شنبه , ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

نامه و توضیحات عباس قهرمانی به مردم دلفان درباره حواشی عزل بخشدار مرکزی

در پی برکناری بخشدار مرکزی شهرستان دلفان و حواشی این تغییرات که چند روزی است فضای سیاسی شهرستان را به چالش کشانده است ، عباس قهرمانی با ارسال نامه ای سرگشاده ضمن قدردانی از مردم و مسئولین شهرستان ، توضیحاتی را ارائه داده و نوشت:


مردم خونگرم شهرستان دلفان :

82144044-70854796.jpgبا سلام و احترام به استحضار می رساند: این جانب عباس قهرمانی ، در مدت مأموریت خود به عنوان بخشدار مرکزی دلفان از لطف خداوند و همدلی شما مردم عزیز ، مسؤلین دلسوز استانی به ویژه استاندار محبوب و زحمتکش ، فرماندار شهرستان ، مسؤلین تمامی ادارات ، سپاه پاسداران و نیروهای جهادی ، نیروهای امنیتی نظامی و انتظامی ، کارکنان فروتن و بی ادعای بخشداری مرکزی و ۶۳ دهیار تلاشگر روستاهای بخش مرکزی ، اعضای شورای روستایی و بزرگان و ریش سفیدان مختلف شهری و روستایی ، بارها بهره مند شده ام.

در جهت سپاس از تمامی عزیزان و آگاهی سایرین و روشنگری راه ، به زودی ویژه نامه ای همراه با سی دی از خدمات شبانه روزی بخشداری مرکزی در دولت تدبیر و امید جناب دکترحسن روحانی ، منتشر می گردد.

تعامل با نمایندگان در رفع مشکلات و استفاده از تمام ظرفیت ها برای پیشبرد اهداف دولت تدبیر و امید همواره مد نظر این جانب بوده است ، در این راستا نامه های ادبی سرگشاده ای به صورت غیر رسمی جهت تشویق و تسریع در کارها و جلب توجه مسؤلین به افرادی از جمله : (جناب سردار عبدالهی ، خیرین کشوری و استانی ، دهیاران و در نهایت به نماینده شهرستان دلفان و سلسله) نوشته شده است.

متأسفانه  عده ای مجهول الحال و همچنین عده ای رد  شده گان کنکور سیاسی و نیز عده ای مخالف جناح سیاسی و کاری با نماینده دلفان و سلسله ، دو سطر اول این نامه را پیراهن عثمان کردند و در سایت های مختلف ذهن مردم را از اصل نامه که تقاضای کمک برای رفع مشکل جاده خطر خیز منتهی به بابابزرگ است منحرف کردند و آن را نامه ای خصوصی قلمداد کردند. (قضاوت و داوری با مردم )

امید است خداوند فرصت دهد در هر کجا که باشم بتوانم خدمات ارزنده ای در جهت اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و رفاه حال مردم انجام دهم.

با سپاس بیکران : عباس قهرمانی / هشتم آذر ماه سال ۹۵


تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

۳۳ نظر

 1. عباس آقا همین نامه نگاری ها کار دستت داد آخرش هم دست بردار نیستی عزیز دل
  به هر حال زحمت کشیدی ازت تشکر می کنیم اخوی

 2. بخشدار مرکزی یادت هست ماجرای فرماندار سابق رو
  این هم حال رو روز شما ، به نظرم اگه اصلاح طلبان عاقل باشند از پذیرش مسئولیت توی این دلفان …شده باید پرهیز کنند
  سرنوشت همه تون یکی هستش اصلاحات دلفان بدجوری در تندباد تفرقه و نفاق افتاده

  • یکی ازدلایل عزل قهرمانی این بودکه ازاموال دولتی استفاده شخصی میکرد.میخواست یه سنگک بگیره باماشین دولتی میرفت.تخصص اصلی ایشان … بودوبس.دمش گرم رستمیان،بخشداررابخاطرمدح ایشان عزل کردند،اماایشان کوچکترین واکنشی نشان نداد.خخخخخخ

 3. کوچه شیرخانی

  بخشدارقهرمانی تعاملی خوب و مثبت با مجموعه ی روستاها و شورای بخش داشته است، عزل وی را باعث بهت و حیرت روستاها و شورای بخش میدانیم لذا بنده از عملکرد بی شائبه ایشان کمال تشکردارم

