شنبه , ۱۹ آذر ۱۴۰۱

نماینده مردم بروجرد / بانوان یک پای محکم انقلاب هستند

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: بانوان یک پای محکم انقلاب هستند.

فاطمه مقصودی در بین دانش آموزان هنرستان شایستگان شهر ونایی که امروز به مناسبت هفته بسیج صورت گرفت، اظهار کرد: ورزش تن انسان را سالم و روح انسان را با اراده و محکم در مقابل مشکلات قوی می‌کند.

وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران با اقتدار و خاری به چشم دشمنان است، افزود: بانوان یک پای محکم انقلاب هستند و ایثار و فداکاری آن‌ها در کل کشور به نمایش گذاشته شده است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس خاطرنشان کرد: فرهنگ بسیجی، فرهنگ معنویت به تمام معنایش، شجاعت به تمام معنایش، غیرت به تمام معنایش، استقلال به تمام معنابش، آزادگی به تمام معنایش و اسیر خواست‌های حقیر، نشدن به تمام معنایش است.

مقصودی اضافه کرد: اگر می‌خواهیم خود را بسیجی و جزئی از وجود متبرک این شجره طیبه بدانیم باید ببینیم تا چه میزان به این شاخص‌ها نزدیک هستیم.

وی بیان کرد: بسیج همان نیروی کارآمد کشور برای همه میدان‌ها؛ در حقیقت مظهر یک وحدت مقدس میان افراد ملت است.

نماینده مردم بروجرد در مجلس ادامه داد: این نکته قابل اهمیت است و بر همگان فرض است که بدانند تدوین سند اعتلای بسیج برای گام دوم انقلاب، در حقیقت بسیج همه مردم بوده و این یعنی جذب تمام جامعه بدون هیچ نوع تبعیضی است.

مقصودی عنوان کرد: بنا بر راهبردهای مقام معظم رهبری نباید اجازه دهیم بسیج دستمایه امیال و خواست‌های حقیر اشخاص قرار گیرد و در بن مایه خویش سرشار از اخلاص و پاکی که مطابق با فطرت پاک الهی و عاری از هرگونه تبعیض و بی‌اخلاقی بوده؛ بماند و تنها و تنها در پرتو این مسیر نورانی است که می‌توانیم به سمت ایجاد تمدن نوین اسلامی رهسپار شویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *