شنبه , ۸ بهمن ۱۴۰۱
آخرین خبرها

مراسم تجلیل از خبرنگاران دلفان توسط شهردار و اعضاء شورای شهر نورآباد


نسیم دلفان – در این جلسه محمد خاص‌امیری ضمن ایراد مطالبی از اهمیت خبررسانی، دستاوردهای دوران مدیریت خود در مدت تصدی بر شهرداری نورآباد را بیان نمود.

پرداخت حق بیمه های معوق پرسنل، تسویه بدهی پیمانکاران، تسویه بدهی به ادارات و شرکتهای خدماتی که همگی از سنوات قبل بجای مانده بود ، تسویه بدهی و بازگرداندن مالکیت زمین ۳/۱۰۰ متر مربعی میدان امام (ره) از عمده اقدامات شهرداری در این مدت عنوان شد.

بازسازی و راه اندازی کارخانه شن ، ماسه و آسفالت با اعتباری بالغ بر ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان که شهرداری را جهت تامین شن و ماسه و همچنین آسفالت در عملیات‌های عمرانی از بیرون مجموعه بی نیاز کرده است.

تعویض نوع سوخت کارخانه آسفالت (از گازوئیل به گاز) نیز از دیگر اقدامات در این راستا یاد شد.

وی یادآور شد به فضل الهی شهرداری نورآباد در بحث عملیات‌های عمرانی پیشگام است، کنده کاری معابر ، ترمیم و آسفالت کوچه و خیابانها با اولویت مناطق کمتر توسعه یافته در حال انجام است.

بلوار بسیج نیز بعد از حدود چهار دهه از شکل و شمایل سابق خارج و بازسازی شده که انشاالله شاهد رونق هرچه بیشتر آن منطقه نیز خواهیم بود.

در مورد میدان بسیج نیز مطالعات انجام گرفته که طی هفته های آتی اقدام به آغاز عملیات بازسازی را شاهد خواهیم بود.

احداث گلخانه نیز اقدام دیگری بود که ثمره آن تامین مایحتاج شهرداری در بحث گل و گیاه عنوان شد.

شهردار خاص امیری همچنین از تهیه و تدارک بروزترین طرح آبرسانی در پارک جنگلی خبر داد که کمتر از پنج ساعت عملیات آبیاری فضای سبز را انجام می‌دهد و هزینه ها را به دلیل استفاده خیلی کمتر از نیروی انسانی به حداقل رسانده است.

تهیه و استفاده از پنل های خورشیدی پست هشت کیلو واتی جهت تامین برق پارک جنگلی که با تکمیل و بهره برداری کامل از آن این فضا از برق شهری بی نیاز خواهد شد نیز دستاورد دیگر شهرداری عنوان شد.

در بحث مبلمان شهری نیز با ساخت کارگاه ، اقلام مصرفی با کمترین هزینه ممکن ساخته خواهد شد که طی برنامه ای می‌توان مازاد آن را نیز به فروش رساند.

بازسازی ماشین آلات قدیمی و بازگردان به چرخه خدمت و همچنین خرید خودرو مکانیزه نیز از اقدامات دیگر شهرداری در این مدت بوده است‌.

شهردار خاطر نشان کرد: مطالعات جمع آوری آبهای سطحی نیز انجام شده که در زمان سیل بدون خسارت یا حداقل با کمترین میزان خسارت بتوان آبهای سطحی را کنترل و هدایت کرد.

در پایان نکاتی توسط خبرنگاران یادآور و سوالاتی نیز از شهردار و اعضای شورای اسلامی حاضر در جلسه (آقایان ناصر ناصری و مسلم عباسی) پرسیده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *