سه شنبه , ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

نقدی بر اوضاع خیابان ها و کوچه های شهر نورآباد ، قابل توجه شهرداری و شورای شهر

 

روابط عمومی شهرداری و شورای شهر نورآباد با انتشار تصاویر بالا نوشت: شهرداری تعطیلی ندارد!!!

این تصاویر مربوط به اجرای نصب سرعتکاه در برخی نقاط سطح شهر می باشد از جمله خیابان سعدی شرقی واقع در کوی پاسداران ، با تأیید کارشناس راهور

 

✍️عرض خسته نباشید داریم خدمت زحمت کشان شهرداری به ویژه شهردار عزیز جناب آقای خاص امیری

اما یک نکته هست که لازم میدانم عرض کنم ، جناب آقای شهردار عزیز ، داریم به اواخر مردادماه نزدیک می شویم و از دو ماه دیگر بارندگی ها در مناطق سردسیر از جمله دلفان آغاز خواهد شد ، خداوکیل جناب آقای خاص امیری بیایید با هم برویم در سطح شهر کوچه ها و خیابان ها (غیر از خیابان اصلی که سال گذشته روکش شد و برخی معابر الفت آباد که به تازگی مورد لطف شهرداری قرار گرفتند) برویم بقیه خیابان ها و کوچه را با هم نگاهی بیاندازیم ، اگر کوچه یا خیابانی پیدا کردید که بدون چاله و چوله ، آنهم چاله چوله های بسیار گسترده و عمیق جایی را توانستید پیدا کنید وضع مناسبی داشته باشد بنده به شما جایزه خواهم داد.

جناب آقای شهردار! آقایان شورای شهر! کمتر از دو ماه دیگر بارندگی ها آغاز خواهد شد و در آن موقع هم که می فرمایید آسفالت کردن در بارش و سرما بیخود و بی فایده هست ، فصل بدون بارش را هم که از دست دادیم پس بفرمایید کی قرار است دستی به سر و گوش این خیابان ها و کوچه های داغون این شهر بکشید؟

بنده قصد ندارم زحمات شما را در سایر حوزه و خدمات زیر سوال ببرم ، اما وضعیت کوچه ها و خیابان های این شهر از خیابان های جنگ زده در سوریه و افغانستان بسیار بدتر شده است ، با خودرو اگر بخواهید از این کوچه و خیابان ها عبور کنید باید آیت الکرسی بخوانید تا فنر خودرویتان آسیب نبیند! این وضعیت اگر به بارندگی ها بخورد فریاد مردم را بیشتر درمی آورد ، همچنان که شهروندان از وضعیت فعلی هم بسیار ناراضی هستند و پیام های اعتراضی گاه و بی گاه آنان در رسانه ها گواه این مدعاست!

آقایان عزیز ، با اولویت بندی امور ، فرصتی را هم برای ترمیم مناسب معابر مورد بحث قرار دهید تا فصل بارندگی ها فرا نرسیده است.

مجددأ به شما و همکارانتان خسته نباشید عرض میکنم و خدا قوت


 

Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *