جمعه , ۴ خرداد ۱۴۰۳

نیکی کریمی : چه بلایی بر سر جامعه ما آمده است! +عکس

نیکی کریمی : واقعا آیا زیبایی‌شناسی جامعه ما تغییر کرده و مردم ما از قیافه‌های مصنوعی خوش‌شان می‌آید یا من نمی‌دانم این همه تلاش برای چیست؟…


http://dl.overdoz.ir/Uploads/92/09/Niki-Karimi-www-OverDoz-IR%20(2).jpegنسیـــم دلفـان – نیکی کریمی که خود از هنجارشکنان سینمای ایران محسوب میگردد و بارها و بارها در داخل و خارج از کشور با کشف حجاب خود شخصیت بانوی مسلمان و شیعه ایرانی و متاسفانه متاسفانه متاسفانه الگوی مطرح ایرانی را زیر سؤال برده است اکنون با انتشار یک یادداشت در صفحه شخصی اینترنتی خود دلسوز جامعه شده و از بلایی که بر سر جامعه ایران اسلامی مان آمده ابراز ناراحتی کرده است.

وی اعتراض خود را نسبت به برخی از بازیگران ایرانی و علاقه‌ی آن‌ها به عمل‌های زیبایی ابراز داشته و نوشته است : متاسفانه بازار لب‌ها و چانه‌ها و گونه‌های تزریق شده و کاشته شده و خلاصه انواع و اقسام عمل‌ها و تزریق‌ها برای رسیدن به زیبایی و کمال مطلوب داغ شده است.

کریمی در بخش دیگری از یاداشت خود نوشت ، به سینما رفته بودم ، بعد از دیدن فیلم “گذشته”، و دیدن سیمای ساده برنیس بژو با خودم فکر کردم واقعا چه بر سر این جامعه آمده؟

وی همچنین نوشته است : واقعا آیا زیبایی‌شناسی جامعه ما تغییر کرده و مردم ما از قیافه‌های مصنوعی خوش‌شان می‌آید یا من نمی‌دانم این همه تلاش برای چیست؟

البته جا دارد به آسیب شناسی بحث مطرح شده‌ی در یادداشت این بازیگر  پرداخته و مسئله را از زوایای مختلف و به شکلی جدی و اصولی بررسی کنیم ، چون مسئله ای که وی مطرح کرده اکنون از ناهنجاری های سینمای ایران به شمار می آید اما جالب است که این دلسوزی از جانب یک هنجار شکن که اصول و قوائد دین و مذهبش را نادیده گرفته و کشف حجاب می کند مطرح شده است.

طرح این دلسوزی از سوی نیکی کریمی سؤالاتی را در اذهان مردم متبادر می سازد از جمله اینکه ، آیا این اظهار نظر ایشان واقعأ از روی دلسوزی بوده است؟ آیا خصومت شخصی در کار نبوده است؟ آیا وی قصد ندارد زیبایی خود را در مقایسه با زیبایی های حاصل از عمل جراحی و به قول خودش مصنوعی دیگران به رخ رقبایش بکشد… و آیا های فراوان دیگر…

در سایت های اینترنتی و فضای مجازی تصاویر هنجار شکنی ها و کشف حجاب این بازیگر (دلسوز جامعه) فراوان است که در کمال عذر خواهی از شما مخاطبان بزرگوار چند نمونه از آنها را درج می کنم تا به حرفم برسید.

۱۵ نظر

 1. محمدی جان به چی که گیر نمیدی!
  بابا حیف این نیکی نیست بهش گیر دادی
  بیخیال باش ، اینم میزاره میره وا
  حالا ببین من کی گفتن

  • آی توییکه تو بوقت دمیدی و دم از فلانی میزنی که خودتم نمیفهمی
   لطفا خودتو به روان پزشک نشون بده چون مریض هستی
   آقای بیمار خدا شفات بده

 2. چیزی که هست اینه که نیکی خانم واقعا قشنگِ و باقی مسایل هم به خودش مربوطه… الهی خدا بهش نور و نصرت بده به حق پنج تن که دنیا را جای قشنگتری کرده …

 3. با درود به بانو نیکى کریمى که دیدگاه درستى دارند ولى شماى کور دل برداشت وارونه میکنى زمان شاه ملت ایران ازادى سیاسى نداشتند ولى از تمام ازادى هاى اجتمایى و شخصى برخوردار بودند این ازادى فردى خانم کریمى است و هر جور دلش بخواهد میتواند استفاده کند بیش از نود در صد بانوان ایرانى در خارج از ایران بى حجاب هستند خودت را بى خودى زشت نکن جانم عمر زورگویى تمام است

 4. نیکی کریمی مثل فا…های هالیوودی عمل میکنه

 5. خانم کریمی چی برای اونور فرستادی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  واقعا تفاوت شما با یک فرد غیرمسلمان چیه؟؟؟؟؟؟
  به خدا پناه میبرم از گناهانی که حتی توفیق توبه رو هم از انسان میگیره.
  یکی دیگه داره یه غلطی می کنه و آتش جهنم رو به جون می خره شماها چرا طرفداری می کنید؟؟؟؟ دو صباح دیگه می میرید و بعد می بینید زمامدارتون در روز محاسبه شده “خانم نیکی کریمی خوشگل و مشهور”!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. حرف دل زدی . واقعا چرا بعضیا فکر میکنن چون بی حجابی و بد حجابی عادی شده پس درسته و جای اعتراض نداره ؟

 7. همشهری مهاجر

  آداب وظواهر اسلامی باید رعایت شود . با این همه هجمه ابتذال وبرهنگی که در دنیا وجود دارد وبوسیله ماهواره تبلیغ میشود واین مدینه فاضله وسراب که برای جوانان ما تبلغ میکنندوجوان ما بعلت ندانم کاری وظلم وحق کشی بعضی از مسئولین امکان اشتغال وسپس ازدواج رااز دست میدهد باعث کم رنگ شدن ارزشها شده است . تا مسئولین ما به فکر تصاحب قدرت ومدیریت به هر قیمتی هستند .وبابت تخلفات وحق کشی ها کسی محاکمه نمی شود .(استخدام اقوام و سپردن مسوولیت به افراد فاقد صلاحیت )امیدی به اصلاح جامعه نیست . یادمه در جلسه تودیع ومعارفه مدیرکل یک نهاد فرد معزول یک رزمنده بسیجی جانبازباسابقه طولانی جبهه بود که تمام هم وغمش خدمت بود وبرای ریالش هم سعی میکرد برابر مقررات باشد وبسیار خودمانی ودلسوز مدیریت میکرد نه حکومت دومورد از ایشان سراغ دارم چقدر صبور بود یک کارمند جزویک خدمتکار تقاضایی از ایشان داشتند انجام نداد وآنها به وی فحاشی کردن وحتی میخواستند با سنگ به او بزنند بعد از چند ساعت که آنها آمدند وعذر خواهی کردن وبه اشتباه خود اعتراف نمودن آنهارا بخشید .ولی دونفر دیگر که یکنفر مسوول شهرستان بود ثابت شد معتاد است وبنام همکاران اضافه کار وپول گرفته بود نبخشید اول اورااخراج وبعد از یک ماه به شرط تبعدید به استان دیگر با بازگشت او موافقت کرد ویک همکار دیگر که مشکل اخلاقی داشت بعد از چند بار جابجایی واطمینان از انحراف اخلاقیش اورا برای همیشه اخراج نمود(موارد مذکور همزمان نبود ود طول چند سال مدیریتش اتفاق افتاد)در انتخاب مدیران شایسته سالاری و توانایی وخدمت صادقان مد نظرش بود نه هم باندی وپارتی داشتن فرد ودر انتخابات میدانست اگر احمدی نژاد رییس جمهور شود برکنار می شوددر جلسات می گفت در پیشگاه خدا مدیون هستید ومن نمی گذارم کسی در اداره به نفع یاضرر کسی تبلیغ کند خیانت به خون شهداست. اما مدیرکل جایگزینش که بعدافرماندار شد در استخدام دولت نبود سابقه مدیریت وکار نداشت ورشته تحصلیش هم غیر مرتبط وفنی بود ولی مدیر یک نهاد فرهنگی وتخصصی شد باافتخار می گفت بخاطر کارها یی که در انتخابات کرده ام از جمله شبنامه نوشتن علیه رغیب احمدی نژادوتخلفاتی دیگری که داشتم واداره اطلاعات بهم تذکر دادن اگر احمدی نژاد پیروز نمیشد زندانی میشدم .نظام اداری ما بیمار است .لذا جوانان ما که رفتار وکردار بعضی مسولین را می بینند دلسرد میشوند وبه دامن غرب وابتذال که متاسفانه جذاب است کشیده میشوند.وقلیل من عبادی شکور

 8. یه نیکی میگی یه نیکی میشنوی

 9. نیکی جون خودش خوشگله بقه ب خودش ربط داره هرجور میخاد عکس بگیره

 10. نویسنده گرامی شما اول مفهوم حرف رو متوجه شو بعد نظریه صادر کن
  حرف بانو نیکی کریمی به شدت درسته و نگرانی ایشون به شدت عقلانی…
  جامعه ای که داره به سمت ظاهر پرستی پوچ میره جای نگرانی داره
  رعایت نکردن حجاب صدالبته در مملکت اسلامی هنجارشکنی محسوب میشه
  ولی این دو قضیه هیچ ارتباطی به هم ندارن
  شما حرف و از … گرفتی !!!

 11. چشمهای نیکی کریمی . سبز نیستند . خودش چرا از لنزهای رنگی استفاده می کنه ؟

 12. نیکی کریمی بی عفت هرزه.آخر الزمونه دیگه بزار چند صباح دیگم خوش باشه.یا اینکه خدا به راه راست هدایتش کنه

 13. دختر خوزستان

  منم به حجاب اونم به شکل اسلامی باوری ندارم اما به مصنوعی سازی و ابتذال هم معترضم.
  پس کاملا میتونم درک کنم گفته های بانو کریمی از چه زاویه ای بوده.

  خیلیا هنوز نمیتونن درک کنن که وقار، تنها به حجاب اسلامی نیست.
  نمونه ش سریال جواهری در قصر رو به یاد بیارید. یانگوم و بانوان دربار چهره های پیرایش شده زیبا اما باوقاری داشتن که نشانی از مصنوعی بودن در اونها دیده نمیشد. تنپوشهای زیبا و خوشرنگ و سنگینی هم داشتن.

  نویسنده این نوشتار، اومده یکسویه نگرانه و بغض آلود حرف زده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *