شنبه , ۱ مهر ۱۴۰۲

پایان ارائه خدمات عمومی و دولتی به بی‌حجاب‌ها

رئیس کمیسیون شوراهای مجلس:
» وزیر کشور به ما گفته است کسانی که مرتکب کشف حجاب در سطح جامعه شوند و یا وضعیت بی‌حجاب و بدحجاب داشته باشند، ابتدا به صورت پیامکی تذکر دریافت می‌کنند.
» بعد از تذکر پیامکی، در صورت اصرار فرد بر عدم پایبندی به قانون کشور مبنی رعایت حجاب ، در مراکز خدمات عمومی ، به این قبیل افراد خدمتی ارائه داده نمی‌شود و در صورت اصرار افراد به عدم رعایت حجاب پس از این مرحله موضوع برای بررسی بیشتر به قوه‌قضائیه ارسال خواهد شد.
» همچنین واحدهای صنفی که در آن‌ها عفاف و حجاب رعایت نشود، پلمب می‌شوند.

#پی‌نوشت:
حرف منطقی یعنی همین ، شما قانون مملکت رو قبول نداری ، مملکت هم شما را قبول نخواهد داشت به شما خدمات عمومی و دولتی ارائه نخواهد داد.
مگر می شود به کسی که قانون کشور را قبول ندارد خدمات داد؟ کسی که قانون را زیر پا می گذارد باید از تمامی خدمات دولتی و عمومی از جمله گواهینامه ، کارت ملی ، شناسنامه ، انتقال سند (خرید و فروش های سند دار) تحصیل در مراکز دولتی ، درمان در مراکز دولتی ، کلیه امور بانکی ، دریافت هرگونه مجوزهای دولتی و غیره محروم گردد تا زمانی که به قانون کشور پایبند شود ، نمی شود کسی بگوید من کشور و قانونش را قبول ندارم اما از خدمات دولتی و بعضأ رایگان یا ارزان قیمت برخوردار باشد.
به این می گویند مبارزه منطقی و نرم با بی‌حجابی و زیر پا گذاشتن قانون کشور ، منطقی هستش به نظرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *