در آستانه سالروز رحلت عالم ربانی آیت الله شیخ فرج الله کاظمی کمیته نامگذاری معابر شهرستان دلفان تشکیل جلسه داد…


نسیـــم دلفـان – در راستای ارج نهادن به مقام شامخ علماء و ایجاد فضایی فرهنگی تربیتی و مذهبی کمیته نامگذاری معابر شهرستان با حضور اعضاء تشکیل جلسه داد.

http://upload7.ir/images/41485665483728887773.jpg
در این جلسه  با توجه به فرا رسیدن ۲۴ اسفند ماه مصادف با سالروز رحلت عالم ربانی حضرت آیت الله شیخ فرج الله کاظمی ، بلوار ورودی شهر از میدان امام حسین (ع) تا روبروی ترمینال مسافربری خرم آباد به نام این شخصیت بزرگ مذهبی مزین شد.
همچنین مقرر شد فرمانداری شهرستان در رابطه با نامگذاری دانشگاه ملی نورآباد بنام این عالم فرزانه ، مکاتباتی را با دانشگاه لرستان بعمل آورد.
در این جلسه ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دلفان موظف شد با همکاری اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اسامی سایر عالمان دینی و برجسته منطقه را فراهم آورده تا در جلسات بعدی این کمیته برای نامگذاری معابری در شهرستان بنام این عالمان بزرگوار تصمیمات مقتضی صورت گیرد.

شایان ذکر است در این جلسه که به پیشنهاد پایگاه خبری نسیم دلفان برگزار شد (اینجا) ، علاوه بر طرح نام آیت الله کاظمی ، موضوع نامگذاری سه راهی مرکز شهر به عنوان سه راه آیت الله شیخ حیدر رضوانی مطرح شد.

مردم دلفان از سالها پیش و پس از رحلت آیت الله رضوانی ، این سه راهی را بنام سه راه شیخ حیدر می شناسند لذا پیشنهاد شد رسمأ با نصب تابلو این سه راهی بنام این شخصیت دینی نامگذاری شود.

با توجه به اینکه اسامی دیگری از جمله “حضرت ولی عصر (عج)” برای این سه راهی از پیش تعیین شده بود لذا بررسی این موضوع به جلسه بعدی کمیته موکول شد.


» شرح حال عالم ربانی حاج شیخ فرج‌الله کاظمی

» نگاهی گذرا به زندگینامه مرحوم حاج شیخ حیدر رضوانی

» شرح حال عالم ربانی و مبارز حاج شیخ محمدتقی جهانگیری

» شرح حال فقیه اهل بیت و عالم ربانی آیت الله حاج شیخ محمدولی حیدری

» دلفان در مسیر حق کشی/ادعای جالب و کذب مسئولین و رسانه های کرمانشاه درباره آیت الله کاظمی