نامه سرگشاده و تامل برانگیز کاندیدای شورای شهر نورآباد به مردم و مسئولان

در پی حواشی انتخابات شورای شهر نورآباد و بازشماری آراء صندوق‌ها‌ ؛ تغییراتی در رای کسب شده توسط نامزدها ایجاد شد و عجیب اینکه برخی از این تغییرات چنان چشم‌گیر بود که در نتیجه‌ی آن ؛ دو نفر از ترکیب اصلی شورا خارج و دو نفر از اعضاء علی البدل جایگزین شدند.
یکی از اعضاء خارج شده از ترکیب اصلی جناب آقای سید محمدامین نوربخش بود.
وی با انتشار یادداشتی در فضای رسانه‌ای شهرستان دلفان مسائل بسیار قابل تاملی را بیان و اتهاماتی را وارد کرده است که جا دارد مسئولان امر در فرمانداری و همچنین هیات‌های نظارت و اجرایی در صورت صحت اتهامات وارده از سوی جناب آقای نوربخش پاسخگوی موارد مطروحه باشند.
امیدواریم دادستان محترم شهرستان نیز دستور فرموده تا موارد مطرح شده توسط این کاندیدای محترم با دقت هرچه تمام‌تر جهت روشن شدن حقایق مورد بررسی قرار گیرد.

متن یادداشت جناب آقای نوربخش بدون هیج دخل و تصرفی در ذیل منتشر می‌شود.

✍ مردم شریف، گرانقدر و گرانسج دلفان
سلامی خاضعانه به محضر شما

این فرزند کوچک شما، با توجه به تکلیف شرعی و میهنی خویش و اداء دین نسبت به این آب و خاک و همشهریان عزیز و تمامی کسانی که در طول تاریخ این کهن‌دیار با تحمل مرارت‌ها و فدا کردن جان خویش، استقلال و آزادی و تمامیت ارضی کشور و دیارمان را تضمین  کرده اند، سرمایهٔ اندک و آبروی خود که حاصل دو دهه تلاش در راه آزادی، احیای حقوق عامه و برقراری عدالت را در پی دعوت بزرگان‌ و دلسوزان، برای مشارکت سیاسی فراگیر، اصلاح امور شهری، گسترش وتوسعه و آبادانی برای شهر عزیزم دلفان، در پیشگاه شما مردم بزرگ نهادم تا در صورتیکه شما مردم به این فرزند کوچک خویش اعتماد نمایید،باهم برای شهرمان،آینده ای بهتر رقم بزنیم. 
اکنون که توفیق ادامه مسیرفراهم نگردید، لازم می دانم جهت استحضار عموم مردم و ثبت در تاریخ سیاسی شهرستان متذکر شوم که وضعیت پیش آمده برای اینجانب، حاصل تفسیر و برنامه ریزی ها نادرست وگسترش اختیارات نهادهایی است که برای پاسداری از قانون اساسی تشکیل شده‌اند و مغایر روح این قانون در اعطاء حاکمیت به مردم از سوی خداوند و حاکم نمودن مردم بر سرنوشت خویش و حقوق ملت و مخالف نص صریح اصول مختلف قانون اساسی ست.
این روش « حذف کردن » به محدودیت جوانان ونخبگان منتهی گشته وادامه این رویهٔ مخالفِ قانون، آثار سوء به دنبال خواهد داشت و صدمات جبران ناپذیری به کشور و مقبولیت و مشروعیت نظام هم در افکار عمومی داخلی و بین المللی وارد ساخته و سرنوشت کشور را از دستان مردم خارج و در هاله ای از ابهام قرارخواهد داد.
از عموم دلسوزان و اندیشمندان شهر دلفان انتظار میرود که از لاک مصحلت اندیشی و کتمان حقایق خارج شوند و به جای اکتفا به شکوه کردن از نارسایی‌ها در پستوها و خلوت خود، آشکارا زبان و قلم به نقد وضع موجود بگشایند و برای برون رفت از اوضاع نابسامان این که تحمل آن برای مردم طاقت فرساشده چاره‌جویی کنند؛ وَ لا تَلْبِسُواالْحَقَّ بِالْباطِلِ وَ تَکْتُمُواالْحَقَّ وَأَنْتُمْ تَعْلَمُونَ‌.

💠فرماندار محترم شهرستان دلفان
ریاست هییت اجرایی انتخابات شهرستان
مخاطب بنده شما و دوستانتان در«نهادهایی» هستید که در امر انتخابات دخل و تصرف دارید:
* کاربر رایانه ای که درحوزه «مدرسه تزکیه» تخلف داشته است به نام آقای( ح_ن) (داماد کارمند شما در فرمانداری و عضو هیئت اجرایی انتخابات شهرستان و دبیر شورای تامین شهرستان می باشد) که همگان واقف هستند که این فرد داماد آقای «م ع» می باشد. “فایل صوتی کاربر متخلف موجود است که ایشان صراحتا اعلام کرده که به نمایندگی از کدام کاندید در صندوق حاضر شده است”
و مکرراً اعلام داشته اند که هیچ نسبت و ارتباطی با شخص اینجانب نداشته و ندارند.
*فایل صوتی ایشان تحویل مقام قضایی خواهد شد و پیگری ها از طریق دادستان به عنوان مدعی‌العموم و دیگر مراجع صورت گرفته است.
البته خود این شخص درصورت هرگونه ادعایی مبنی بر کوچکترین آشنایی با بنده می تواند رسانه ای صحبت بفرماید
۱️⃣چگونه ممکن است که در صورت جلسه ی نهایی آن حوزه برای بنده ۱۱۵ رای ثبت شده است وبعد از بازشماری اعلام می کنید که کاربردچار اشتباه شده است.
مگر شما و آن همه عوامل پر مدعا بعد از دریافت صندوق ها از نمایندگان فرماندار آرای صورت جلسه ها را حساب و تجمیع نکردید؟
آیا فقط به آرا کاربر اکتفا کردید؟! پس شما و دوستانتان در آن فضای کذایی به چه کاری مشغول بودید؟!!
۲️⃣چگونه ست که از بین این همه کاندیدا باید این اتفاق برای شخص بنده اتفاق بیوفتد؟! به دنبال حذف و کم رنگ کردن چه تفکراتی هستید؟غافل از اینکه:
باید در ذهن هاحک شد! باید در ذهن ها ماندگار بود! باید قلب ها را تسخیر کرد!
«باید با مردم بود»
۳️⃣چگونه است که امکان بازشماری صندوق های انتخابات توسط بازنده های انتخابات
به وسیله روابط و قدرت های سیاسی امکان پذیر است؟! اما برای بنده ی پیروز انتخابات و هوادارانم ،و البته حذف توسط شما و دوستانتان امکان بازشماری تنها صندوق مورد نظر وجود ندارد؟! به راستی چ دلیلی مستحکمی پاسخ این سوال را خواهد داد؟! اگر قرار است تحولی درمدیریت کشور رخ دهد تنها از طریق اصلاح در نظام انتخابات است که حلقه فرو بسته مدیریت قوه کشور از انحصار اولیگارشی طماع موجود رها و درهای آن  به روی شایستگان وبرگزیدگان واقعی ملت گشوده خواهد شد و نظام حکمرانی کشور از انسداد و انقباض و ناکارآمدی و فساد گسیخته رهایی خواهد یافت.ضمن سپاس از تمامی برادران و خواهران عزیز، اقوام گرانقدر و طوایف وابسته،که در این مدت نسبت به اینجانب اظهار لطف نموده‌اند وجلب توجه امر و تصمیم‌گیران نسبت به عواقب روند موجود به مردم شریف دیارم،اطمینان می دهم که مانند گذشته، درکنارشماوهمراه شما خواهم بود وخداوند رحمت واسعه خودرا شامل حال شما بگرداند.

ارادتمند مردم شهرستان دلفان
سید محمد امین نوربخش

یک نظر

  1. باسلام سوال ایشان حقیقتا سؤال به جایی است،دره‍یئت اجرایی تجمیع آراباتوجه به صورت جلسه شعبه اخذ رای که به امضای تمامی اعضای صندوق رسیده انجام میشودونه اطلاعات ثبت شده توسط کاربررایانه،به نظربایدشخص فرماندارپاسخگوباشندوبهترین پاسخ استعفای باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.