی پدرش شد…


این دختر ۲۵ ساله که پس از مرگ پدرش ، بسیار افسرده است می گوید: او بعد از دیدن عکس ها دیگر با من صحبت نمی کرد. پدرم از کار من بسیار ناراحت بود و خود را عذاب می داد.

او گفته: زمانی که پدرم متوجه شد چه کاری انجام داده ام ، خود را از بقیه مردم جدا کرد و دیگر با کسی رفت و آمد نمی کرد .همچنین او تلاش می کرد تا من را نیز از بقیه خانواده جدا کند.
این مدل بیان کرد: تلاش کردم تا از پدرم دلجویی کنم و می خواستم با او آشتی کنم، اما در همین زمان خبر رسید که او خود را در خانه اش به طرز وحشتناکی حلق آویز کرده است.
وی اظهار داشت: من و پدر قبل از شروع کارم به عنوان یک مدل ، بسیار رابطه نزدیکی با یکدیگر داشتیم و تقریبا هرروز ساعت ها از طریق تلفن صحبت می کردیم. اما ناگهان تمام این صمیمیت ها بعد از انتشارعکسهای برهنه ام و دعواهای ما با یکدیگر نابود شد.
این دختر ابراز داشته از رفتارش احساس پشیمانی و اندوه می کند.
قصدم از نگارش این یادداشت اشاعه این بحث نیست که در مقابل گناه پیش آمده باید دست به خودکشی زد زیرا خودکشی از گناهان کبیره ای است که به شدت از طرف پروردگار عالم نهی شده است.
اما…
یک پدر غیر مسلمان اما با شرافت و غیرت انسانی اینگونه در مقابل رفتار غیر اخلاقی فرزندش احساس شرم کرده تا جایی که با برخورد رفتاری خود باعث می شود فرزندش نیز از کرده خود پشیمان و افسرده گردد.
اما در این سوی آبها ، پدری هنرمند که هنرش برای خیلی ها الگو شده است در مقابل رفتار بی شرمانه دخترش برای لخت و عریان شدن مقابل دوربین ها ، به او افتخار می کند و با او عکس یادگاری می گیرد.
همین رفتار وی سبب وقاحت بیشتر دخترش شده و چندین و چند بار کار غیر اخلاقی اش را تکرار می کند و در آغوش مردان نامحرم به صورت کاملأ عریان به اجرای نمایش می پردازد.
این دخترک بی عفت تا جایی پیش می رود که در مقابل دوربین های تلویزیونی ظاهر شده و در مصاحبه های خود حجاب زنان مسلمان را به سخره می گیرد.
او در مقابل واکنش های مخاطبان فضای مجازی به اخلاق غیر انسانی اش نوشت: اگر خدا روی زمین زندگی می کرد مردم پنجره های خانه اش را می شکستند!
امام صادق (علیه السلام ) می فرماید: لا ایمان لمن لا حیاء له ؛ ایمان ندارد آن که حیا ندارد.
اصـولاً جـرم هـا و زشـتـى هـا از بى حیاها سر مى زند، ممکن نیست با وجود حیا گناه از آدمى سـربـزنـد، به ویژه گناه آشکارا، ولى وقتى آرام آرام حیا کم رنگ شد و پرده شرم رقیق گـردید، به همان نسبت جرأت جرم و زشتى ها بیش تر مى شود تا جایى که دیگر حجاب حیا به کلى از بین مى رود و آن گاه آدمى از هیچ گناهى دریغ نخواهد کرد.
خداوند در آیه ۲۶ سوره نور می فرماید که مردان آلوده و بی عفت، شایسته زندگی با زنان آلوده و بی عفت هستند چنان که زنان آلوده و بی عفت نیز ، شایسته زندگی با مردان آلوده و بی عفت می باشند.
     با خاک برابرم ز بی‌سنگی خویش                   وز دل خجل از دوام دلتنگی خویش
یارب بدهم شرم ز بی‌شرمی خویش              تا باز هم ز ننگ بی‌ننگی خویش

dsc027474.jpgرضـا محمـدی / نسیــم دلفـان

۱۹ نظر

 1. ﮔﺰاﺭﺵ ﺧﻮﺑﻲ ﺑﻮﺩ وﻟﻲﺷﻤﺎ ﻣﻂﻤﺌﻦ ﻳﺪ ﻛﻪ ﺑﻲ ﺗﻔﺎﻭﺗﻪ ﺑﺎﺑﺎﺵ ????ﺁﺧﻪ ﻣﻦ ﭼﻨﺪ ﻭﻗﺖ ﭘﻴﺶ ﻣﺘﻨﻲ اﺯ ﻃﺮﻑ ﭘﺪﺭ ﻓﺮاﻫﺎﻧﻲ ﺩﻳﺪﻡ ﻛﻪ ﺩﻗﻴﻖ ﻳﺎﺩﻡ ﻧﻤﻴﺎﺩ ﻣﺘﻦ ﺑﻮﺩ ﻳﺎ زﻳﺮ ﻧﻮﻳﺲ ﻳﻪ ﺗﺼﻮﻳﺮ ﻛﻪ ﺧﻴﻠﻲ اﺯ اﻳﻦ ﻗﻀﻴﻪ ﮔﻠﺸﻴﻔﺘﻪ ﺷﺮﻡ ﺩاﺷﺘﻦ و اﺑﺮاﺯ ﻧﺎﺭاﺣﺘﻲ ﺯﻳﺎﺩﻱ ﻛﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩن ﻃﻮﺭﻱ ﻛﻪ اﺩﻡ ﺑﺎ ﺧﻮﻧﺪﻧﺶ ﺩﻟﺶ ﻣﻴﺴﻮﺧﺖ…
  ﻭﻟﻲ ﺧﺐ اﺯ ﻗﺪﻳﻢ ﮔﻔﺘﻦ
  ﺧﺸﺖ اﻭﻝ ﭼﻮﻥ ﻧﻬﺪ ﻣﻌﻤﺎﺭ ﻛﺞ/
  ﺗﺎﺛﺮﻳﺎ ﻣﻴﺮﻭﺩ ﺩﻳﻮاﺭ ﻛﺠﻮ اﺯ اﻳﻦ ﺣﺮﻓﺎ…..

   • ﻟﻂﻔﺎ ﺗﺤﻘﻴﻖ ﺑﻴﺸﺘﺮﻱ ﻛﺮﺩﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ اﮔﻪ ﻣﺎﻳﻞ ﺑﻪ ﺩﻳﺪﻥ ﻧﺎﻣﻪ ﻫﺴﺘﻦ ﻣﻴﺘﻮﻧﻦ ﻧﺎﻣﻪ ی ﭘﺪﺭ ﮔﻠﺸﻴﻔﺘﻪ ﻓﺮاﻫﺎﻧﻲ ﺩﺭ ﺻﻔﺤﻪ ی ﺷﺨﺼﻲ اﺵ ﺭﻭ ﺳﺮﭺ ﺑﻜﻨﻦ و ﺑﺒﻴﻦ اﻭﻟﺸﻢ ﺑﺎ اﻳﻦ ﺷﺮﻭﻉ ﻣﻴﺸﻪ ﻛﻪ ﺗﻮﺭا ﺩﺧﺘﺮ ﻧﻤﻴﺨﻮاﻧﻢ……
    ﺑﺒﺨﺸﻴﺪاااااا….
    ﻭﻟﻲ ﺑﻮﺩ ﺩﻳﮕﻪ……

    • چندی پیش بود که خبرهایی رسید که عفریته (گلشیفته بی عفت) کشته شده ساعتی بعد پدرش با عصبانیت تکذیب کرد و گفت دخترم زنده است و دیشب تلفنی با او سخن گفتم
     نمونه ای از این خبر در لینک زیر
     http://www.jamnews.ir/detail/News/437809
     ضمنأ تصاویر پدر این عفریته که با دخترش بعد از لخت شدنش (شش ماه پیش) گرفته و دست گردنش انداخته (قابل پخش نبود) توی اینترنت فراوونه (لطفأ)

     • به شما چه ربطی دارد هنوز که هنوزه یاد نگرفتید چطور اظهار نظر کنید در ضمن مگه خانم فراهانی مسلمان هستند بعدش هم مگه اون دنیا پدرش ویا من وشما را بخاطر این رفتار این خانم باز خواست می کنند

      • از نظر شما هر کسی هر غلطی کرد ما باید بی تفاوت باشیم ، بارها در قرآن کریم به این موضوع اشاره شده که روزی فرا خواهد رسید که انسانها نسبت به اعمال همدیگر بی تفاوت می شوند و زمینه عذاب الهی فراهم می گردد.
       آیا در سوابقی که عذاب نازل شده مانند قوم لوط تمامی انسانهای آن دوران گناهکار بودند؟ یا اینکه نسبت به گناه هم نوعان خود بی تفاوت شده بودند؟

 2. در یکی از صفحات فیسبوک منتسب به بهزاد فراهانی ، نامه ای خطاب به گلشیفته فراهانی منتشر شده است.

  به گزارش انتخاب به نقل از TIK.ir ؛ در این نامه آمده است:

  تو را دخترم نمیخوانم ،

  چرا که هنر را با عریانی اشتباه گرفتی .

  تو را دخترم نمی نامم

  چرا که هویت اریایی را در اندام لخت خود به سخره گرفتی

  تو را چه بگویم که از هنر و فهم تنها حیوانی ترین راه را برای اعتراض یافتی ،

  فرزند فرهنگ باخته ام من برخودم لعنت فرستادم که یادم رفت برایت شاهنامه بخوانم ،

  از کوروش و زرتشت بگویم ، لعنت به من که کنار بازیگری ،

  بازی زندگی را یادت ندادم که چنین رسوایی را برای آریایی به بار آوردی ،

  دیدن اندام عریانت ، زانوانم را لرزاند ،

  فرزند ، چه بر سر هویت متعصب ایرانی اوردی ،

  کاش مرده بودم واندام برهنه ونگاه بی رنگت ، در دستان مردم دست به دست نمیشد .

  کاش تو اعتراض باشرفت میکردی . نه با اندامت ،

  که فقط یک پدرو خرد کردی .

  با من چه کردی

  ای غریبه …!’

 3. سلام اق رضا : نه فکر کنم تا پدرشو حلق آویز نکنی بیخیال نمیشی : یه داستان هست که میگه پسر نوح با بدان بنشست و …. حالا چون پسرش بد بوده باید خودشو میکشت جناب نوح رو عرض میکنم . بابا این چه دیدگاهی هست که شما دارین

 4. ما که کلا گیج شدیم یه ور نامه می نویسه که دیگه دختر من نیستی وفلان از یه طرف دیگه با هم عکس می گیرند آدم مونده کدومو باور کنه ؟

 5. یه مصاحبه از اقای فراهانی در یکی از این برنامه ها دیدم که گفته از داشتن چنین دختری شرم دارم خیلی ام خودشو ناراحت نشون داده منم تو اینترنت دیدم

 6. فکرکنم دختره (گلشیفته فرهانی) بعد از آن نامه ای که پدر نوشته . با گریه وزاری پدرش رو متقاعد کرده گفته ای پدر جان ناراحت نباش این جا کسی از لخت شدن تعجب نمی کنه بعد پدرش رو برده سواحل برزیل ویا این انتالیای خودمان که همه ایرانیها هم می رن انجا بعد پدر از دیدن ان همه لخت بازاری و……………..
  می گه ای دختره عزیزم بیا منو تو ومادرت یک عکس یادگاری بندازیم ببخشی ان نامه بدی برات نوشتم سپس همه چیز با خیرو خوشی تموم میشه (صرفا جهت خنده)

 7. با احترام به همه ی نظرها این لرزش زانوهایی که آقای فراهانی میگن مربوط به همه ی کساییه که هنوز یه ذره غیرت ایرنی توو وجودشون هست.. ریا نشه اما ما هم خداوکیلی زانوهامون لرزید..

 8. هرجا ننگی از مسلمانی می شنوم متأثرمی شوم (نه اینکه خودم خیلی خوبم ولی دوست دارم همیشه خبر سربلندی مسلمانان رابشنوم) سایت نسیم سپاس

 9. این عکس بعد از بازی تو فیلم افغانیه …
  قبل از برهنه شدنش تو فرانسه …

 10. با سلام و سپاس مقایسه ای جالبی نبود

 11. این نامه رو خود پدر تکذیب کرد. و گفت اگه قراره حرفی به دخترم بزنم تو پنهان میگم نه پیش همه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.