 4. حقوقدان دلفانی

  درپی اتفاق اخیردردلفان که متاسفانه حرکتی ناشایست وبه دورازانصاف بود شاهدبرکناری یک مدیر دربالاترین مرجع سیاسی شهرستان بخشداردلفان بودیم که متاسفانه نمایندگان استانداری لرستان به طرزعجیب ودورازعرف واخلاق وبدون هیچ نوع اکرام و احترامی بخشدار دلفان را عزل نموده و شخص دیگری را سرپرست قرار دادن این عمل ما را به فکر عمیقی فرو برد که متاسفانه یک حرکت برنامه ریزی شده ونه از سرقصور و اشتباه بوده است. تعجب ما به این خاطر است که این عمل به دور از اخلاق و تدبیر در دولتی اتفاق افتاد که خود را پرچم دار تدبیر و امید میداند و متاسفانه مردم عزیز و انقلابی شهرستان دلفان و به ویژه دهیاران را ناامید کرد. مگر نه این است که کلمه اعتدال بدور از هر افراط و تفریط گری است و هر حرکتی باید با یک فلسفه ای اتفاق بیفتد. ما ابتدا به ساکن به عزل و نصبی که اگر به خیر اسلام و انقلاب عزیزمان باشد ایراد نمی بینیم اما از این سیستمی که کرامت مدیران و مسئولان ما را به خدشه بیندازد مخالفیم و این را یک حرکت افراطی گری و رادیکالیسم اصلاح طلبی میدانیم و ما را به این تفکر که متاسفانه جریان منسوخ و باطل اصلاح طلبی در بدنه دولت تدبیر و امید رخنه کرده است بیشتر مطمئن می کند. اقایان مسئول ما با تمام قوا به شما اعلام میداریم که دست از این نوع اعمال احساسی برداشته و به فکر خدمت به مردم و اسلام عزیز باشید که ان شاالله عاقبت به خیری به سراغتان بیاید که در غیر این صورت ما به عنوان افسران جنگ نرم از این اعمال به راحتی نگذشته و در پی اصلاح وضع شما بر خواهیم امد.و کفی بالله حسیبا..

 5. درود بر آقای قهرمانی بزرگوار، عزیز فقط میخواستم بگم ما میدونیم چقدر زحمت کشیدی در زمان مدیرتتان و درود بر شرف همچین مرد بزرگواری که بخاطر مردم مظلوم شبانه روزی کار میکرد امیدوارم رفتار بعضی افراد حسود باعث ناامیدی شما نشده باشد و ایمان داشته باشید که محبوبیت شما بیشتر شده است

 6. این ساز و کار چیز تازه ای نیست و همه عام و خاص میدونن هر کی بیشتر کار کنه و زحمت بکشه بیشتر تو دید هستش و موقعیت حضراتی گرچه به ظاهر پررنگن رو به خطر میندازه و با پرکاریش کم کاری این مسئولین رو نمایان میکنه.بنده و سایر افرادی که از حواشی به دور بودن شاهد بودیم که اقای قهرمانی از تایم زندگی شخصی شان چشم پوشی کرده و برای این مردم دلسوزانه پیگیر بودن و وقت می گذاشتند.
  امیدواریم این بی مهری و ناعدالتی جواب مزد ایشون نباشه و حداقل مردم تشکر خودشونو اعلام کنن و بی رغبتی رو برای سایر عناصر پای کار به همراه نداشته باشه تا اگر فرداهایی کسی مثل ایشون خواست برای این مردم خدمت کنه با برخورد های سرد و دافعه وار حضرات روبرو نشه و بالکل منزوی شه؛ انشالله سایر اساتید روشن فکر از خواب حزب گرایی در آن و واقعیت ها رو بدور از مسائل به خودشون ثابت کنن اونم حداقل به خاطر این مردم که مدت هاس چوب تزویر به ظاهر منطقیشان رو میخورن.

  در پایان هم از مسئول این قسمت تشکر میکنیم .

 7. دهیارشهرستان دلفان

  آقای قهرمانی واقعا” به شرح وظایف ذیل کاملا واقف بودبخشداران در قلمرو مأموریت خویش به عنوان نماینده عالی دولت ، مسئولیت اجرای سیاست های عمومی کشور و در ارتباط با ادارات مؤسسات و شرکت های دولتی و سایر دستگاه هایی که به نحوی از بودجه عمومی دولت استفاده می نمایند ، نهادهای انقلاب اسلامی و رده انتظامی در بخش ، شورای اسلامی شهر و شهرداری و مؤسسات عمومی غیر دولتی را عهده دار خواهند بود .
  ـ رده های انتظامی در بخش در چار چوب وظایفی که در ارتباط با امنیت مناطق دارند ، همکاری و هماهنگی لازم بعمل خواهند آورد.
  ـ بخشدار به عنوان نماینده عالی دولت در برابر استاندار و فرماندار مسئول بوده و به عنوان نماینده وزارت کشور در ارائه و اجرای وظایف و اختیارات آن وزارتخانه در بخش خواهد بود و در مقابل مسئول مافوق پاسخگوست.
  ـ وظایف و اختیارات بخشدار در قلمرو مأموریت خویش به شرح زیر است:
  ۱ ـ مسئول پیگیری در برقراری حفظ و نظم و امنیت بخش است .
  ۲ ـ هدایت و تشکیل مرتب جلسات شورای تأمین بخش (در صورت داشتن جمعیت بیش از ۱۰۰ هزار نفر) و نظارت بر حسن اجرای مصوبات آن.
  ۳ ـ کلیه ارگان های عضو شورای تأمین و سایر دستگاههای اجرائی بخش موظفند مصوبات شورای تأمین بخش را اجرا نمایند و در صورت عدم اجرا با متخلفین برابر مقررات رفتار خواهد شد.
  ۴ ـ هدایت و نظارت بر عملکرد شورای تأمین بخش و مسائل امنیتی و سایر دستگاههای اجرائی و محلی، هماهنگی در حفظ و آمادگی ارگان های انتظامی.
  ۵ ـ پیش بینی و پیشگیری معضلات امنیتی بخش و تعیین و تدوین اولویت ها در چار چوب وظایف قانونی آن ها
  ۶ ـ فراهم آوردن موجبات اجرای طرح ها و سیاستهای عام امنیتی و انتظامی ،مصوبات مراجع قانونی،دستور العمل ها و ابلاغیه های شورای تأمین شهرستان
  ۷ـ نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات در حوزه استحفاظی بخش
  ۸ ـ پیشگیری و مقابله با مشکلات مرزی و نظارت و مراقبت از مرزهای آبی و خاکی و پیگیری به منظور جلوگیری از هرگونه تردد و نقل و انتقالات غیر مجاز در چارچوب سیاست ها و خط مشی های مصوبات ابلاغی.
  ۹ ـ بررسی و ارائه پیشنهاد ایجاد مرزهای رسمی (زمینی، هوایی، دریایی ) بخش به مسئولین مافوق.
  ۱۰ـ پیگیری مصوبات و ایجاد هماهنگی های لازم در خصوص مبارزه با مواد مخدر، قاچاق سلاح، مواد منفجره، کالا و ارز در حوزه استحفاظی بخش
  ۱۱- نظارت بر حسن اجرای قوانین و مقررات مربوط به تردد، اقامت، سایر امور مربوط به اتباع و نمایندگی های خارجی، پناهندگان، معاودین، مهاجرین و آوارگان در بخش.
  ۱۲- فراهم آوردن موجبات تشکیل و تقویت شوراهای اسلامی به منظور جلب مشارکت همه جانبه مردم بخش در امور مشارکت پذیر و سازماندهی مطلوب آن و اعمال نظارت بر شوراهای فوق در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه و آئین نامه های اجرائی.
  ۱۳ـ تشکیل و هدایت شوراهای بخش و روستاها و پیگیری مصوبات متخده شوراهای مذکور طبق قوانین و مقررات مربوطه.
  ۱۴ـ ایجاد زمینه های لازم برای تأسیس و توسعه مجامع و تشکل های گوناگون فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و تخصصی و نظارت بر فعالیت های آن ها به منظور گسترش مشارکت های مردمی در همه زمینه ها و نهادینه شدن آزادی های سیاسی و اجتماعی در چارچوب وظایف بخشدار با هماهنگی مسئولین مافوق..
  ۱۵- نظارت برهمه پرسی و کلیه انتخاباتی که به موجب قانون برگزار می گرددو اختیارات تفویضی.
  ۱۶- همکاری و هماهنگی با مسئولین تقسیمات کشوری.
  ۱۷ـ نظارت بر حسن جریان امور مربوط به ثبت و احوال.
  ۱۸ـ ایجاد زمینه مناسب جهت رشد و ارتقاء فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بانوان و ایجاد هماهنگی بین دستگاه های ذیربط و نظارت بر فعالیت آن ها در حوزه استحفاظی بخش.
  ۱۹- فراهم آوردن زمینه های مناسب برای رشد و پیشرفت و گسترش آموزش و پرورش همگانی بهداشت عمومی، آموزش عالی و تحقیقات بر اساس دستورالعمل های صادره و قوانین و مقرارات مربوطه.
  ۲۰- حفظ و حراست از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و گسترش فرهنگ اصیل اسلامی در بخش.
  ۲۱- هدایت و هماهنگی اقدامات مربوط به پیشگیری و جلوگیری از منکرات و مفاسد اجتماعی در حوزه استحفاظی.
  ۲۲- فراهم آوردن زمینه های عدالت اجتماعی و فقرزدایی در حوز استحفاظی.
  ۲۳- اتخاذ تدابیر و پیشنهاد لازم و اعمال هماهنگی لازم به منظور پیشگیری ، کنترل و مهار بحران های ناشی از حوادث و بلایای طبیعی از قبیل سیل و زلزله …
  ۲۴- همکاری با امور ایثارگران و ارتباط با خانواده های معظم شهداء.
  ۲۵- ارزشیابی عملکرد مسئولین بخش براساس مصوبات و دستورالعمل های مراجع ذیصلاح.
  ۲۶ ـ فراهم آوردن زمینه های همکاری و ایجاد هماهنگی بین فعالیت های دستگاه های دولت، سازمان های محلی، نهادهای انقلاب اسلامی، شوراهای محلی در چارچوب قوانین و مقررات مربوطه در بخش.
  ۲۷- نظارت و مراقبت در اجرای برنامه های عمرانی در بخش و گزارش مستمر به مسئولین مافوق و تذکر به مسئولین اجرایی و یا اعلام به مسئولین مربوطه در جهت رفع نواقص احتمالی.
  ۲۸- نظارت بر حفظ و حراست از منابع طبیعی و محیط زیست و استفاده بهینه از منابع و امکانات بالقوه و موجود بخش.
  ۲۹- شناسایی استعدادهای منطقه ای و تعیین نیازمندی های بخش و تصمیم گیری و هماهنگی در چارچوب سیاست ها و راهبردهای توسعه ملی، استانی و شهرستان.
  ۳۰- پیشنهاد وضع عوارض جدید بر فعالیت های اقتصادی و خدماتی در محدوده بخش و شناسایی منابع جدید درآمدی و پیشنهاد آن به مراجع ذیربط در جهت اجرای برنامه های توسعه منطقه ای.
  ۳۱- تلاش در جهت کسب منابع درآمدی مقرر در قوانین مربوطه در محدوده بخش و همکاری با دستگاههای ذیربط علی الخصوص شهرداری، دهیاری و شوراهای اسلامی بخش و روستا.

  ۳۲- هدایت و هماهنگی برنامه های توسعه اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی کشور و تشویق سرمایه گذاران از طریق تشکیل موسسات اعتباری غیر دولتی و جذب سرمایه های محلی و سوق دادن آنها به سمت فعالیت های تولید و عمرانی.

  ۳۳- اجرای سایر وظایفی که در بخش از طریق مراجع ذیصلاح بر عهده بخشدار محول می گردد.
  ۳۴ ـ بخشدار به پیشنهاد فرماندار و تأیید استاندار با حکم وزیر کشور منصوب می گردند.
  ۳۵ ـ عزل بخشدار به پیشنهاد فرماندار، تأیید استاندار و حکم وزیر کشور انجام می شود در صورت استعفاء، عزل، فوت و یا سایر مورادی که مانع از انجام وظایف بخشدار گردد سرپرست بخشداری موقتاً از سوی استاندار تعیین می شود. فرماندار موظف است حداکثر ظرف مدت یک ماه بخشدار جدید را به استاندار پیشنهاد نماید.
  ۳۶ ـ کلیه رؤسای ادارات و نهادهای انقلاب اسلامی موظفند عدم حضور خود را در محل خدمت به اطلاع بخشدار برسانند و جانشین موقت خود را به وی معرفی نمایند.
  ۳۷ ـ عزل و تغییر رؤسا و مسئولین ادارات بخش توسط مقام های مجاز دستگاههای ذیربط با اطلاع بخشدار صورت می گیرد.
  ۳۸ ـ کلیه رؤسای ادارات و یا بالاترین مقام اجرائی در بخش موظفند عدم حضور خود را به اطلاع بخشدار برسانند و جانشین موقت خود را به وی معرفی نمایند.
  ۳۹ ـ در مواردی که بخشدار حضور رئیس اداره ای را در بخش در زمان معین ضروری بدانند رئیس اداره مزبور موظف است از مرخصی یا مأموریت در آن زمان صرفنظر نموده و در محل خدمت حضور یابد.
  ۴۰ ـ بخشدار می توانند در اجرای وظایف واحدهای اجرائی بخش که به نحوی با برنامه های توسعه و سیاست های عمومی، مسائل امنیتی و آرامش عمومی مرتبط است و همچنین ایجاد هماهنگی بین واحدهای مذکور و استفاده بهینه از امکانات آنها و با رعایت قوانین و مقررات مبادرت به تهیه و ابلاغ دستورالعمل های اجرائی نمایند.
  ۴۱ ـ واحدهای قضائی در بخش درخصوص مسائلی که به نحوی با آرامش و امنیت عمومی بخش مرتبط است همکاری لازم را با بخشدار معمول دارند.
  ۴۲ ـ کلیه دستگاههای اجرائی در بخش موظفند ترتیبی اتخاذ نمایند که بخشداران از مأموریت های سازمانی و اقدامات به عمل آمده و آخرین دستورالعمل ها و ضوابط بخشنامه های صادره آگاهی داشته باشند.
  کلیه شوراها، ستادها و مجامعی که برای هماهنگی انجام وظایف دستگاههای اجرایی در بخش طبق قوانین و مقررات تشکیل می گردد زیر نظر بخشدار فعالیت خواهند نمود
  ۴۳ ـ واحدهای اجرائی بخش موظف به ارائه گزارش عملکرد دوره ای خویش به بخشداران می باشند. بخشداران می توانند در صورت لزوم حسب مورد خارج از دوره مزبور نیز از واحدهای مربوطه گزارش امور مربوطه را دریافت نمایند

 8. آیا سزای نیکی به غیر از نیکی است خدمات شما جناب قهرمانی هیشه در یاد و خاطر دستان پینه بسته روستاهای بخش مرکزی خواهد ماند و تاریخ به درستی از شما یاد خواهد کرد .

 9. بنده به عنوان یکی از دهیاران روستاهای دلفان عرض میکنم شهرستان دلفان تاکنون بخشدار بومی دلسوز مثل آقای قهرمانی نداشته است و به قول یکی از دوستان که درهمین جا پیام گذاشته میگویم در اینجا هرکسی بیشتر کار کند و بیشتر محبوب مردم شود زودتر تخریب میشود گویا محبوبیت آقای قهرمانی برای خیلی ها ناخوشایند بوده که چنین جفایی در حق ایشان کردن آقای قهرمانی برای خدمت به اهالی محروم روستاها وابسته به هیج جناحی نبود فقط مردم رو درنظر داشتند امیدوارم همیشه پیروز و سربلند بمانید

 10. آقای قهرمانی خسته نباشید پدر ماشین اداره رو در آوردی برای منافع و کارهای شخصی خودت و خانواده ت با این بخشدار شدنت
  وقتشه با ماشین شخصی خرج کنی عزیز

 11. آقای قهرمانی
  انتظارداریم نماز جمعه را کما فی سابق ترک نکنی البته اینبار با ماشین شخصی
  ببینیم و تعریف کنیم که فاصله کم منزل تا دبیرستان جابر محل برگزاری نماز جمعه قبلی که با ماشین شاسی بلند اداره میومدی اینبار تا مصلی شهر که فاصله اش بیشتر است با ماشین شخصی خودت میایی یا با خط ۱۱

  • خداروشکر میکنم که از این شهر مهاجرت کردم و افراد معلوم الحالی که حتی جرات ندارن با شناسنامه حرف بزنن رو دیگه نمیبینم آخه احمق ایراد دیگه ای پیدا نکردی که به ماشین بخشدار گیر بدی الحق که از ماست که برماست لیاقت اشخاصی مثل شما افراد دزدی مثل … هستن که حق شمارو بدن به پسر خودشون البته بعید نیست شاید یکی از نزدیکان خود … باشی و خداروشکر این بخشدار انقدر سالم و پاک کار کرد که افراد نادانی مثل شما با این اراجیف نشون میدید چقدر بدبخت هستید دلفان و مردمش تا افرادی مثل شمارو داشته باشه به هیج جا نمیرسه دقیقا شخصیت شما مثل شخصیت کوفه در زمان امام حسینه مرد باشید و ایراد اساسی از ایشون بگیرید بنده روستایی هستم و شاهد بودم چه زحمت هایی برای روستای ما کشیدید از شما تشکر میکنم جناب قهرمانی عزیز

  • خیلی جالبه دوتا بخشدار با ماشین دولت تو خیابون اصلی کنار هم ولی مردم قهرمانی رو می بینن ولی اون یکی رو با خانواده نمی بینن

 12. بیکار. منتظر اقدام نه شعار

  نامه نگاری و عملکرد جناب قهرمانی دو مقوله جدا هستند و شایسته از جداگانه بررسی شوند
  ایشان در قامت یک بخشدار اقدامات خوبی انجام دادند که قابل تقدیر است. اما ان نامه انقدر زشت بود که تمام خدمات ارزشمند ایشان را زیر سوال برد و جای هیچگونه دفاعی از ایشان برای دوستان اصلاح طلبش هم نگذاشت

 13. متاسفانه جریان اصلاح طلب دلفان عقده ای عمل میکند در زمان حکومت اصولگرایان بارها به گوشی من پیام می دادند که فلان شایعه را علیه فلان مسئول پخش کنید .
  خودکرده را تدبیر نیست .
  این روند شایعه پراکنی در دلفان عادت شده است بیخودی در طول هفته آبروی مومنین را می بریم آنوقت جمعه به صلاه جمعه می رویم والبته خدا آگاه به امور است .
  جناب قهرمانی دقیقا از جایی ضربه خورد که می داند چرا به هنراه م ک اصلاح طلب دنبال نماینده افتاد وبا آنکه از ناحیه فرماندار ونماینده ضربه خورد بازهم محافظه کاری کرده واز آنها تشکر می کند .به هر حال دلفان مکان دورافتاده ای در تاریخ است که مدیریت فرزندان خود را بر نمی تابد باید سوخت وساخت

 14. سلام بخشدار عزیز شما قبل از اصلاح طلب بودن یا اصولگرا بودن مسلمان هستید ان هم از نوع شعیه ۱۲ امامی کاش یه نگاهی هم به نهج البلاغه حضرت امیر میگردید که چقد ادم … رو سرزنش کرده تا به این حال و روز نمی افتادی اخه معلم دلسوز بفرض نماینده اینکارهایی که شما گفتید و ایشون روحش هم خبر نداره رو انجام داده مگه برا همشهریان خودش انجام نداده دیگه این همه منت واسه چی ایشون خودش قبول کرد دلفان رو بیییییییییست سال جلو ببره اگه ثنا گویان درگاه اجازه بدن . واقعا با ابروی اصلاحات دارین بازی میکنین

 15. درود خدا بر جناب قهرمانی عزیز،قدر دان زحمات شما هستیم، امیدوارم دیگران خدمت خالصانه را از شما یاد بگیرن، هر آمدنی، رفتنی دارد، اما از یادها نخواهی رفت

 16. سلام. دوستان عزیز کی میگه فرماندار قبلی اصلاح طلب بود؟وهمین طور بخشدار عزیز

 17. حقوقدان دلفان

  باسلام از مدیرنسیم دلفان تقاضادارم افرادی که با تهمت ونشر اکاذیب شخصیت افراد حقیقی وحقوقی را لکه دارمی نمایند به دادگستری معرفی فرمایید که افراد مورد اهانت قرار نگیرند لذا توصیه دارم هرشخصی که بخواهد در اذهان عمومی تهمت بزند از لحاظ شرعی تهمت کمتراز زنا وپاره کردن قران نیست لذا اگراین افراد معلول الحال که تهمت میزنند با مراجعه حضورارطریق دادگاه میتوانند ازشخص بخشداروسایر کارمندان طرح دعوا نماید لذا مجددا توصیه دارم اینگونه تهمتها کمتراز سرنوشت افراد داعش ندارد

  • یاور کولیوند

   انگار نه انگار که مسلمان هستیم فقط اسم مسلمان بودنو یدک میکشیم جهت یادآوری عرض میکنم هرکسی آبروی مومنی را ببرد انگار با محارم خود در خانه خدا…
   آقای قهرمانی شخصیت بسیار دوست داشتنی دارند که اصلا ربطی به چپ یا راست بودن ایشون نمیشه خداروشاهد میگیرم از نزدیک شاهد بودم چقدر برای مردم دلفان زحمت کشیدن خیلی از افراد مثل قهرمانی هستن که واقعا شخصیت محترمی دارن ساده و صمیمی این افرادی هم که به ایشان تهمت میزنن بدون شک وابسته به فرد خاصی هستن درهرصورت یادمون نره آبروی یک مسلمان خیلی عزیزه

 18. دهیارشهرستان دلفان

  اقای قهرمانی پینشهادریاست اموزش پرورش بهشون دادن روی انها کم شود که به ایشان تهمت زدن اقای قهرمانی پیشنهاد پست جدید اموزش پرورش هفت چشمه به شم تبریک می گوییم خداوند دشمنانت نابود کند حاضریم اگردستوربدهد جان فدا کنیم

 19. باسلام وخسته نباشید.به جناب بخشدارمعزول دوستانه عرض می کنم.العزه عندالله وعندالرسول.پستهای دوروزه ارزش چندانی ندارندوعزت واقعی راخدابایدبدهدوبس.عزت ومقام ارزش این رانداردکه ارزش قلممان راپایین بیاوریم وگاهی فردی راباالقابی که خاص حضرت باریتعالی است مدح کنیم وچندوقت بعدکه اوضاع به کاممان نبودقلممان رابازهرآغشته کرده،درپی عقده گشایی باشیم.
  خداوندهمه ماراازهواجس نفسانی مصون داشته وبه همه عزت لایزال عنایت بفرماید.

 20. دوستان عزیز خدمات جناب قهرمانی بر کسی پوشیده نیست من در روستای زندگی میکنم که باوجود فاصله ۷کیلومتری تا شهر از نعمت آب آشامیدنی محروم بود که با پا در میانی ایشان خوشبختانه مشکل حل شد بنده ۱۰ساله با ایشان کار میکنم خدا به سر شاهده هیچ گونه قصور یا کم کاری در ایشون سراغ ندارم خواهشا از روی غرض یا دیدگاه سیاسی هیچ گاه آبروی مومنی را نبرید که فردای قیامت باید جوابگو باشید

 21. انتقاد سازنده همراه با ادب ومستندات شفاف مایه برکت وآبادانی می باشد ودر عوض سکوت وبی تفاوتی وچابلوسی وتملق مایه خذ لان وانحراف است ومهمتر از همه فعا لیتهای سیاسی وانتخاباتی چنانچه همراه با تقوی وصداقت ووفای به عهد نباشد بدون شک ضایع کننده و ملامت آور است بنا براین باید بیش وپیش از همه رضایت خداوند ملاک عمل قرار گیرد تا مایه آرامش وپیروزی شوددر این بین در انتخابات گذشته چه ریاست جمهوری وچه انتخابات نمایندگی مجلس افرادی با روحیه های متفاوت منقبل تلاش وفعا لیتهای همه جانبه برای شخص مورد نظر می شوند گروه اول انسانهایی با اصالت وخوش فکر وخوش ذوق پا به میدان عرصه انتخاباتی می گذارند و با شجاعت ویک رنگی نهایت تلاش خود را به منصه ظهور وبروز می رسانند این افراد ذاتا ” انسانهای نجیب وبا شرم وحیا بوده ودر انتخابات پیش قراول ومیدان دار هستند ودر بزنگا ها نقش اول را بازی می کنند این گروه بعد از پیروزی به جهت داشتن شاخصه های مثبت ذکر شده حاظر نیستند در محافل ومجا لس خودرا آفتابی کنند وهمیشه ودر هرحال آخر صف می ایستند وخودی را نشان نمی دهند که در پرتو پیروزی سیاسی که سهیم بوده اند مسوولیتی به عهده بگیرند کما اینکه در انتخابات ریاست جمهوری سا ل ۹۲ این گونه بود که کسانیکه با لاترین هزینه را متحمل شدند زودتر از دیگران که حتی از دور دستی بر آتش نداشتند مورد بی مهری قرار گرفتند وبه اصطلاح از بخت خوب این عزیزان توسط دوستان حاضر در صحنه ومسوولیت دار فراموش شدند با این حساب دسته دوم از فعالین سیاسی تنها ملاک وعیار آنها در انتخابات بدست آوردن مسوولیت است از هر راه که توفیق حاصل کنند خود را به آـب وآتش می زنند که بهرمند شوند کم وبیش معدود افرادی از این طیف در جامعه مشاهده کرده ایم واما مطلب بعدی انتخابات مجلس ونماینده که از انتخابات ریاست جمهوری هم چالش بر انگیز تر و هم هزینه بر تر است چرا که منطقه ما قومی و عشیره ای است وبه خوبی همدیگر را می شناسیم ولذا با این وجود حساسیت ویژ ه خود را در پی دارد دوگروه سیاسی که به آن اشاره کردیم در این انتخابات بیشتر خود را حاضر وناظر می بیند که در فردای پیروزی نماینده بهره مند وجای پایی به رسم جایگاه نماینده در دولت داشته با شند باز هم متا سفانه افراد دلسوز ومایه دار ومردمی با حساب اینکه بالا ترین فعالیت انتخاباتی داشته اند بعد از پیروزی نه جایگاهی دارند نه محلی از اعراب چرا گه این افراد دوست ندارند وحاضر نیستند در مقابل این آن دست تمنا وتملق برای پست چند روز به سینه بچسبانند و اطرافیان همه کاره نمایند نیز حاظر نیستند نامی از این افراد به میان آورند چرا که خود دنبال جایگاه هستند که نکند این افراد با عث بی نان وروغن آنها شوند وحد اقل دوست دارند وراضی به اینند سکوت کنند که متا سفانه این گونه حرکات وسکنات در انتخابات اخیر به خوبی وبی پرده مشاهده کردیم که مختص به تعداد افراد محدود وبه تعداد انگشتان یک دست دور وبر نماینده می باشیم در صورتی که همین آقایان به واسطه اینکه خدمتی به مردم ارائه نداده ویا در محاورات اجتماعی جایگاهی نداشته اند رای حتی به تعداد ده نفر ندارند اما در عوض عزیزانی که سالیان متاوب ومستمر در خدمت مردم بوده اند رای غیر قابل شمارش برای نماینده داشته اند چه بسا نماینده از این موضوع بی خبر ویا دور وری ها دوست ندارند به واسطه کسر شان خود این افراد را معرفی کنند نمونه اش اگر می خواهید ببینید می توانید حتی از مردم کوچه وبازار سوال کنید که این گونه افراد در ادرات کیانند مثل روز روشن دست خواهند گذاشت معرفی خواهند کرد واما مطلب بعدی ومهمتر از دو مورد توضیح داده شده شعارهای پر رنگ وپر طمطراق نماینده محترم در حین فعالیتهای انتخاباتی بود که به مردم جسارت داد به طور گسترده وحماسی به ایشان رای بدهند وان هم شعار انتخاب بومی وبومی گزینی در مجموعه ادارات شهرستان که متا سفانه این شعار خیلی زود بی رنگ شد وتاریخ اعتبار خود را از دست داد ویا بالا تر ازاین شعار چرا نباید همچون شهرستانهای استان چند تا مدیرکل در سطح استان نداشته باشیم وایشان پا را فراتر تر از این گذاشت و تا سطح وزارت خانه خود را مطرح کرد خدا می داند همگی ما دوست داریم وانتظار می کشیم این گونه باشیم پس چه شده آیا مردم دلفان پا به میدان عرصه انتخابات گذاشتند تا نیروهای غیر بومی معرکه دار مدیریت ادارات دلفان شوند ونیروهای بومی بی اعتبار وضایع شوند اگر خدای نخواسته این گونه مردم هیچ گونه تمایلی به رای دادن نداشتند ان شا اله تجدید نظر بفرمایند ومردم ورای دهندگان را از این حیث امید وار نمایند آرزوی موفقیت وسر فرازی برای همگی خصوصا ” کسانیکه دین خود را به مردم ادا می کنند.

 22. حقیقت ورک گویی کار هرکس نیست خدا وکیلی آنچه گفتی عملا” این روزها از زبان وفحوای کلام مردم ساری وجاری است گرچه حرف حق آنچنان خریدار ندارد وتلخ است اما وجدان انسان راحت است که پیرو حق باشد گر چه به ضررش تمام شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *