پنجشنبه , ۱۷ آذر ۱۴۰۱

معاون سفیر انگلیس با چشمان بسته! در اختیار سازمان اطلاعات سپاه

دستگیرشدگان توسط سازمان اطلاعات سپاه چه کسانی هستند؟

سازمان اطلاعات سپاه برخی از دیپلمات‌های سفارتخانه‌های خارجی را که مشغول جاسوسی در کشورمان بوده‌اند را شناسایی و دستگیر کرده است.

این دیپلمات‌ها در حالی توسط سازمان اطلاعات سپاه شناسایی و دستگیر شده‌اند که مشغول جاسوسی و نمونه‌برداری از خاک مناطق مختلفی از کشورمان در مناطق ممنوعه بوده‌اند.

یکی از افراد شناسایی شده معاون سفیر انگلیس است که با خانواده به عنوان گردشگر به کویر شهداد رفته اما آنگونه که تصاویر ثبت شده نشان می دهد این فرد به دنبال نمونه برداری از خاک این منطقه بوده است.

معاون سفیر انگلیس همزمان با رزمایش موشکی سپاه به عنوان گردشگر به کویر شهداد کرمان رفته و به دنبال نمونه برداری از خاک این منطقه بود

رئیس بخش بیولوژیکی دانشگاه کوپرنیک لهستان هم از خاک، آب، سنگ، نمک و گل منطقه شهداد نمونه برداری کرده بود

رونالد گشین، همسر رایزن فرهنگی سفارت اتریش نیز برای نمونه برداری به یکی از روستاهای دامغان رفته بود؛ او هنگام تصویربرداری از یکی از مناطق نظامی تهران شناسایی شد.

🔺ادعای عجیب سفیر انگلیس: این گزارش ها مبنی بر اینکه معاون سفارتخانه ما در حال حاضر در بازداشت است بسیار جالب است… او در دسامبر گذشته در پایان ماموریت خود ایران را ترک کرد.

🔸#پی‌نوشت – جناب آقای سفیر ، یا خودت گوش درازی و یا بقیه رو گوش دراز فرض کردید ، از دسامبر گذشته تاکنون که ماموریت اون یکی الاغ‌تون تموم شد و رفت دیگه سفارتخانه شما تاکنون بدون معاون مونده!!!

#روباه‌_پیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *