پنجشنبه , ۲۰ بهمن ۱۴۰۱

واکنش نماینده مردم سلسله و دلفان به عزل بخشدار مرکزی نورآباد

هفته گذشته بخشدار مرکزی دلفان تغییر کرده و جناب آقای امرایی بخشدار منطقه کاکاوند با حفظ سمت بعنوان سرپرست بخشداری مرکزی دلفان منصوب شد…


نسیـــم دلفـان – این تغییر ، حواشی بسیاری در محافل سیاسی و فضای مجازی شهرستان دلفان در پی داشت.
برخی از مخالفان آقای قهرمانی بخشدار سابق ، از این تغییر با عنوان برکناری یاد کردند و برخی دیگر عزل ایشان را پایان مأموریت وی دانستند.
از جمله اینکه فرماندار دلفان گفت: تغییر بخشدار مرکزی دلفان به خاطر پایان مأموریت وی از آموزش و پرورش بوده است.
بیشترین حاشیه در بحث عزل بخشدار مرکزی مربوط به نامه ای بود که وی چند روز پیش از برکناری به نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی نوشته بود.
برخی از فعالان سیاسی پس از انتشار این یادداشت ، جنجال رسانه ای به راه انداختند و انتشار این نامه را یک نوع چاپلوسی دانستند.
این در حالی است که جناب آقای قهرمانی پیش از این نیز نامه هایی به برخی مسئولین دیگر از جمله سردار عبدالهی و یا خیرین مدرسه ساز و … نوشته و منتشر کرده بود اما هیچ کدام از آن نامه ها چنین حواشی به دنبال نداشت.
مخالفان نماینده شهرستان که هنوز در شوک سنگین رأی بسیار بالای انتخاب ایشان به سر می برند و از هر فرصتی برای تخریب نماینده استفاده می کنند ، انتشار نامه آقای قهرمانی را دست آویزی قرار دادند تا از یک سوی تلاش های نماینده را شایسته قدردانی و تشکر ندانسته و از سوی دیگر زمینه برکناری بخشدار را فراهم آورند ، در حالی که قهرمانی به علت پایان مأموریت در شُرف خداحافظی از بخشداری مرکزی بود و از ماه ها قبل تودیع ایشان پیش بینی شده بود.
به هر حال در فضایی بسیار سنگین و جنجالی ، هفته گذشته سکان بخشداری مرکزی دلفان به آقای امرایی بعنوان سرپرست واگذار شد.
در پی تودیع عباس قهرمانی و حواشی آن ، علی رستمیان نماینده مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار ما گفت : جناب آقای قهرمانی از زحمت کش ترین نیروهای خدمت گذار شهرستان بود که بعلت پایان مأموریت وی و همچنین ۱۲ نفر دیگر از مسئولین در سایر شهرستان ها از سوی آموزش و پرورش ، ناچارأ از این مسئولیت کنار گذاشته شد.

رستمیان ۱۲
وی درباره نامه نگاری های بخشدار توضیح داد : ایشان در متن نامه های خود بخاطر اینکه مسئولین را بیش از پیش به خدمت رسانی بیشتر ترغیب نماید مقداری به تعریف و تمجید از مسئول مورد خطاب در نامه می پرداخت و تلاش های گذشته را یادآور می شد.
عالی رستمی افزود : یادداشت های گذشته آقای قهرمانی چندان حاشیه ای به دنبال نداشت اما متاسفانه به محض انتشار این نامه آخر که خطاب به بنده بود برخی دوستان مخالف ما جنجال رسانه ای به پا کردند که انصافأ غیر از به حاشیه کشاندن مسئولین ثمر دیگری ندارد.
نماینده مردم دلفان در مجلس شورای اسلامی همچنین اضافه کرد : این دوستان عزیز ما ، اگر واقعأ دلسوز شهرستان هستند که بدون شک همین طور است ، بهتر است این قدر مسئولین را به حاشیه نکشانند و اجازه دهند فرصت های خدمت با چنین مباحث کم ارزشی از بین نرود. این جدال ها چه ثمری برای شهرستان و مردم عزیز آن دارد؟ اگر نامه نگاری آقای قهرمانی زشت بوده پس چرا نامه های قبلی اش چنین جدال هایی در پی نداشت؟
رستمیان ضمن قدردانی از زحمات بخشدار مرکزی سابق گفت : به ایشان عرض میکنم پیام نامه شما را در بحث جاده کریم آباد به بابای بزرگ دریافت کردم و پایان هفته گذشته مدیرکل راهداری استان را به شهرستان دعوت کرده و موضوع را با جدیت در دستور کار قرار دادم.
این نماینده مجلس با اشاره به تلاش های خوب آقای قهرمانی در بحث مدیریتی شهرستان تصریح کرد ، ما به تجربیاتی که ایشان کسب کرده اند نیاز داریم و حتی اگر در مسئولیت دولتی نتوانیم از وی بهره مند شویم به طور حتم از این نیروی ارزشمند بعنوان مشاوری امین و با تجربه استفاده خواهیم کرد.
وی در پایان مجددأ از زحمات آقای قهرمانی در مدت مسئولیت اش در بخشداری مرکزی دلفان تقدیر و تشکر کرد.لازم به ذکر است : بخش اول این گفتگو در در شماره ۱۵۲ نشریه نسیم دلفان منتشر شد.تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

۱۱ نظر

 1. به یاری خداوندمتعال باپیروزی دولت اصول گرا قدرت شما بیش ازپیش افزون خواهدشد ودستتان برای تغییربرخی مسئولین معلوم الحال کاملا بازخواهد بودماشمارا درک میکنیم جناب حاج رستمی

 2. جناب رستمیان،نماینده محترم دلفان وسلسله
  بااحترام؛شمارافردی توانامی دانم ودردودوره قبل به شمارأی داده ام اماازدَرخیرخواهی چندنکته رابه عرض می رسانم:
  ۱-یکی ازدلایل رأی بالای شماشعارهای تندوبجایتان علیه دلالان انتخاباتی بود،که دردوره های قبل،سوءاستفاده های فراوانی ازنمایندگان کرده بودندوبیان کردید،اینان چندخانواده بیشترنیستندوآنهاراازصحنه به درخواهیدکرد،اماباپیروزی شما،ایشان کمافی السابق خودرابه شمانزدیک نشان داده ودرقدرت مانده اند،انتظارمیروداین افرادراکه محبوبیتی هم دربین مردم ندارندراازنزدیکان ودوستان خودمپندارید،۲-گروهی منفعت طلب که خودرااصلاح طلب میداننددرروزهای آخرکه پیروزی شماقطعیت یافته بودبه خیل طرفداران شماپرداختندوشمانیک میدانیداینان دوستدارشمانبوده ونیستندوصرفاازدراضطرارومنفعت طلبی به شماپیوسته اندوبنده حتی شک دارم که ایشان عملابه شمارأی داده باشند،ازشمامیخواهیم،محکم برمواضع اصولگرایی خویش مانده وبه این منفعت طلبان اجازه عرض اندام ندهید.۳-مااصولگرایان ولایتمدارازاتخاذمواضع سیاسی شجاعانه شمادرمجلس حمایت می کنیم.
  ومن الله التوفیق

 3. شهروند نورآبادی

  از شما نا امید شدیم ، بهتر بود یا اصلا موضع نمیگرفتید یا بعنوان نماینده دو شهرستان مقتدرانه نسبت به موضوع واکنش نشان میدادید بحث من حمایت از قهرمانی نیست حمایت از محکومیت چنین رفتاری است که جایگاه نماینده را بشدت تنزل داده ، برهمگان محرز است که عامل اصلی عزل بخشدار مرکزی لحن مکاتبه بوده والا آقای غلامی نیز ماموریتش پایان یافته چرا ایشان ماندنی شده اند، آقای نماینده لطفا جایگاه نمایندگی را با چنین موضع گیریهای ضعیفی لوس نکنید، شما آدم مقتدری بوده اید اگر کار هم نکنید ولی اقتدار داشته باشید برای مردم خوشایندتر است.

 4. بد بخت دردت از جیز دیگری است با جواب رد وعدم انتصاب خود مواجهه شده اید اصلاح طلبان اکثر از روفقا و دوستان وهم کلاسیهای آقای رستمیان هستند و واقعا” تشکیل دهنده ستاد ایشان همین عزیزان بودندودولت دولت اصول گرایان نیست تا این جملات را رد وبدل شود.

  • اولا از ادبیاتت معلومه چقدرحالیته دومایادت باشه رستمیان اندازه ی موهای سرت اگرکچل نباشی گفت بنده اصولگرابوده هستم و خواهم بودسوماعدم تغییربرخی مدیران به علت این است که فعلا دستشان بسته است امامطمان باش به زودی همه شان را میفرستدخانه جهت سپری کردن دوران سالخوردگی

  • جناب دافانی!!!!شماراسفارش می کنم به حضورمجدددرکلاسهای نهضت،چون املاوانشاوسبک نگارشتون مشخص کننده نگرش وطرزتفکرتان است.دوماحاج رستمیان یک اصولگراست وشمالازم نیست به بهانه های واهی،همچون همکلاس وهمشهری بودن،خودرابه ایشان بچسبانید.ایشان مواضع خودرابه هیچ قیمتی تغییرنخواهندداد.بزودی شاهدتغییرات گسترده مدیریتی درسطح شهرمان خواهیم بودومردمانی ازجنس رستمیان،زمام اموررابدست خواهندگرفت وفرصت طلبان منفعت طلب چون چوب دوسرسوخته به زباله دان تاریخ سیاسی دلفان خواهندپیوست.

 5. به خدا با قاطعیت می گویم حتی به خواب نخواهید دید این خط واین نشان نمونه اش انتصابات اخیر کوهدشتیها که در فضای مجازی مورد اعتراض قرار گرفت بی ثمر چرا ما خودی ها و بومی ها باید به جان هم بیفتیم ودیگران بهره اش را ببرند ومگر فراموش کرده ایم در ۲۴ خرداد ۹۲ ریاست جمهوری ودر ۷ اسفند ۹۴ مردم با رای قاطع نه بزرگ ودست رد به سینه اصول گرایان به خصوص جبهه پایداری زدند به این فکر نباش که انتصابی در راه است .

  • ببخشید در ۷ اسفند در رد به سینه اصولگرایان زدند؟
   چرا احساس میکنید همه مردم عین خودت…هستند.
   در ۷ اسفند بجز سه شهر بزرگ از جمله تهران که آنها را مرفحان بی درد می گویند ، آیا در سایر نقاط کشور اصولگراین پیروز شدند یا اصلاح طلبان؟
   در همین لرستان ما از ۹ نماینده مگر فقط بیرانوند اصلاح طلب نیست
   چرا فکر می کنید مردم نمی فهمند.
   فقط شکست سنگین ۷ اسفند نیست که حال اصلاح طلبان گرفته شد ، ایا نقشه شوم آنان برای مجلس خبرگان رهبری به نتیجه رسید؟ و همچنین یک بررسی بکن ببین هیئت رییسه مجلس و کمیسیون های مربوطه را بیشتر اصولگرایان به دست گرفتند یا اصلاح طلبان
   اگه سوادش رو داری برو بررسی کن

 6. ای هیچ بهر هیچ به خود مپیچ . هر دو طرف به خطا رفته اید

 7. مرغ یک پا دارد.

 8. سلام
  جناب رستمی زیاد ناراحت نشو چند مدیر شما عوض کردی حالا یه بخشدار بدون اجازه شما عزل شده این همه ناراحتی نداره انصافا نامه جناب قهرمانی بیش از حد شما را مورد مدح ستایش قرار داده بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *