مسئول ستاد مرکزی آیت‌الله رئیسی در لرستان منصوب شد / چالشی بنام ستادهای فله‌ای و جولان فرصت طلبان

📃طی حکمی از سوی علی نیکزاد رئیس شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت الله رئیسی کاندیدای انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، حامد ویسکرمی به عنوان مسئول ستاد انتخابات مردمی آیت‌الله رئیسی در استان لرستان منصوب شد.

📝#پی‌نوشت – در واقع آقای ویسکرمی مسئول ستاد اصلی و مرکزی آیت‌الله رییسی می‌باشد ؛ اما پیش از این به صورت فله‌ای و قارچ‌گونه هر روز شاهد رویش چندین و چند ستاد با عنوان های گوناگون و عجیب و غریب با احکامی فله‌ای بودیم که تعجب همگان را برانگیخته بود.
اونهایی که زورشون بیشتر بود ستاد استانی و اونایی هم که از قدرت کمتری برخوردار بودن ستاد شهرستانی و یا حتی ستاد روستایی دریافت کرده‌اند.
به هر حال عده‌ای که متاسفانه خیلی از آنان چهره‌هایی غیر مردمی و تا حدودی منفور هم هستند با فرصت طلبی و با این ذهنیت که برنده انتخابات جناب آقای رییسی خواهد بود تمام تلاش خود را بکار گرفتند تا از قافله عقب نمانند و در نهایت پس از پیروزی در انتخابات بتوانند سهم‌خواهی کرده و به نوایی برسند!!!
این در حالی است که خیلی از این افراد در ستادهای فله‌ای را مردم می‌شناسند ؛ نه تنها قادر به جذب حتی ۱۰ رای برای جناب آقای رییسی نخواهند بود بلکه بعلت شناختی که مردم از فرصت‌طلبی آنها دارند باعث ریزش در آراء کاندید مورد بحث خواهند شد.

امیدواریم مسئولین ستاد مرکزی آیت الله رییسی هر چه سریعتر جلوی این رویش های قارچ‌گونه ستادهای فله‌ای را گرفته و به اوضاع پیش آمده سامان دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.