منطق زنده باد مخالف من/آیا منتقدان هاشمی رفسنجانی کلاغ هستند!!!+عکس

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام ، تشخیص داد که مخالفانش تندروها هستند و فشار تندروها مانند سر و صدای کلاغ هاست!!!


هاشمی/حذفی37


مطالـــب مرتبـط :

» فرزندان سه رییس جمهور/از ماجرای حقوق ۱۴ میلیونی پسر رئیس‌جمهور تا دفاع فائزه هاشمی از احمدی‌نژاد!

» خانواده سیاسی/از این خانواده چهار نفر در انتخابات اسفندماه ثبت نام خواهند کرد!

» فرزندان مسئولینی که دادگاهی شدند/ پرونده‌ چهره‌های سیاسی به کجا رسید؟+ تصاویر

» ۱۰زن خبرساز در حوادث فتنه ۸۸ +عکس

12

۷ نظر

  1. بله خوب البته که ایشان مخالفان خود را کلاغ و حتی بدتر از این می داند. کلأ کسی حق نداره درباره این خانواده و کردارشون چپ صحبت کنه ، اینا هیچ وقت بالای چشمشان ابرو نبوده و کسی حق نداره بگه ابرو بوده!!!
    قدرت های مافیای رسانه ای کشور هم در اختیارشان است چرا نباید اینگونه هم صحبت کند، بتاز بتاز که خوب می تازی…

  2. پیامبر اعظم ص می فرماید من دو چیز را در بین مسلمین به امانت میگذارم اول قران و دوم اهل بیتم مادامی که مسلمین به این دو تمسک جویند رستگار شوند . در غیر این صورت منحرف می شوند . در تاریخ آورده اند در صدر اسلام یک اعرابی می گوید ابوبکر و عمر را در خواب دیده است که جز پیرمردان نورانی بهشت بوده اند و شخصی به تاسی از فرمایش پیامبر ص با استخراج استدلال از قرآن کریم که در بهشت پیری وجود ندارد و همه در کسوت جوانان نورانی ظاهر می شوند آن اعرابی را محکوم می نماید . اما حال بهتر است که کاسه از آش داغ تر نباشیم .وقتی که حضرت امام خمینی ره در مورد آقای هاشمی رفسنجانی می فرماید نهضت زنده است چونکه هاشمی زنده است . و تا آنجائیکه مردم مطلع هستند بین مقام معظم رهبری و هاشمی کوچکترین خصومتی وجود ندارد و انشا الله که در آینده هم نخواهد بود پس این حماله الحطب ها چه می گویند واقعآ آقای هاشمی ارفاق می فرماید که آنها را کلاغ خطاب میکند از کلاغ هم پست ترند چونکه خارج از نزاکت جز اسرار کلاغ است.

  3. میزان حال افراد است

  4. آقای محترم آن سبو بشکست و آن پیمانه ریخت فکر کنم مدت زیادی خواب بودی آن دوره ی که هر کی هر چی می خواست می کرد فقط به خاطر اینکه مثلا یه بار امام ازش تعریف کرده گذشت اگه ای ن حرف سندیت هم داشته باشه مال اون زمان بوده
    در ضمن تو بگو هاشمی یار غار که چی….

  5. این نظام با کسی تعارف ندارد اگر حالش ایراد داشته باشد به جان شما در مصلحت نظام جایی نداشت . به قدر شغل خود باید زدن لاف که زر دوزی نداند بوریا باف .

  6. حضرت امام خمینی ره فرمودند میزان رای ملت است . نسیم جان شما چرا رای مردم را حذف میکنید . در ضمن حال ایشان چه ایرادی دارد شما که میدانید بگویید تا مردم روشن شوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.