چهارشنبه , ۶ مهر ۱۴۰۱

مسیر اکثر روستاهای دلفان بعلت بارش شدید برف و همچنین راه های ارتباطی شهرستان مسدود شد

فرماندار دلفان : راه ارتباطی ۲۰۰ روستای شهرستان و همچنین محور ارتباطی گاماسیاب مسدود شد. / درخواست یاری از مرکز استان

نورالدین درمنان گفت :
🔹علرغم تلاش ماموران اداره راهداری و حمل ونقل جاده‌ای نهاوند و نورآباد برای بازگشایی، جاده نهاوند – نورآباد ، اما بعلت بارش شدید برف و کولاک این جاده مسدود شد.
🔹با توجه به شدت برف همراه با کولاک تردد در مسیر گردنه گاماسیاب با زنجیر چرخ هم امکان پذیر نیست و این مسیر کاملآ مسدود شده است بنابراین پلیس راه استان لرستان از سمت دلفان و پلیس راه استان همدان از سمت نهاوند از تردد وسایل نقلیه در این مسیر جلوگیری خواهند کرد.
🔹در گردنه‌های گشور و محور مواصلاتی خرم‌آباد به نورآباد هم علیرغم تلاش راهداران تردد تقریباً غیرممکن است و از مردم درخواست می‌نماییم از هرگونه تردد در تمام محورهای مواصلاتی شهرستان خودداری نمایند.

🔸با تقدیر از تلاش شبانه روزی راهداران ، اما واقعیت این است که تجهیزات شهرستان جوابگو نمی باشد و از مرکز استان درخواست ارسال تجهیزات راهداری را داریم.

🔹علیرغم تلاش های صورت گرفته تاکنون راه ارتباطی ۲۰۰ روستای شهرستان دلفان مسدود شده است و تردد در آنها غیرممکن است و پیش بینی می شود تا ساعاتی دیگر راه ارتباطی خیلی از روستاهای شهرستان مسدود شوند.
🔹در حال حاضر بخشداران با کمک دهیاران و تجهیزات دهیاری‌ها در حال بازگشایی راه های روستایی هستند اما حجم بارش و کولاک باعث شده تا مسیرهای روستایی همچنان مسدود باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.