دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۴۰۲

واگذاری اراضی به تمام متقاضیان طرح جوانی جمعیت ظرف یکسال آینده

 

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان با اشاره به اینکه ۵۰۰ هکتار زمین برای متقاضیان جوانی جمعیت در استان نیاز است، گفت: امیدواریم ظرف یک سال آینده بتوانیم به همه متقاضیان جوانی جمعیت زمین مورد نیاز را واگذار کنیم.

نسیم دلفان – به گزارش خبرگزاری فارس ، بهزاد شاکرمی شامگاه جمعه در حاشیه آماده سازی ۱۲ هکتار زمین در بروجرد در قالب طرح جوانی جمعیت در گفت‌وگو با رسانه‌ها، اظهار کرد: آماده سازی زمین ۱۲ هکتاری معروف به طیاره بروجرد انجام شده است و ۱۷۳ قطعه به متقاضیان واگذار شده است.

وی با بیان اینکه زمین مورد نیاز طرح جوانی جمعیت در بروجرد یکصد هکتار است،‌ خاطر نشان کرد: مقدمات الحاق و تامین زمین مورد نیاز طرح جوانی جمعیت در بروجرد انجام شده است و امیدواریم تا پایان سال اقدام مناسبی در واگذاری زمین به متقاضیان انجام بدهیم.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان با اشاره به اینکه ده هزار متقاضی قانون جوانی جمعیت در استان داریم، عنوان کرد: زمین مورد نیاز برای این تعداد متقاضی ۵۰۰ هکتار است که در حال تامین اراضی مورد نیاز و الحاق اراضی به شهرها هستیم.

شاکرمی بیان کرد: امیدواریم ظرف یک سال آینده بتوانیم به همه متقاضیان جوانی جمعیت زمین مورد نیاز را واگذار کنیم.

وی با اشاره به اینکه آماده سازی ۵۰۰ هکتار به یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان نیاز دارد، گفت: مقدمات تامین یک هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار مورد نیاز برای آماده سازی اراضی طرح جوانی جمعیت انجام شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *