شنبه , ۱۹ آذر ۱۴۰۱

مسئولان آموزش و پرورش لرستان پاسخگو باشید ، دلفان را با کجا مقایسه کردید؟

شهروندان دلفان با ارسال پیامهایی خطاب به آموزش و پرورش دلفان نسبت به وضعیت مدارس استعدادهای درخشان به ویژه هزینه ثبت نام معترض شدند.

پیام های اعتراضی این شهروندان را (اینجا) مطالعه نمایید.

جوابیه اداره آموزش و پرورش شهرستان دلفان در خصوص افزایش شهریه مدارس استعداد های درخشان

✍ بسمه تعالی ، با سلام خدمت کانال مردمی نسیم دلفان

بابت پیام همشهری های عزیز در رابطه با افزایش شهریه مدارس استعداد های درخشان ،
طبق بخشنامه ای که در تاریخ ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ به شهرستان دلفان ارسال شده مدارس استعداد های درخشان با افزایش شهریه در سال جدید فعالیت خود را شروع می کند.
طبق جلسه ای که با حضور شورای مدارس استان و رئیس اداره مدارس استعدادهای درخشان برگزار شده در سال ۱۴۰۱_۱۴۰۲ نرخ شهریه مدارس استعداد های درخشان افزایش داشته و مدیران مدارس مربوطه موظف به انجام بخشنامه استانی هستند.
لازم به ذکر است که آموزش و پرورش شهرستان های استان نقشی در افزایش شهریه ندارند و شورای مدارس و اداره مدارس استعداد های درخشان این تصمیم را اخذ نموده اند.

سرپرست آموزش و پرورش لرستان و همچنین مدیریت مدارس استعدادهای درخشان استان پاسخگو باشید دلفان را با کجا مقایسه کردید؟

🔹با توجه به بخشنامه ابلاغی (تصویر بالا) مربوط به لیست حق الثبت مدارس استعدادهای درخشان در لرستان ، جا دارد پاسخگو باشید که هزینه پرداختی از سوی اولیای دانش آموزان شهرستان های مختلف را با کدام درآمد و شاخص سنجیده‌اید؟

🔹آیا پرداخت ۳/۵ میلیون تومان برای کارگر و یا کشاورز نورآبادی جهت پرداخت حق الزحمه یک دانش آموز انصاف است؟

🔹درآمد اولیای دانش آموزان دلفانی را با کدام معیار سنجش کرده‌اید؟ کارخانجات بیشمار در این شهرستان یا درآمد میلیاردی اولیای دانش آموزان؟؟؟

🔹از اینها گذشته ، آیا امکانات و محیطی که در مدارس استعدادهای درخشان شهرستان های دیگر وجود دارد با محیط و امکانات مدارس استعدادهای درخشان شهرستان دلفان قابل مقایسه است؟

🔸مسئولان مربوطه در استان ، شایسته است در خصوص هزینه مدارس استعدادهای درخشان در شهرستان دلفان با بررسی شرایط منطقه و امکانات تجدید نظر نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *