سه شنبه , ۷ آذر ۱۴۰۲

وعده استاندار لرستان برای برچیدن ۱۶۸ مدرسه کپری، سنگ چین و چادری

استاندار لرستان با بیان اینکه ۱۶۸ مدرسه کپری، سنگ چین و چادری ‌لرستان برچیده می‌شود، گفت: در راستای محرومیت‌زدایی ‌ساخت ۱۶۸ مدرسه کپری، سنگ چین و چادری‌ در استان آغاز می‌شود.

نسیم دلفان _ به گزارش تسنیم ، فرهاد زیویار صبح امروز در جمع خبرنگاران بر لزوم سرمایه گذاری پایدار برای تکمیل پروژه های استان تاکید کرد و اظهار داشت: یکی از مهمترین عوامل به نتیجه نرسیدن پروژه های عمرانی و اقتصادی استان در سال های گذشته عدم سرمایه گذاری پایدار در تکمیل این پروژه ها است.

وی با اشاره به اهمیت تامین اعتبار مورد نیاز در راستای تکمیل پروژه های عمرانی و اقتصادی، افزود: ضعف سرمایه گذاری پایدار در اکثر پروژه‌های نیمه تمام استان به وضوح مشهود است.

زیویار با اشاره به اینکه به منظور رسیدن به نقطه مطلوب در جهت پویایی پروژه های نیمه تمام و راکد استان، فراهم سازی شرایط برای ایجاد سرمایه گذاری پایدار پیگیری شده است، عنوان کرد: در جلسه مذکور گزارش مفصلی از وضعیت پروژه های نیمه تمام استان در بخش های عمرانی و اقتصادی به عنوان بخشی از مطالبات استان به همراه معرفی ظرفیتهای لرستان در بخشهای مختلف مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم نیز اتخاذ شد.

استاندار لرستان با بیان اینکه عمده مطالبات مطرح شده مربوط به حوزه سرمایه گذاری بویژه حضور ستاد با هدف سرمایه‌گذاری در طرح‌های کلان بود، تصریح کرد: حضور تیم کارشناسی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در استان جهت بررسی ظرفیت های موجود و سرمایه گذاری در بخش کاشت گیاهان دارویی و سایر محصولات کشاورزی از مهمترین تصمیمات این جلسه بود.

وی با تاکید بر لزوم تکمیل پروژه های عمرانی و اقتصادی استان با بهره‌گیری از فرصت سرمایه گذاری پایدار، عنوان کرد: در بخش دیگری از مذاکرات صورت گرفته، ستاد اجرایی فرمان امام به منظور کمک به محرومیت زدایی در استان متعهد شد تأمین اعتبار و ساخت تعداد ۱۶۸ مدرسه کپری، چادری و سنگ چین را بر عهده گرفته و به اتمام برساند.

استاندار لرستان با بیان اینکه تامین اعتبار ساخت راه‌های روستایی در مناطق محروم استان نیز در دستور کار ستاد اجرایی فرمان امام ( ره) قرار گرفت، عنوان کرد: بخش دیگری از محورهای جلسه در رابطه با پروژه های نیمه تمام آموزش و پرورش بود که تکمیل آن دسته از مدارس با ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی که در حال حاضر راکد هستند، مورد موافقت قرار گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *