سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
آخرین خبرها

مکتب سلیمانی، باطل‌السحر جادوی اجانب و اعوان ابلیس لعین است

استاندار لرستان گفت: مکتب سلیمانی، باطل السحر جادوی دیوان، اجانب و اعوان ابلیس لعین است.

دکتر زیویار با صدور پیامی سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی را تسلیت گفت.

در متن پیام استاندار لرستان آمده است:

«بسم رب شهدا و الصدیقین»

فرارسیدن دی‌ماه همواره یادآور عروج مردانه و باشکوه، مردی از تبار مجاهدان فی سبیل الله است، مردی که در وانفسای قرن حاضر و در تنگاتنگ نبرد خیر و شر، چون مولایش، «حیدر کرار» حقیقتی بود بر گونه‌ی اساطیر.

وی افزود: حاج قاسم سلیمانی، الگوی انسانی رشد یافته در مکتب امام امت، حضرت امام (ره) بود که سال‌ها از خورشید معنویت علمدار انقلاب روح‌الله یعنی «مقام معظم رهبری» بهره گرفت و شخصیت مستعد خویش را به فرای زمان گسترش داد و از مرز خویش و از دام منیت فراتر رفت و ایران را صاحب سپه سالاری کرد که تا دنیا دنیاست، و تا مادران قصه‌ی شجاع‌ترین مردان تاریخ را برای فرزندان نقل خواهند کرد، داستان دلاور غرق در خون فرودگاه بغداد، الی یوم القیامه، مستدام روایت خواهد شد.

زیویار تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی، حاصل تربیت انقلاب اسلامی بود و در کوران حوادث دهر، با سلوکی منبعث شده از میراث تشیع، در سیری مدام به مقام فنا فی الله رسید و لاجرم چون در اخلاص و شجاعت از مقتدایش، حسین بن علی (ع) سرمشق می‌گرفت، ذات اقدس الهی، هم سپه سالاری دفاع از حرم اهل‌بیت را ارزانیش نمود و هم شهادتی چنان برجسته و باشکوه که میلیون‌ها نفر در اقصی نقاط عالم برایش مویه کردند. آری، پروردگار این‌گونه «مخلصین له الدین» را به اوج اعلی بر می‌کشد.

استاندار لرستان ادامه داد: دی‌ماه چون به نیمه نزدیک می‌شود، وقت عرض ارادت و نو کردن پیمان با «سردار دل‌ها» فرا می‌رسد، ملت ایران در درازنای تاریخ ثابت نموده‌اند، قدر فداییان و شهیدان و سپه‌سالاران مؤمن خویش را می‌دانند، خصوصاً امسال که اجانب و بدخواهان برای مملکت و مردم شرارت آفریدند تا به زعم خود، جمهوری اسلامی ایران را به سمت جنگ‌های داخلی خونین و بی‌پایان سوق دهند و سر آخر ایران را قطعه‌قطعه کنند و برای همیشه، از ایران و اسلام انقلابی اثری باقی نگذارند. دقیق و عالمانه بود، نکته‌ی رهبر معظم انقلاب که: «حاج قاسم سلیمانی یک مکتب است».

وی افزود: مکتب سلیمانی باطل‌السحر جادوی دیوان و اجانب و اعوان ابلیس لعین است که ملت‌ها را بی‌خدا و غرق در انواع رذالت‌ها و گرفتار به تن‌پرستی می‌خواهند.

زیویار گفت: مردم استان لرستان در مراسم تشییع شهدای گمنام در روزهای گذشته، عمق ارادت باطنی خویش را به معنویت شهدا نشان دادند و صحنه‌هایی آفریدند بی‌نظیر، بی‌شک اکنون در بزرگداشت «سیدالشهدای مجاهدان ایران اسلامی» نیز، خالصانه حضور خواهند داشت.

این‌جانب به‌نوبه خویش ضمن عرض ارادت قلبی به روح ملکوتی «سردار دل‌ها» فرارسیدن سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی را به مردم بی‌ریا و ولایتمدار استان لرستان تبریک و تسلیت عرض می‌نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *