شنبه , ۱۱ آذر ۱۴۰۲

مسابقات تیراندازی سیزم جهانی / تیراندازان ایران هشتم جهان شدند

 

مدیرعامل باشگاه نزاجا به عضویت کمیته جهانی سیزم درآمد.

✍️صمد خزایی (روزنامه‌ نگار)

آیین اختتامیه پنجاه و چهارمین دوره مسابقات تیراندازی سیزم امروز برگزار گردید و تیم ارتش ایران با یک عنوان هشتم و یک عنوان نهم به کار خود پایان داد.

این دوره از مسابقات که از یکم مهرماه به میزبانی ریودوژانیرو برزیل آغاز شده بود در نهایت روز جمعه هفتم مهرماه رسما به پایان رسید.

نماینده نیروی های مسلح ایران در این مسابقات با ترکیب سرهنگ دوم مجتبی خاکی، ستوان یکم حسین باقری و استوار یکم ابراهیم فتحی و با سرپرستی سرتیپ دوم عزیزی در این مسابقات شرکت نمود.

همچنین، سرهنگ چنگیز مسیب زاده با دعوت کمیته جهانی سیزم به عنوان نماینده ای از کشور ایران تحت عنوان ناظر مسابقات در این رویداد شرکت نمود.


استوار ابراهیم فتحی که به مرحله دوم بخش انفرادی رقابت‌های تفنگ سه وضعیت، در مرحله سرعت راه یافته بود، به رقابت با حریفان پرداخت و در نهایت در جایگاه بیست و یکم ایستاد.

بدین ترتیب تیم نیروی زمینی ارتش ایران با دو عنوان هشتم در بخش دقت و نهم در بخش سرعت به کار خود در این رقابت ها پایان داد.

گفتنی است؛ تفنگداران نزاجا در این مسابقات با عملکردی متفاوت، توانستند رکوردهای برون مرزی خود را بهبود ببخشند.

همچنین در حاشیه این مراسم، هدایای ویژه فرمانده نیروی زمینی ارتش توسط سرهنگ چنگیز مسیب زاده نماینده ایران در کمیته جهانی سیزم، به دریا سالار روساتو دیرتور معاون تربیت‌ بدنی وزارت دفاع برزیل، ژنرال بوتمن، رئیس سازمان جهانی سیزم و کلنل فرخ، رئیس کمته تیراندازی سیزم اهدا شد.

لازم به ذکر است؛ تیم تیراندازی نزاجا که به نمایندگی از نیروهای مسلح کشورمان در این رقابت‌ها شرکت کرده است، روز شنبه به ایران بازمی‌گردد.


 
Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *