پنجشنبه , ۱۸ خرداد ۱۴۰۲

واژگونی و تصادف خبرهای تلخ روزانه رسانه‌ های دلفان

جاده‌های پر حادثه دلفان متاسفانه به بلایی لاینحل برای جان و مال رانندگان و مسافران این شهرستان تبدیل شده و متاسفانه مسئولان نیز مانند سایر مردم تنها نظاره‌گر هستند و لاغیر

نسیم دلفان – صبح امروز خبر واژگونی خودرو‌ی پژوپارس در محلی معروف به پیچ پچی‌کاو «پیچ حادثه» در مسیر دلفان‌ – کرمانشاه ؛ کام دنبال کنندگان اخبار فضای مجازی شهرستان را تلخ کرد هر چند جای شکر دارد که این‌بار خسارت جانی در پی نداشت.

از این دست خبرهای واژگونی در این نقطه را هر هفته چندین‌بار به سمع و نظر مردم و مسئولان می‌رسانیم و گاها علاوه بر خسارت مالی ، تلفات جانی نیر چاشنی تلخ خبرهاست.

عصر روز گذشته نیز خبر واژگونی کامیون باری در نقطه حادثه خیز دیگر “یعنی پیچ گاوکش” تیتر خبری رسانه‌ها شد که در این حادثه راننده خودرو مصدوم و راهی بیمارستان گردید.

براستی چندین‌بار دیگر باید شاهد اینگونه خبرهای تلخ باشیم تا بلکه مسئولان فکری به حال جاده‌های دلفان به ویژه نقاط حادثه خیز نمایند؟
در ماه چندبار خبر واژگونی و تصادف در همین نقاط خطرساز منتشر می‌شود؟ آیا آقای ابراهیمی نماینده مجلس و مدیر دست نشانده ایشان آقای زمانی و همچنین فرماندار شهرستان و مدیرکل راه و نیز راهداری استان لرستان هرگز این خبرهای تلخ را در رسانه‌های دلفان ندیده و مطالعه نکرده‌اند؟

تا کی قرار است شاهد و ناظر چنین حوادثی باشیم و “حذف نقاط حادثه خیز” فقط و فقط در حد وعده باقی بماند؟؟؟

به قول شاعر خوش سخن : هر شب از فریاد من همه‌ی خلق نمی‌خوابند …. اما چه سود آنکه باید بشنود می‌خوابد.

رضا محمدی / نسیم دلفان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *