دوشنبه , ۸ خرداد ۱۴۰۲

مسئولان آموزش و پرورش لرستان پاسخگو باشید ، دلفان را با کجا مقایسه کردید؟

شهروندان دلفان با ارسال پیامهایی خطاب به آموزش و پرورش دلفان نسبت به وضعیت مدارس استعدادهای درخشان به ویژه هزینه ثبت نام معترض شدند.

پیام های اعتراضی این شهروندان را (اینجا) مطالعه نمایید.

جوابیه اداره آموزش و پرورش شهرستان دلفان در خصوص افزایش شهریه مدارس استعداد های درخشان

✍ بسمه تعالی ، با سلام خدمت کانال مردمی نسیم دلفان

بابت پیام همشهری های عزیز در رابطه با افزایش شهریه مدارس استعداد های درخشان ،
طبق بخشنامه ای که در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ به شهرستان دلفان ارسال شده مدارس استعداد های درخشان با افزایش شهریه در سال جدید فعالیت خود را شروع می کند.
طبق جلسه ای که با حضور شورای مدارس استان و رئیس اداره مدارس استعدادهای درخشان برگزار شده در سال ۱۴۰۱_۱۴۰۲ نرخ شهریه مدارس استعداد های درخشان افزایش داشته و مدیران مدارس مربوطه موظف به انجام بخشنامه استانی هستند.
لازم به ذکر است که آموزش و پرورش شهرستان های استان نقشی در افزایش شهریه ندارند و شورای مدارس و اداره مدارس استعداد های درخشان این تصمیم را اخذ نموده اند.

سرپرست آموزش و پرورش لرستان و همچنین مدیریت مدارس استعدادهای درخشان استان پاسخگو باشید دلفان را با کجا مقایسه کردید؟

?با توجه به بخشنامه ابلاغی (تصویر بالا) مربوط به لیست حق الثبت مدارس استعدادهای درخشان در لرستان ، جا دارد پاسخگو باشید که هزینه پرداختی از سوی اولیای دانش آموزان شهرستان های مختلف را با کدام درآمد و شاخص سنجیده‌اید؟

?آیا پرداخت ۳/۵ میلیون تومان برای کارگر و یا کشاورز نورآبادی جهت پرداخت حق الزحمه یک دانش آموز انصاف است؟

?درآمد اولیای دانش آموزان دلفانی را با کدام معیار سنجش کرده‌اید؟ کارخانجات بیشمار در این شهرستان یا درآمد میلیاردی اولیای دانش آموزان؟؟؟

?از اینها گذشته ، آیا امکانات و محیطی که در مدارس استعدادهای درخشان شهرستان های دیگر وجود دارد با محیط و امکانات مدارس استعدادهای درخشان شهرستان دلفان قابل مقایسه است؟

?مسئولان مربوطه در استان ، شایسته است در خصوص هزینه مدارس استعدادهای درخشان در شهرستان دلفان با بررسی شرایط منطقه و امکانات تجدید نظر نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *