یکشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

مرد نویسنده پس از درگیری با همسرش‌، او را با ضربه‌های تبر کشت!!

 

به گزارش خبرنگار جام‌جم، ساعت هفت صبح دوازدهم شهریور امسال ساکنان خانه‌ای در محله گلشهر تهران با شنیدن صدای کمک‌خواهی زن همسایه، وقتی از خانه‌های‌شان بیرون آمدند با صحنه هولناکی روبه‌رو شدند. زوج همسایه در راه‌پله‌ها درگیر شده بودند و مرد با تبری که در دست داشت چند ضربه به همسرش زد و سپس خانه را ترک کرد.

با تماس همسایه‌ها با پلیس و اورژانس و حضور امدادگران در ساختمان، مشخص شد زن ۴۲ ساله به دلیل شدت جراحات جان باخته است. موضوع به بازپرس جنایی کرج اعلام شد و تیمی از کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی البرز تحقیقات در این باره را آغاز کردند.

دختر ۱۸ ساله مقتول که شاهد قتل مادرش بود‌، در تحقیقات گفت: امروز صبح ناپدری‌ام با یک تبر به مقابل خانه ما آمد و تهدید می‌کرد اگر در را باز نکنیم‌، با تبر در را می‌شکند. سپس با چند ضربه به در وارد خانه شد و به مادرم حمله کرد. مادرم تلاش کرد از دست او فرار کند اما در راه‌پله هدف ضربه‌های مرگبار ناپدری‌ام قرار گرفت و کشته شد.

با شناسایی هویت متهم به قتل، جست‌وجو برای دستگیری او آغاز شد و ماموران محل‌هایی که احتمال داشت در آنجا مخفی شود را زیر نظر گرفتند. مرد میانسال بعدا با مراجعه به ماموران خود را تسلیم کرد.

متهم به پلیس آگاهی البرز منتقل شد و در بازجویی‌ها به قتل اعتراف کرد و گفت: « من شوهر دوم این زن بودم و او از ازدواج اولش یک دختر داشت که با ما زندگی می‌کرد. هفت سال قبل صاحب پسری شدیم. از حدود شش ماه قبل اختلافات ما شدت گرفت و باعث شد من همراه پسرم خانه را ترک کنیم. همسرم هم مهریه‌اش را اجرا گذاشت.

من سال‌ها برای نوشتن کتابی زحمت کشیده بودم و نوشته‌هایم در خانه بود. چند بار از همسرم خواستم نوشته‌ها را به من بدهد که قبول نکرد. صبح دوازدهم شهریور با برداشتن تبری به مقابل خانه رفتم. تبر را برای این با خودم برده بودم که اگر در را باز نکرد‌، با آن در را بشکنم و وارد خانه شوم اما با هم درگیر شدیم و من او را با تبر زدم.»

سرهنگ حکمت‌ا… شجاعی‌، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این باره گفت: متهم پس از اعتراف به قتل بازداشت شد و اختلافات گسترده خانوادگی را انگیزه قتل اعلام کرد.

وی ادامه داد: به کارگیری سعه‌صدر در اختلافات خانوادگی و مراجعه به روانشناسان حوزه خانواده می‌تواند از وقوع حوادث و جنایات خانوادگی جلوگیری کند.


 

» گزارش های داغ صفحه حوادث را در نسیم دلفان دنبال کنید (اینجا کلیک نمایید)

» گزارش های جنجالی و پربیننده (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *