مطالبات جدی و انتقاداتی از زبان دبیر مجمع مطالبه گران دلفان در حضور استاندار لرستان مطرح شد

دبیر مجمع مطالبه گران دلفان در جریان سفر یک روزه استاندار به دلفان با ایشان دیدار کرد

نسیم دلفان – در این دیدار ناصری با انتقاد از خُلف وعده مسؤلین در اختصاص ۱۰۰ میلیارد بودجه جهت زنان کار دلفانی گفت: برای وضعیت بیکاری در این شهرستان باید چاره ای بیاندیشید.

وی با اشاره به کشف معدن مس در دلفان افزود: با سرمایه گذاری شرکت‌های دولتی در این منطقه باید در جهت ایجاد اشتغال گام مهمی برداشته شود.

دبیر مجمع مطالبه گران دلفان در ادامه افزود :بسیاری از روستاهای شهرستان دلفان فاقد جاده آسفالت مناسب می باشند ، برخی از این روستاها بعد گذشت سالها هنوز که هنوز است از جادهای پرخطر مال رو و پر پیچ و خم استفاده می کنند. که نیازمند توجه و اعتبارات ویژه است.

عضو شورای شهر نورآباد با اشاره به تعلل کمیسیون ماده ۵ در بررسی طرح تفصیلی شهر نورآباد گفت : هزاران مستاجر دلفانی که سالها پیش به امید خانه دار شدن اراضی بهارستان، شرق خرم مسکن و اطراف میدان کشاورز را خریداری کرده اند انتظار دارند در شرایط کنونی که رهن و اجاره سر به فلک کشیده است اراضی مذکور با کار جهادی مسولان به شهر نورآباد الحاق شوند تا شاهد ساخت و ساز مسکن و تعدیل اجاره بها در این شهر باشیم.

وی خواستار توجه استاندار به مشکلات شهرک های صنعتی دلفان شد و افزود: یکی از دیگر نیازهای اساسی شهر نورآباد احداث شهرک صنوف مزاحم و آلاینده می باشد و سالهاست کسبه نورآباد چشم انتظار اقدامی در این خصوص هستند که نیازمند توجه جدی مدیران استانی و تسهیل در روند ساخت این شهرک است.

ناصری در پایان مشکلات آنتن دهی تلفن همراه و تلویزیون در روستاهای ایتیوند جنوبی را مطرح و خواستار توجه جدی مسئولان به این امر کرد.Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *