دوشنبه , ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

پاسخ برخی کاندیداهای شورای شهر نورآباد به چهار پیشنهاد قابل تأمل / سکوت تعدادی از از کاندیداها در مقابل این پیشنهادات

می گویند : احساس تکلیف آنها را به میدان آورده و برای خدمت صادقانه و بی منت آمده اند!!!

نسیم دلفان – این روزها به شدت فضا ، فضای انتخاباتی شورای شهر است.

در برخی محافل و حتی فضای مجازی خیلی از کاندیداهای محترم یا وابستگان آنها می گویند : فقط و فقط برای خدمت آمده اند…
برخی از این عزیزان می گویند نیاز مالی ندارند و برای حقوق شورای شهر و پاداش های آنچنانی این مجمع مشورتی دندان تیز نکرده اند بلکه هدفشان خدمت است. ما هم حرف این عزیزان را می پذیریم.

?چهار پیشنهاد از سوی پایگاه خبری تحلیلی نسیم دلفان به کاندیداهای محترم :

وضعیت اسف بار پرداخت حقوق کارگران زحمت کش شهرداری بر کسی پنهان نیست و بعلت وضعیت ضعیف مالی شهرداری حقوق این بندگان خدا چندین ماه یکبار پرداخت می شود و با مشکلات زیادی روبرو هستند.

آیا کاندیداهای محترم حاضرند در مقابل خبرنگاران رسانه های محلی به مردم قول دهند:

?الف) #قول_بدهید ؛ یک نیم از حقوق خود را به شهرداری برای پرداخت حقوق کارگران زحمتکش اختصاص دهید با نظارت که در موارد غیر از آن صرف نشود؟

?ب) #قول_بدهید ؛ به همان مقدار که حقوق کارگران عقب افتاد شما هم حقوق خود را با تأخیر دریافت کنید تا با این عزیزان همدرد شوید.

?ج) #قول_بدهید ؛ فیش های حقوقی و یا همان قبض های پرداختی حقوق و مزایا و حتی پاداش های خود را هر سه ماه یکبار منتشر کنید تا مردم در جریان دریافتی های شما قرار گیرند.

?د) #قول_بدهید ؛ هر شش ماه یکبار بیلان و در واقع عملکرد شورای شهر را در رسانه ها منتشر کنید تا شهروندان در جریان امور قرار گیرند.

متاسفانه شورای فعلی شهر نورآباد پس از چهار سال حتی یکبار هم حاضر به اعلام عمومی عملکرد خود نشدند و تمام تلاش ما برای قانع کردن این دوستان برای بیان عملکرد شورا بی نتیجه ماند.

?کدام یک از کاندیداهای محترم شورای شهر نورآباد از پیشنهادهای نسیم دلفان استقبال خواهند کرد؟؟؟

?اسامی کاندیداهای موافق یا مخالف این پیشنهادات و نهایتأ کاندیداهایی که سکوت اختیار کردند در پایگاه خبری نسیم دلفان منتشر خواهد شد.

?منتظر هستیم کاندیداهای محترم موافقت یا مخالفت خود را اعلام کنند.

?توضیح اینکه موارد پیشنهادی در گروه های منتسب به کاندیداهای محترم منتشر شده است و بهانه ای برای بی اطلاعی وجود ندارد.

♻️ نظر کاندیداهای محترم درباره پیشنهادات نسیم دلفان?

?نورالله حاجیپور : با تمام پیشنهادات مطرح شده موافق هستم.

?علی حسین عباسپور : غیر از پیشنهاد اول با بقیه پیشنهادات موافق هستم. علت مخالفتم در بند اول منفعت شخصی نیست اما چون قرار هست کار بکنیم و با نگرفتن حقوق تصور میشه کاری نمی کنیم اهمیت شورا متزلزل میشود هر چند حقیر یه جورایی و در حد توان حقوق و مزایای خودم را صله ارحام میکنم.

?مهرداد نظریانی: با تمام موارد مطرح شده موافق هستم. البته احتمال اینکه در بند اول (پنجاه درصد حقوق) خود را به هیئت های ورزشی اختصاص بدهم وجود دارد چون وضعیت ورزش شهرستان بهتر از وضعیت کارگران شهرداری نیست.

?علی رضاییان: من با دو پیشنهاد سوم و چهارم شما موافقم..
اون هم نه بخاطر طمع حقوق شورا که الحمدلله نیازی به آن ندارم. بلکه بخاطر جلوگیری از عوام فریبی.
و انشااله درصددم که با رسانه ها وضعیتی خلق شود که ذهنیت مردم از امور مالی به سمت امور شهری سوق پیدا کند.
معوق افتادن حقوق شورا و کارگران به شهرداری بر می گردد نه به خود شوراها. مدیریت شهری بایستی با برنامه ریزی مشکلات کارگران را مرتفع نماید نه با بخشش حقوق خود.

برای جلوگیری از اتهامات و پرداختن به امورات مهمتر من با اعمال مدیریت شفاف وشیشه ای و برگزاری نشست های مستمر با حضور رسانه ها در شورای شهر موافقم.که تمام پیشنهادات جنابعالی را پوشش خواهد داد.

?عزیزالله نظریان : مورد اولی مخالفم اما سه مورد بعدی کاملا موافقم

?قاسم پیری : در خصوص ۴ پیشنهادی که مطرح شده ، بنده به نوبه خودم موافق هستم و چون خودم فردی رسانه ای هستم از گزارش عملکرد شورا نیز استقبال می‌کنم
در خصوص بند (الف) کاملاً​ موافق هستم و حاضرم هر ماه آن را نیز جهت اطلاع مردم بزرگوار منتشر نمائیم.
بند(ب) ، بنده نه تنها موافق هستم بلکه اعتقادم بر این است که ابتدا کارکنان شهرداری و بعداً اعضای شورای شهر حقوق دریافت کنند.
درمورد بند (ج) بنده آمادگی کامل را دارم و اعلام رضایت نیز میکنم که شهرداری تمام حقوق دریافتی و همچنین دریافتی های بنده را منتشر کند تا مردم عزیز دلفان نیز اطلاع یابند.
بند (د) معتقدم که شش ماه دیر است و هر سه ماه یکبار باید گزارش عملکرد شورای شهر به مردم عزیز گزارش داده شود.

?مراد اکبری : دقیقأ عین شعارهای بنده در انتخابات آینده شورای شهر و آنچه در ذهن بنده بوده و هست در پیشنهادات نسیم دلفان مطرح شده است ، بنده صد در صد موافق موافق موافقم

?خانم جلالوند : در پاسخ به پیشنهاد اول با یک چهارم موافق هستم ، در صورت ی که  پولی نبود به کارگران بدهند حاضرم یک چهارم از پول حق الجلسه هایم کسر شود و صرف کارگران شود و این را بدانید بنده هیچ منبع درآمدی غیر از شورای شهر ندارم. با پیشنهاد دوم بله موافقم . پیشنهاد سوم ، با نظر کل اعضا و رییس شورا بله . چهارم ، این وظیفه شهرداری است که بیلان کاری بدهد و اگر فقط منوط به چند مصاحبه توسط شهردار یا رییس شورا یا سخنگو یا روابط عمومی شهرداری ، آن هم فقط در یک سایت بشود قابل قبول نیست.

?فریدون جمشیدی : با پیشنهاد اول مخالفم و با هرگونه عوامفریبی و شعار دهان پرکن مخالفم ، پیشنهاد دوم تمام سعی و تلاش خودم را بکار می گیرم که حقوق کارگران عقب نیفته حقوق خودم مهم نیست ، پیشنهاد سوم و چهارم کاملا موافقم ، شفاف سازی واقعی نه صوری بلکه با نظارت دیگران با مدرک و سند و گزارش کار

?رضا برفی کفراج : تمام این موارد قبلا جز برنامه ام بوده و در پرسش و پاسخ گروه ها نیز گفته ام و اعلام می کنم با کمال میل تمام موارد را می پذیرم. البته در بند اول مبلغ کسر شده تحت نظر موسسه خیریه به دانش آموزان بی بضاعت برای لوازم آموزشی و البسه برسد. این حرف ها نیت قلبی من است نه عوام فریبی و چیز دیگر

?سید امین نوربخش : در مورد سوال اول در صورتی که  اکثر اعضا موافق باشند، موافق هستم و در مورد سایر سوالات موافقم.

?منتظر هستیم سایر کاندیداهای محترم موافقت یا مخالفت خود را اعلام کنند.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

کانال خبری نسیم دلفان بصوت ۲۴ ساعته و آنلاین جدیترین و داغ ترین خبرها را در اختیار شما قرار خواهد داد.

برای پیوستن به کانال خبری ما لطفأ روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

۳ نظر

  1. رضا غلامیاری

    انتخاب شدن با آرا مردم امری بسیار با اهمیت است که ظرفیتها و پتانسیلهای فراوانی را برای شخص انتخاب شده به همراه دارد و دیدگاه تلاش افراد برای رسیدن به حقوق ماهانه این شغل، متاسفانه بسیار سطحی نگرانه بوده که اهمیت این جایگاه را تنزل می دهد اگر مجموعه شورا در برنامه ریزی وپیش بینی امور مربوطه به گونه ای اقدام نماید که حقوق کارگر عزیز ماهها معوق بماند بحث گرفتن یا نگرفتن حقوق شخص شورا بحثی کم اهمیت است چرا که زیان شورای ناتوان برای شهر خیلی بیشتر از حقوق معوق کارگران عزیز است در مورد ارائه بیلان، شورای توانا و فعال مطمئنا برای ارائه بیلان شش ماهه که جزو مواد قانونی شوراست نه تنها کوتاهی نمی نماید بلکه از بیان اقدامات انجام شده بسیار خرسند و مسرور می باشد

  2. حیف که حتی در صوت برگزاری سالم انتخابات بازهم اکثر منتخبین توسط مردم عزیز روستا که با مینی بوس وارد شهر میشن انتخاب خواهند شد واقعا باید فکری به حال این رای های مینی بوسی کرد چون انتخابات شورای شهر به شورای روستا تبدیل شده

  3. با سلام، بنده شنیده ام که اعضای زحمت کش !!!!!!!!! شورای شهر مبلغ قابل توجهی را به عنوان عیدی برداشت کرده اند. در صورتیکه کارگران شهرداری حقوق چند ماهه خود را دریافت نکرده اند. خواهش میکنم که نهاد های مسئول در این زمینه تحقیق کرده و در صورت امکان قانونی بودن دریافتی های این افراد در این چند سال بررسی کنند.
    .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *