یکشنبه , ۶ فروردین ۱۴۰۲

مظلومیت رانندگان استیجاری بیمارستان نورآباد با چهار ماه حقوق معوق

آقایان مسئول واقعأ اگه خودتون یا فرزندان خودتون جای این رانندگان بودید دوست داشتید اینگونه مورد ظلم قرار گیرند؟ خوتون حاضرید چندین ماه بدون حقوق در شرایط امروز زندگی کنید؟؟؟

✍️ سلام بر نسیم دلفان ، ازتون تقاضا دارم این درددل مظلومانه رو منتشر کنید شاید بگوش مسئولان علوم پزشکی استان و مدیران شهرستان برسه
حدود بیست پنج راننده به همراه خودروهای شخصی خود به صورت استیجاری در اختیار شبکه بهداشت و درمان و همچنین بیمارستان ابن سینا شهرستان دلفان هستیم و شب و روز زحمت می کشیم تا لقمه ای نان ببریم سر سفره خانواده هامون و شرمنده زن و بچه هامون نباشیم که متاسفانه هستیم بدجوری هم شرمنده هستیم.

ما رانندگان استیجاری تحت نظر شرکت خصوصی بنام “مهر منظر پدیده” کار میکنیم و در واقع حقوق خودمون رو از اونجا دریافت میکنیم ماهی هم دو میلیون تومن از حقوق ما بخاطر بیمه و مالیات بر میداره (حالا چرا باید دو میلیون از هر نفر برداره بماند که خودش داستان ها داره!!!) ، از این تعداد راننده چندتایی در بیمارستان و تعدادی هم در شبکه و مراکز درمانی روستاها مشغول بکار هستیم ، کسانی که در شبکه مشغول هستن حدود دو ماه حقوق عقب افتاده دارن که ظاهرأ حقوق یک ماهه دیگه شون هم آماده هست و این روزها به حساب شون واریز میشه اما تعدادی که در بیمارستان مشغول هستیم الان چهار ماه هست که حقوقی دریافت نکردیم ، واقعأ در این اوضاع سخت اقتصادی خانواده های ما چه گناهی کردن که باید چهار ماه از حقوق محروم باشن؟ با چی باید زندگی کنیم؟ دیگه از کی باید قرض کنیم؟ مگه شماها خودتون خانواده ندارید؟ خودتون توی این اوضاع اقتصادی دم عیدی حاضرید این طور گرفتار بشید؟

به شرکت میگیم توپ رو میندازه زمین بیمارستان و میگن اونا پول نمیدن! به مدیریت بیمارستان مراجعه میکنیم میگن شما زیر نظر شرکت خصوصی هستید اونا باید جوابگوی شما باشن … امور مالی هم که توپ رو میندازه زمین دانشگاه علوم پزشکی استان و میگه اونا باید پول بدن تا ما هم به حساب شرکت واریز کنیم! این وسط کی باید جوابگوی ما باشه؟

الان با کلی اعتراض و التماس بهمون گفتن فردا سعی میکنیم حقوق یک ماه رو براتون واریز کنیم ، بعد از چهار ماه ، حقوق یک ماه چه دردی از ما و خانوادمون دم عیدی دوا میکنه؟ ما توی این چهار ماه کُلی قرض کردیم این پول یک ماه رو به کدومشون بدیم و یا خرج خودمون کنیم! آخه چرا یه ذره انصاف ندارید؟ واقعأ جای ما باشید چکار میکنید؟ چه گناهی کردیم؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *