شنبه , ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳

نکاتی از باب تذکر و دلسوزی خدمت نماینده منتخب مردم شریف سلسله و دلفان

 

✍️رضا محمدی:
در اکثر بازدیدهای استاندار و مدیران ارشد استان که به شهرستان ها صورت میگیرد علاوه بر نمایندگان فعلی مجلس ، منتخبان مجلس دوازدهم بعنوان نماینده واقعی مردم نیز حضور دارند و با صحبت ها و پیگیری های خود از حق مردم حوزه اتخابیه دفاع می کنند.

متاسفانه در دلفان نه خبری از آقای ابراهیمی بعنوان نماینده فعلی مجلس است و نه خبری از آقای “محمدحسین محمدی” منتخب داوزدهم مردم!!!

از ابراهیمی که انتظاری نیست ، اما آقای محمدی باید پاسخگو باشد ، چرا از زمان پیروزی در انتخابات اسفندماه تاکنون به تهران محل اقامت خویش بازگشته و پشت سرش را هم نگاه نکرد؟

برادر عزیز جناب آقای محمدحسین محمدی ، نکاتی را بعنوان یکی از رسانه های قدیمی شهرستان که سالهاست در این عرصه قلم میزنم ، خدمت شما برادر بزرگوارم عرض می نمایم.

از چندین ماه پیش که فعالیت انتخاباتی نامزدهای احتمالی آغاز شده بود حضور پی در پی شما در منطقه و شهرستان را شاهد بودیم و جلسات متعددی را برای جلب نظر مردم برگزار کردید.

اما از روزی که انتخابات پایان یافت و خیالتان راحت شد که بعنوان وکیل این مردم مظلوم به مجلس راه یافته اید ، به محل اقامت خود در تهران بازگشته و از آن روز تاکنون شاهد حضورتان در شهرستان نیستیم.

هرچند هنوز به طور رسمی کار شما آغاز نشده اما اینکه شما در این چندماه تا آغاز مجلس دوازدهم از مردم منطقه فاصله گرفتید چندان منطقی به نظر نمی رسد.

جناب آقای محمدی عزیز ،
بعنوان یک فرد دغدغه مند عرض میکنم و شک نکنید اینکه بیان می کنم از راه دلسوزی است و نه چیز دیگر ، شما پس از آغاز مجلس دوازدهم فرصت چندانی نخواهید داشت و وقت شما به طور معمول پُر خواهد شد ، لذا بیشتر اوقات را باید در مجلس و در تهران سپری کنید ، اما در این چندماه باقی مانده فرصت خوبی دارید تا با چندین سفر به شهرستان های سلسله و دلفان ، جلسات مختلفی را با بزرگان منطقه ، با دانشجویان ، با اساتید و نخبگان ، با اهالی قلم و هنرمندان برگزار کنید ، جلساتی را در مساجد شهرستان با عموم مردم برگزار کنید و حرف های مردم را بعنوان نماینده منتخب با جان و دل بشنوید ، اگر واقعأ اهل خدمت و معتقد به خِرد جمعی باشید که ان‌شاءالله همینگونه هستید ، حرف های مردم و اهل اندیشه در این جلسات برای شما چراغ راه خواهد بود و میتوانید در برنامه های آتی خود و تیم همراه در دستور کار قرار دهید تا به امید خدا راه روشنی در چهار سال پیش رو برای محرومیت زدایی این منطقه و خدمت به مردم داشته باشید.

ارادتمند شما و همه مردم نازنین دلفان و سلسله / رضا محمدی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *