یکشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

به بهانه فرا روز مادر / روایت عجیب از معجزه عشق مادری

خانواده «آگز» با عشق الهی خود، به نوزاد مرده خود جان دوباره بخشیدند…


نسیـــم دلفـان – زمانی که به این پدر مادر گفتند یکی از نوزادان دوقلویتان مرده است، پدر و مادر این نوزاد مرده، عمل فوق العاده ای انجام دادند.

درون اتاق زایمان بود که دکتر به این پدر مادر گفت متاسفانه نوزاد پسرتان مرده بدنیا آمد، اما خوشبختانه حال نوزاد دختر خوب است.
اما  مادر این نوزادان اقدام عجیبی را در آن لحظه انجام داد. وی وقتی از خوب بودن حال دختر نوزادش مطمئن شد از دکتر خواست که نوزاد مرده اش را به وی بدهند و دکتر و پرستاران نیز قبول کردند.
این زوج جوان که از قبل حتی اسم این دوقلوها را انتخاب کرده بودند عاشقانه نوزاد مرده را در آغوش گرفتند.
مادر این کودک سر نوزاد مرده خود که کمی سرد شده بود را بر روی سینه خود قرار داد و از همسر خود «دیوید» نیز خواست تا پیراهن خود را درآورده تا نوزاد مرده خود را گرم کند.
آنها به گرمی و لطافت خاصی شروع به صحبت کردن با  نوزاد پسر کردند. نوزادی که به لحاظ علمی مرده بود. در گوش اش در مورد خواهرش گفتند که در اتاق زنده است و منتظر وی می باشد.
آنها نوزاد مرده خویش را محکمتر در آغوش گرفتند و عشق خود را معطوف نوزاد کردند که در این هنگام نوزاد تکان می خورد. دیوید سریعا یکی از ماما ها را صدا میزند اما ماما به آنها می گوید نوزادتان مرده بدنیا آمده است. خودتان را اذیت نکنید. با او خداحافظی کنید تا من آن را ببرم.
اما پدر مادر از این کار امتناع ورزیدند. به در آغوش کشیدن و گرم کردن نوزاد ادامه دادند و او را تکان دادند.در اینجا بود که معجزه عشق رخ داد و طبق اظهارات و تصاویر موجود، نوزاد با دستان کوچکش انگشت پدر را می کیرد و چشمانش را باز می کند.
منبع: شبکه خبر

۲ نظر

  1. درحسرت انسانیت

    افسوس که همیشه موجزه نمیشود، وای کاش همیشه موجزه رخ می داد.چرا این آدما سالهاست که ازاین دنیا هیچی نمیفهمند،ندانسته می آیند وندانسته می روند دریغ ازیک ذره شعور دریغ ازیک ذره فهم درکردگارعالم.

  2. درحسرت انسانیت

    آی آدما بیدارنمیشوید قطارداره به آخر مسیر میرسه اما حیف که هیچوقت شما بیدارنخواهیدشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *