یکشنبه , ۲۴ تیر ۱۴۰۳

هشدار جدی و انتخاباتی رئیس دادگستری شهرستان دلفان

 

فریدون کوشکی: مدیران ادارات اصل بی طرفی در انتخابات را رعایت کنند.

رئیس ستاد پیشگیری و رسیدگی به تخلفات و جرائم انتخاباتی دلفان ، در جلسه این ستاد که با حضور اعضاء و شورای اداری در سالن جلسات‌ فرمانداری برگزار شد بر رعایت اصل بی طرفی مدیران دستگاهها، سازمانها و نهادهای دولتی در انتخابات تاکید کرد.

رئیس دادگستری شهرستان دلفان در ادامه با اعلام رصد فعالیت مدیران توسط ستاد پیشگیری و دستگاهای نظارتی، بیان داشت: مدیران دولتی حق تبلیغ به نفع یا برعلیه کاندیداهای انتخاباتی را نداشته و استفاده از اموال بیت المال له یا علیه کاندیدا ها ممنوع می باشد.


پی‌نوشت:
♦ به تصاویر پیوستی و مرتبط به این خبر دقت کنید ، آیا به نظرتان در بین مدیران حاضر در این جلسه کسی رو می شناسید که علی رغم هشدارهای مسئولان نظارتی و تاکید صریح قانون بر عدم جانبداری از کاندیداها ، امور اداره تحت امر خود را به امان خدا رها کرده و شب ور روز برای فلان کاندید و یا نماینده فعلی شهرستان تبلیغ و تلاش نمایند؟ و یا در هیات هایی مانند هیات اجرایی انتخابات ورود کرده و تمام فکر و ذکرش پیروزی فلان شخص باشد؟
♦ ما (تحریریه نسیم دلفان) هرچقدر در بین این تصاویر دقت کردیم کسی را پیدا نکردیم که اهل چنین تخلفی باشد و همه اینهایی که می بینیم کاملأ انسان هایی عادل ، خداترس و شرافتمند هستند و برابر قانون از هیچ شخصی حتی نماینده فعلی حمایت نمیکنند ، شما نظرتون چیه؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *