نگاهی به رتبه سایت های خبری شهرستان دلفان و مقدار بازدید از آنها + جدول رتبه بندی

در شهرستان دلفان چند سایت خبری وجود دارد که هر کدام به نوعی سعی دارند اخبار و رویدادهای منطقه را به مخاطبان خود انعکاس دهند. تلاش این رسانه های محلی باعث شده روز به روز این سایت ها جایگاه خود را در بین مردم و مسئولین بهتر از گذشته تثبیت نمایند…


نسیـــم دلفـان – کاربران و خصوصأ فعالان اقتصادی که قصد تبلیغ در فضای مجازی را دارند همیشه سعی دارند متوجه شوند کدام سایت ها دارای رتبه بهتری از نظر بازدید مخاطبان هستند و تعداد بازدیدهای روزانه آنان چه مقدار است.

هیچ سیستم رتبه‌بندی ثابتی در دنیای وب وجود ندارد اما سایت alexa.com ، (الکسا) ، پایگاه آماری قابل اطمینان تری برای رتبه بندی سایت ها و وبلاگ ها از نظر میزان بازدید و محبوبیت می باشد.

بسیاری از کاربران ، برای تخمین بازدید سایت ها و یا جذب تبلیغات از آمارهای این سایت استفاده می کنند. این پایگاه آماری قابلیت رتبه بندی سایت یا وبلاگها را در بین کل سایت های موجود در اینترنت و یا در کشوری که بیشترین بازدیدکنندگان متعلق به آن می باشد را دارد.

در این بخش جدول رتبه بندی سایت های خبری شهرستان دلفان جهت اطلاع عموم مخاطبان عزیز منتشر می گردد.

بر خلاف تصور اکثر کاربران اینترنتی، که فقط الکسا را دارای قدرت رتبه بندی خوبی می دانند اما امروزه پایگاه های جدیدی برای ارزیابی بازدیدها ارائه شده که عملکرد بهتری را نشان می دهند.

پایگاه آماری urlrate.net که به زبان فارسی نیز ارائه می شود از جمله این پایگاه های آماری خوب برای ارزیابی رتبه بازدید وب سایت ها می باشد که در آن مقدار بازدید از سایت ها بخوبی نمایش داده می شود.

در جدول زیر مقدار بازدید روزانه از سایت های دلفان طبق ارزیابی پایگاه آماری urlrate.net به آگاهی می رسد.


باید توجه داشت آمار رتبه بندی سایتها برابر بازدیدها هر ۱۲ ساعت یکبار و گاهی ۲۴ ساعت یکبار تغییر می کند و آمار ذکر شده مربوط به ۲۵ فروردین ماه سال جاری می باشد.

۱۲ نظر

 1. واقعا اخبار نسیم دلفان خیلی عالی است از همه عزیزان تشکر میکنم

 2. تبریک عرض می کنم اقای محمدی

 3. تبریک می گوییم

 4. نیوتدبیر سایت جدیده؟
  میشه بفرمایید مدیرمسئول و دست اندرکارانشون چه کسانی هستند؟
  آیا دلفانی هستند؟

 5. باتشکرازدرج این رتبه بندی:سایت نیوتدبیر باتوجه به اینکه ۳ماه ازفعالیتش میگذره رتبه اش بدنیست.امیدواریم جهت اطلع رسانی مردم فهیم دلفان این سایتها بیشترتولیدخبرداشته باشن

 6. جالبه هرچه تلاش کردم نتوانستم بفهمم که مدیر یا گرداننده سایت نیوتدبیر چه شخص یا اشخاصی هستند و با جواب سربالای جناب آقای محمدی هم در این باره مواجه شدم

  • دوست بزرگوارم ظاهرأ شخصی بنام آقای بهروز محمدی متولی این سایت است
   اما با توجه به اینکه در قسمت (درباره ما) هر سایتی باید گردانندگان اصلی خود را با ذکر صاحب امتیاز و مدیر مسئول معرفی کند لذا از این طریق باید پیگیری کنید.
   هرچند بنده چنین قسمتی را در سایت مذکور ملاحظه نکردم اما قانونأ باید این قسمت وجود داشته باشد

 7. خسته نباشید هرچندبعضی مواقع تندروهستید اما درجمع کلی خسته نباشید بند به نوب خود تشکر میکنم ازتلاش بی وقف جنبعالی وهمکاران شما وآرزوی موفقعیت راازخداوند خواستارم.دوستدارهمیشگی نسیم دلفان..امیر از دلفان

 8. جناب محمدی و سایت نسیم دلفان از موفق ترین سایت ها در استان و به تبع جزء بهترین های شهرستان جهت اطلاع رسانی درست و بدون جانبدارانه هستند و نقش مهم و موثری در بهبود وضعیت و بیان مشکلات و توانمندی های شهرستان در تمام زمینه ها دارند و بنده به نوبه خودم از ایشان تشکر می کنم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.