دوشنبه , ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳

نشست خبری علی رستمیان به دلائلی حذف شد

نشست خبری نماینده مردم دلفان و سلسله با اصحاب رسانه و سایت های خبری رسمی شهرستان برگزار شد و امروز در نسیم دلفان منتشر گردید…

در کمال تاسف باید به عرض برسانیم بعلت بی سرو سامانی که در تیم رسانه ای نماینده محترم وجود دارد ، این نشست خبری را حذف کردیم.

گفتنی ها بسیار است ، صد حیف که مجالی برای حرف زدن نیست. خداوند به این نماینده عزیز با این تیم همراهش کمک کند به بیراهه نرود.

جالب اینکه در متن منتشر شده این نشست ، خود نماینده نیز از تیم رسانه ای اش ابراز گلایه کرده بود و تا حدودی متوجه شده که تیم رسانه اش چه مشکلاتی دارد. اما باید بگوییم مشکلات این تیم بیش از این چیزهایی است که نماینده محترم پی برده اند.

ا ز مخاطبان گرامی پوزش می طلبیم.

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

۱۴ نظر

 1. شما آنجا در هندوستان پیش امیتا باچان تشریف داشتید حداقل بلوف نزنید .کار به عمل برآید نه به بازی با کلمات. الآن که در جریان مشکلات قرار گرفتید بگویید برنامه تان چیه

 2. همه فرمایشات شما نماینده محترم درست
  بفرمایید برای جلوگیری از برداشت بیرویه اب از چاه های کشاورزی و جلوگیری از کاشت محصولات آب دوست و جلوگیری …از مسئولی … که با کیسه ای سیب خاکی و هویح اب چاها رو به تاج داده چه عمل کردی داشتین

 3. باعرض سلام و خسته نباشید.
  شنیدم فرماندار جدید خرم آباد آقای اسد عبدالهی اصالتا نورآبادیه(پایگاه خبری میرملاس بهش اشاره کرده بود) خواستم ببینم راسته ممنون میشم اگه جوابمو بدین.

 4. اینم از نشست خبری !!!

 5. عالی ما را به کجا میبرد با این اطرافیان ؟

 6. بنده درهیچ اداره ای سراغ ندارم که از اطرافیان ایشان پست مهمی گرفته باشد

  • آقای رستمیان ۸ ماه به این در و آن در زد(از رایزنی با سیستم قبلی پیام نور استان، تا التماس از رییس جدید پیام نور استان، از التماس به معاون وزیر کشور و …) تا سرپرست مورد علاقه ی خود در دانشگاه پیام نور را به اجبار منصوب کند!!!!

  • ولی من شنیده ام که هوادارانش چند صد میلیونی تسهیلات گرفتن .اگر بخواهید ادرس و اسمشان را عرض خواهم کرد

 7. همشهری از الشتر

  دوصد گفته چون نیم کردار نیست ….این نیز بگذرد همچنان که برای بقیه گذشت ..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *