شنبه , ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

واکنش شهرداری خرم‌آباد در خصوص حادثه خودسوزی دست‌فروش خرم‌آبادی

شهرداری خرم‌آباد در پی انتشار فیلم خودسوزی دستفروش خرم‌آبادی در فضای مجازی با انتشار بیانیه‌‌ای نوشت:

?احتراماً در خصوص اتفاقات رخداده در عصر روز چهارشنبه در میدان امام حسین(ع) خرم آباد ضمن آرزوی سلامتی برای دستفروش خرم آبادی و همکارمان در شهرداری منطقه ۳ خرم آباد، به استحضار می رساند با توجه به نارضایتی و درخواست عموم مردم از وضعیت سد معبر در میدان امام حسین(ع) این شهرداری با آگاهی از وضعیت اقتصادی و شغلی شهروندان خرم‌آبادی با ایجاد بازارچه‌های محلی روزانه و هفتگی در نقاط مختلف شهر هیچگاه درصدد استفاده از ابزارهای قهری معمول که برای رفع سد معبر به کار برده می شود نبوده و همواره با درک شرایط اقتصادی موجود در صدد ساماندهی وضعیت تردد شهروندان بوده است تا ضمن عمل به وظایف قانونی و پاسخ مثبت به مطالبه برخی از شهروندان محترم اقدام به ساماندهی مشاغل شهری نموده بگونه ای که مشکلی برای تردد شهروندان ایجاد نشود.
? در همین راستا پرسنل شهرداری شب گذشته بنا به وظیفه خود بدنبال جلوگیری از سد معبر و رفع مشکل تردد شهروندان در میدان امام حسین(ع) بودند که متاسفانه این شهروند عزیز در اقدامی غیرقابل پیش‌بینی اقدام به خودسوزی نموده که همکاران ما در شهرداری منطقه ۳ به محض اقدام فوق با جانفشانی هر اقدامی که برای نجات جان این شهروند عزیز لازم بود را به کار گرفتند.
? چنانکه در این حین یکی از پرسنل شهرداری نیز خود گرفتار آتش و دچار سوختگی شد.
?در حال حاضر هر دو این عزیزان جهت طی کردن مراحل درمانی به بیمارستان منتقل گردیده و با توجه به صدمات سطحی، خوشبختانه در وضعیت مناسبی قرار دارند.
?در پایان یادآور می‌شود شهرداری به عنوان یک نهاد خدمات رسان به مردم، همواره بدنبال رفع دغدغه شهروندان بوده و تاسف خود را از حادثه رخ داده ابراز می‌دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *