پنجشنبه , ۱۷ آذر ۱۴۰۱

نحوه ثبت نام وفعال سازی اینترنت رایگان برای سه دهک اول درآمدی

بر اساس اعلام وزارت ارتباطات، سرپرستان خانوار سه دهک کم‌ درآمد (یارانه‌ بگیران ۴۰۰ هزار تومانی) می‌توانند با مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت نسبت به فعال‌کردن بسته اینترنت خود اقدام کنند.

معاون دولت الکترونیک سازمان فناوری اطلاعات درباره نحوه ثبت‌نام دریافت اینترنت رایگان سه دهک کم‌درآمد یارانه بگیر، گفت: سرپرستان خانوار سه دهک اول دریافت یارانه می‌توانند با مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت my.gov.ir بعد از ثبت‌نام وارد صفحه‌ای شوند که گزینه مشاهده وضعیت مشمول بودن دریافت اینترنت رایگان وجود دارد و آن را فعال می‌کنند.

وی افزود: پیامی برای فعال‌شدن اینترنت رایگان برای شماره تماس ثبت شده می‌آید و درصورتی‌که سرپرست خانوار تمایل به تغییر شماره تماس وارد شده را دارد می‌تواند شماره جدید را وارد و کلمه تأیید را کلیک کند.

این مسئول با اشاره به اینکه هر سه اپراتور مشمول این طرح هستند، تصریح کرد: این بسته فقط برای سرپرستان خانوار اختصاص یافته است و شماره تماس وارد شده باید به نام سرپرست خانوار باشد.

وی اضافه کرد: درصورتی‌که متقاضیان امکان مراجعه به پنجره واحد خدمات دولت را نداشتند می‌توانند از طریق کد USSD و با واردکردن #۱۲۳۴*۴* در گوشی همراه خود برای دریافت بسته رایگان اینترنت اقدام کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *