جمعه , ۲۴ فروردین ۱۴۰۳

واکنش تند نماینده مردم خرم آباد در مجلس به روند انتخاب استاندار جدید لرستان

وزارت کشور حق اشتباه ندارد ؛ لرستان فرصت آزمون و خطا ندارد.

مرتضی محمودوند با بیان این مطلب که خبرهای خوشی از انتخاب استاندار لرستان به گوش نمی رسد گفت : لرستان فرصت آزمون و خطا ندارد و اجازه نمی دهیم با استمرار انتخاب های غلط فرصت توسعه از لرستان گرفته شود.

وی با اشاره به زمزمه انتخاب فردی که سابقه کار اجرایی ندارد به عنوان استاندار لرستان ،گفت: مجمع نمایندگان استان در مقابل این انتخاب سکوت نخواهند کرد.

نماینده مردم خرم آباد با بیان این مطلب که انتخاب وزارت کشور با معیارهای استاندار مورد نظر ریاست جمهوری برای لرستان اختلاف فاحش دارد ، گفت: اجازه این اشتباه را به وزارت کشور نخواهیم داد. آمار بالای بیکاری، فقر، فلاکت و پروژه های بر زمین مانده لرستان فرصتی برای اتلاف وقت و آزمون و خطا نیست لذا قاطعانه از وزارت کشور و در راس آن ریاست جمهوری خواهان انتخاب استانداری قوی و کارآمد هستیم.

وی افزود: لرستان از قافله توسعه عقب مانده و جبران این عقب ماندگی نگاه ویژه و انتخاب ویژه تری را می طلبد که اگر چنین نشود همگام با مردم لرستان اعتراض خود را تا وزارت کشور خواهیم برد./ صدای رسا

پی‌نوشت – از عصر امروز خبری در رسانه‌های لرستان مطرح شده است دال بر انتخاب دکتر فرهاد زیودار بعنوان گزینه اصلی استانداری لرستان از طرف وزارت کشور

بر اساس شنیده‌‌ها ؛ جناب آقای دکتر فرهاد زیویار بعنوان گزینه نهایی استانداری لرستان جهت کسب رای اعتماد به هیات دولت معرفی شد و طی امشب یا فردا اعلام رسمی خواهد شد.

?دکتر زیویار در انتخابات اخیر ؛ مسئولیت ستاد سحر حامیان سیدابراهیم رییسی را به عهده داشت.

وی در بحث سوابق اجرایی و دولتی چندان کارنامه قابل ذکری ندارد. از مسئولیت های اجرایی وی در دولت ها میتوان به گزینه‌های زیر اشاره کرد.

• معاون مرکز بررسی‌های استراتژیک ریاست جمهوری ۱۳۸۵-۱۳۸۴
• مدیر کل امور سیاسی و امنیتی ریاست جمهوری ۱۳۸۸-۱۳۸۵

انتشار این خبر اعتراضات گسترده‌ای را از سوی رسانه‌ها و شخصیت های استان به دنبال داشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *