شنبه , ۸ بهمن ۱۴۰۱
آخرین خبرها

موج تغییرات مدیران در دلفان و سلسله در سایه سکوت رسانه‌های منافع‌طلب

برخی رسانه‌های منفعت طلب تا پیش از پیروزی منتخب مجلس یازدهم هرگونه تغییر مدیران در دلفان و سلسله را دخالت نمایندگان در عزل و نصب ها دانسته و آن را مغایر با قانون می‌خواندند..

نسیم دلفان – پس از پیروزی پرحاشیه و بحث برانگیز دکتر ابراهیمی ؛ در حالی که هنوز مجلس یازدهم رسماً کار خود را آغاز نکرده اما تغییر برخی مدیران در حوزه سلسله و دلفان شروع زودهنگامی داشته است.
رییس اداره صنعت ؛ معدن و تجارت دلفان، رییس امور کتابخانه های عمومی دلفان، رییس فرهنگ و ارشاد سلسله از جمله تغییراتی هستند که در چند روز گذشته انجام گرفت.

شنیده ها حکایت از چند تغییر دیگر در بعضی ادارات دو شهرستان طی روزها و شاید هفته‌های آینده دارد. بر این اساس در هفته آینده رییس یکی از ادارات مهم در دلفان و یکی دیگر در سلسله تغییر خواهند کرد.

برخی رسانه‌های منفعت طلب تا پیش از پیروزی دکتر ابراهیمی هرگونه تغییر مدیران در دلفان و سلسله را به نماینده فعلی منتسب می‌دانستند و دخالت نمایندگان در عزل و نصب ها را مغایر با قانون می‌خواندند که صد البته حرف‌شان بی ربط هم نبود و در واقع کار نماینده دخالت در امور دولتی نیست.
اما جای سوال اینجاست چرا همان رسانه‌های به ظاهر مردمی در مقابل آنچه تا دیروز خلاف قانون می‌نامیدند ؛ امروز روزه‌ی سکوت گرفته‌اند و آیا اکنون قضیه فرق کرده و دخالت نمایندگان منتخب آن هم پیش از آغاز رسمی دوره آنان خلاف قانون نیست؟؟؟

#منفعت‌طلبان #منافع‌پرستان

12

» گزارش های جنجالی و پربیننده (اینجا)

» گزارش های داغ صفحه حوادث را در نسیم دلفان دنبال کنید (اینجا)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *