یکشنبه , ۲۴ تیر ۱۴۰۳

واکنش یکی از کاندیداهای دلفانی به سخنان توهین آمیز یکی از حامیان نماینده فعلی

طی روزهای گذشته کلیپی جنجالی با سخنانی عجیب و غریب از یک شهروند دلفانی در حمایت از یحیی ابراهیمی در فضای مجازی و همچنین نسیم دلفان منتشر شد (اینجا ملاحظه کنید)

حبیب الله فلاحی یکی از کاندیداهای دلفانی انتخابات پیش رو در واکنش به سخنان این شخص نوشت:

✍️بسم الله الرحمن الرحیم
مردم نجیب دلفان
بیان چند نکته در خصوص تمجید همشهری دلفانی از عملکرد آقای نماینده، بعنوان یک شهروند دلفانی که مخاطب مستقیم این کلیپ بوده را جهت تنویر افکار عمومی و دفاع از مردم دلفان لازم می دانم؛

۱- قبل از هرچیز اعلام می نمایم که ابراز عقیده و بیان دیدگاه، حق طبیعی هر کس بوده، اما رعایت انصاف، عدالت و بیان حقیقت در گفتار لازم و ضروری است. متاسفانه در کلیپ مربوطه دروغ هایی گفته می شود که راستی آزمایی آن چندان دشوار نبوده و مردم دلفان به کذب بودن این گفته ها آگاه و به عدم تشخیص سخنران در تفاوت بین سال میلادی و قرن میلادی، بینا می باشند و نماینده مردم دلفان بودن برای خدمت به نماینده را یک فکاهی و جک قلمداد می کنند.
۲- متاسفانه غلو نمودن و پر و بال دادن به نکرده های نماینده گان، از سوی طرفداران چشم گوش بسته و جو زده، از علل اصلی عقب ماندگی لرستان و خصوصاٌ دلفان بوده که ماحصل آن نیز چسبیدن به رتبه نخست بیکاری کشور می باشد که طی آخرین سرشماری نفوس و مسکن مرکز آمار ایران در سال ۱۳۹۵ تایید شده است. و الا اگر غیر از این بود که استان لرستان و شهرستان دلفان هم، بسان استانهای کویری فلات مرکزی ایران چون، کرمان، یزد، اصفهان، سمنان مشکل اشتغال نداشت.
۳- اکثر کاندیدهای ثبت نام نموده از افراد نخبه، صاحب فکر، باسواد و ریشه دار شهرستان دلفان هستند که بنابر احساس تکلیف پا به عرصه مهم و سرنوشت ساز انتخابات گذاشته اند بنابراین انگ گرسنه و دنبال زد و بند زدن به کاندیدهای محترم ناروا و مصداق تهمت و افترا می باشد که باید به عرض برسانم که اینجانب با سابقه اقتصادی مکفی و متمکن به برکت جمهوری اسلامی و مرتبط ترین تحصیلات یعنی سیاستگذاری عمومی، الحمدالله رب العالمین گرسنه نیستم. و به هیچ وجه دنبال زذ و بند نبوده و این تهمت و افترا را بخاطر اصالت و نجابت شما، گذشت می نمایم و از خداوند متعال هدایت و عاقبت بخیری خودم و همگان را مسئلت می نمایم. و همه را به رعایت جانب انصاف و پرهیز از دروغگویی دعوت می نمایم.

امید که در وهله اول، انتخاباتی پر شور، و در ادامه، انتخابی متفاوت از گذشته داشته باشیم.

ارادتمند شما – حبیب الله فلاحی

۶ نظر

 1. درود بسیار عالی ، دکتر فلاحی عزیز

 2. درود خدا بر شما ، در خانه اگر کس است یک حرف بس است

 3. با سلام
  قطعآ اگر کسی دنبال زد و بند هست شمایید که همشهریهای خودتون رو کنار گذاشتید و از رقیب همیشگی و سنتی شهرمون دفاع میکنید در ثانی اگر نماینده مد نظر شما سیر بودند چه نیازی هست به کاندید شدن ایشون؟!؟! قطعآ در جایگاه شغلی خودشون میتونستن به همه کمک کنند و مثمر ثمرتر باشند مگر اینکه هدفی دیگر وجود داشته باشد.

 4. دوستدار دلفان و دلفانیان

  باسلام خدمت همه عزیزان و خداقوت خدمت همه عزیزان زحمتکش رسانه نسیم دلفان
  درود بر این طرز تفکر همشهری عزیز جناب فلاحی که خیلی شیوا و کوتاه و متنی به دور از بی اخلاقی و تهمت و افترا نوشتن و انشاالله دیگری همشهری عزیزمون که این نقد در جواب ویدئو ایشون نوشته شده منظور بدی نداشتن و نتونستن حرفشون رو به درستی بیان کنن

 5. روسیاهی فقط برای افراد چاپلوس و متملق باقی می ماند .
  و مردم شریف دلفان با همدلی و یکپارچگی یک انتخاب متفاوت از دوره های قبل خواهیم داشت ، و شاهد انتخاب یک دلفانی باسواد عزیز و اصیل خواهیم بود.

 6. درود بر دکتر فلاحی
  من ایشون رو به خوبی میشناسم
  باسواد و اندیشمند
  جسور و پیگیر
  کارآفرین و دلسوز شهرستان
  برام جالب بود که رشته مرتبط با قانونگذاری خونده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *