سه شنبه , ۲۸ فروردین ۱۴۰۳

اطلاعیه / قابل توجه مشمولان سربازی (دانش آموزان فارغ التحصیل سال گذشته و همچنین دانشجویان پذیرفته شده امسال)

 

دانش آموزانی که سال گذشته خرداد یا شهریور ماه فارغ التحصیل شده اند و تا ۳۱ شهریور ماه مهلت معرفی داشتند ولی با توجه به اینکه سازمان سنجش نتایج آزمون سراسری را دیر اعلام کرد تا پایان مهر ماه مهلت معرفی آنان تمدید شد.

نسیم دلفان – معاونت وظیفه شهرستان دلفان با ارسال اطلاعیه ای نوشت:

جهت اطلاع دانشجویان عزیز که نیمسال دوم ورودی بهمن ماه میباشند ، سال گذشته بنابر اعلام سازمان وظیفه عمومی فراجا جهت کلیه دانشجویان پذیرفته شده نیمسال دوم معافیت تحصیلی صادر گردید ، امسال تاکنون دستوری ابلاغ نشده لذا با توجه به اینکه دغدغه ما هم کمتر از دانشجویان عزیز نیست و این عزیزان را در واقع سرمایه های ارزشمند مملکت می‌دانیم این موضوع را پیگیری کردیم.

دانش آموزانی که امسال فارغ التحصیل شده اند و سن آنان بین ۱۸ تا ۲۰ سال می‌باشد تا پایان شهریور سال آینده مهلت معرفی دارند و مشکلی ندارند ، همچنین دانش آموزان فارغ التحصیل دی ماه ۱۴۰۱ نیز مشکلی ندارند. اما محصلین عزیزی که سال گذشته خرداد یا شهریور ماه فارغ التحصیل شده اند تا ۳۱ شهریور مهلت معرفی داشتند ولی با توجه به اینکه سازمان سنجش نتایج آزمون سراسری را دیر اعلام کرد تا پایان مهر ماه مهلت آنان تمدید شد.

در خصوص پذیرفته شدگان نیمسال دوم سال جاری ، برابراعلام اداره معافیت تحصیلی معاونت وظیفه عمومی استان لرستان تاکنون دستوری از سازمان ابلاغ نشده لذا جهت جلوگیری از ورود به غیبت ، می بایست برگه اعزام بخدمت دریافت نمایند. با عنایت به اینکه این افراد یکم آذر ماه بخدمت اعزام می گردند لذا باید قبل از اعزام بخدمت درخواست تمدید به مدت دوماه بعلت قبولی در دانشگاه نمایند و درخواست آنان پس از موافقت وظیفه عمومی استان تمدید می گردد.

در صورت هرگونه ابهام به معاونت وظیفه عمومی شهرستان دلفان سرگرد مومنی مراجعه و پذیرای همه عزیزان میباشیم ، نهایت تلاش در خصوص رفع دغدغه عزیزان بعمل خواهد آمد.

من الله توفیق / سرگرد مومنی


.
 
Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *